Арочні вікна | Круглі вікна
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Арочні і круглі вікна

Арочные окна

Арочні вікна - це дуже красиві елементи фасаду будівлі, підкреслює його елегантність і неповторність. Вони мають складну конструкцію порівняно із звичайними вікнами (верхня частина округлена), але володіють набагато більшими перевагами. В основному застосовуються при склінні дверних і віконних прорізів, а також балконів і лоджій. Круглі вікна також не прості по своїй конструкції. Їх дуже складно зустріти на фасадах заміських дач, і тим більше - на міських будівлях. Тільки справжні естети заздалегідь планують встановлення подібних вікон при зведенні будинку. Вони знають, що арочні вікна без перегородки будуть виглядати набагато приємніше й цікавіше, ніж звичайні прямокутні . Те ж саме можна сказати і про круглі вікна з відкриванням.

Замір, установка і регулювання таких конструкцій є складним процесом, тому виконати ці дії самостійно може людина, яка має спеціальні знання. Тут потрібна допомога професійних людей, які мають великий досвід роботи у віконній галузі.


Різновиди арочних і круглих вікон

Металлопластиковые арочные окна
  • півциркульні (мають перетин у півкола, найчастіше такі вікна встановлюють у храмах);
  • мавританські (мають форму підкови, можуть бути округлими, загостреними і лопатевими, що найчастіше зустрічаються в східному архітектурному стилі);
  • стрілчасті (отримуються в результаті перетину двох арок під певним кутом; зустрічаються на будинках побудованих в готичному стилі).

Арочні вікна без перегородки з відкриванням коштують дорожче звичайних, так як на їх виготовлення потрібно набагато більше зусиль, обладнання і знань. Однак, якщо їх правильно встановити, то будуть радувати око не тільки господаря будинку, але і всіх його гостей. Подібні конструкції додають загальному дизайну будинку оригінальність і неповторність.

Круглі вікна бувають двох видів:

  • дерев'яні (легко обробляються, можуть бути маленьких і просто величезних розмірів, відкриваються вертикально і горизонтально, або ж взагалі не відкриваються - залишаються глухими);
  • пластикові (відмінно підкреслюють витонченість ліній в дизайні приміщення, мають певний радіус вигину, із-за складності виробництва коштують вони трохи дорожче дерев'яних).

Пластикові круглі вікна з відкриванням мають радіус 54 см. Дерев'яні - можуть бути різного радіусу.

Технологія виготовлення арочних і круглих вікон

Круглые окна

Арочні конструкції виготовляються методом вигину ПВХ профілю. Для цього профіль нагрівають до 130 градусів, ставлять на стенд і надають йому потрібну форму. Існує два види нагрівання профілю - мокрий і сухий. Перший передбачає занурення ПВХ в ємність з гарячою гліцерином і тримають його там протягом 10 хвилин. Другий метод нагріву полягає в наступному: ПВХ профіль поміщають у спеціальну камеру і через його повітряні камери проганяється гаряче повітря, це дозволяє розігріти профіль до стану, коли можна з легкістю змінювати його форму. Обидва ці способи застосовні до шести метрових профілів і менше. Приблизно за такою ж процедурою нагрівають профіль під круглі вікна.

Арочні і круглі вікна без перегородки з відкриванням не армують в зоні закруглення, так як метал неможливо вигнути до потрібного радіусу без нанесення шкоди пластику. Це змушує вводити обмеження на способи відкривання подібних вікон та їх розміри.

Вартість арочних і круглих вікон

Арочні вікна, так само як і круглі вікна, коштують дорожче звичайних прямокутних. Це пов'язано не тільки зі складністю їх виробництва, але і з ефектом, який вони передають після установки у дверному або віконному отворі - це виглядає багато, красиво і шикарно. Купити круглі вікна можна в даному розділі сайту за вигідною ціною. Для розрахунку металопластикових конструкцій нестандартних форм, телефонуйте фахівцям компанії Wenster, і вони допоможуть Вам визначитися з вибором, а також прорахують ціну.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна ALM Plast

Німецькі вікна salamander

http://oknaeuro.kiev.ua/arochnyeokna