Металопластикові вікна ALM Plast в Києві
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Металопластикові вікна ALM Plast

Компанія Wenster з самого початку своєї діяльності встановлює металопластикові євровікна та двері ALMplast. Вибір на цей профіль впав не випадково. Виробництво ПВХ профілю АЛМпласт почалося в 2007 році, в Броварському районі Київської області. Незважаючи на свій невеликий вік, АЛМ пласт заробив репутацію якісного морозостійкого і теплозберігаючого профілю на ринку металопластикових конструкцій України. Завдяки цьому профіль Alm Plast склав конкуренцію не тільки для профілів українського виробництва, але й іноземним профільних систем.

Металлопластиковые окна из профиля ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast

Виробництво профілю ПВХ відбувається на високоякісному австрійському обладнанні, що дає можливість прирівнювати вікна з профілю АЛМ пласт з вікнами, виготовленими з європейських профілів. Використання тільки високоякісних матеріалів для виробництва гарантує його міцність і надійність в експлуатації. Вікна абсолютно екологічно чисті і нешкідливі для здоров'я. Металопластикові вікна з ПВХ профілю ALMplast не жовтіють і відповідають всім стандартам морозостійкості, вогнестійкості і теплозбереження.

Євровікна мають трикамерну систему з монтажною шириною 60 мм або п'ятикамерний ALM Plast Deluxe шириною 42 мм і можливістю установки пакета .мм2,6 Товщина стінки , мм. відповідає всім нормам виробництва металопластикових конструкцій. Такі стандарти є оптимальними і найбільш затребуваними для виготовлення готових вікон, Перегородки між камерами всередині профілю стоять під кутом по відношенню до стінки. що дає максимальний ефект енергозбереження.

З даного профілю виготовляються як звичайні металопластикові вікна та двері так і балкони під ключ або нестандартні конструкції будь-якої складності.

Класичні пластикові вікна ALMplast - білого кольору, але Ви можете замовити і кольорові з величезною різноманітністю колірних відтінків. Кольорові вікна гармонійно впишуться в інтер'єр квартири, заміського будинку або котеджу під Вашу меблі чи колір зовнішнього фасаду будівлі.

Який би профіль Ви не вибрали для Вашого вікна, двері або балкона, важливу роль відіграє фурнітура. В наші конструкції ми пропонуємо встановлювати фурнітуру провідних виробників, це фурнітура Maco, Siegenia та Vorne, яка гарантує якісну роботу пластикових систем.

Ціна вікон ALMplast

Ціна металопластикових вікон ALMplast - ще один плюс на користь саме цього профілю. Вартість значно відрізняється від профілів зарубіжного виробництва. Особливо помітна різниця в вартості при склінні великої площі або при замовленні великої кількості пластикових конструкцій. Вартість металопластикового профілю ALMplast нижче не за рахунок якості самого профілю, а за рахунок того, що оплата праці за виготовлення профілю і вікон в Україні істотно нижче, ніж у розвинених країнах Європи. Крім того, відсутність митних витрат і безліч інших факторів, дозволяють нам отримувати європейську якість за українською ціною.

Щоб дізнатися точну вартість віконних систем достатньо зв'язатися з нами за телефонами, вказаними на сайті компанії Wenster або за допомогою контактної форми на сторінці КОНТАКТИ. Виїзд фахівця для виміру здійснюється безкоштовно. Після отримання точних розмірів, наші менеджера оперативно розрахують точну ціну Ваших металопластикових конструкцій. А після укладення офіційного договору, ми почнемо виконувати Ваше замовлення.

Гарантія на віконні системи ALMplast - 8 років, на фурнітуру і склопакети - 2 роки.

Металопластикові вікна ALMplast - надійна якість і оптимальна ціна!

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна Рехау

Ламіновані вікна

http://oknaeuro.kiev.ua/almplast