Балкон в Хрущовці
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Балкон в Хрущовці

Київ - дуже старе місто, тому наявність великої кількості Хрущовок не стане великою новиною. Незважаючи на солідний вік Хрущовських квартир та застаріле планування, все-одно хочеться створити затишок у своїй оселі. Далеко не на останньому місці стоїть питання, як облагородити балкон в Хрущовці, і зробити з кута для збору непотребу затишний куточок у своїй квартирі. Ремонт балкона в Хрущовці "під ключ" можна представити у двох варіантах - з виносом балкона і без. Враховуючи розміри хрущовських балконів у Києві, звичайно ж краще робити балкон з виносом.

Балкон в хрущевке 1
Балкон в хрущевке 2
Балкон в хрущевке 3
Балкон в хрущевке 4
Балкон в хрущевке 5
Балкон в хрущевке 6
Балкон в хрущевке 7
Балкон в хрущевке 8

Винос балкона в Хрущовці

Винос балкона в Хрущовці найчастіше робиться у двох варіантах. Перший з них - це винос металопластикових вікон. Такий винос вариться від підлоги з укріпленням перил, з металевого куточка або профільної труби. Самі конструкції виносяться на відстані від 25 до 35 см від центру старого перила (в окремих випадках робиться і більше за бажанням клієнта).

Другий варіант виносу балкона в хрущовці - це винос балкона по підлозі. Такий варіант звичайно дорожче інших, але має основну перевагу - заплативши один раз, Ви розширюєте свою житлову площу. Винос по підлозі це розширення балконної плити, завдяки чому відкривається багато можливостей оформити дизайн балкона в Хрущовці. Конструкція виносу балкона по підлозі складається з декількох частин. Спочатку в стіну, яка йде в кімнату забиваються штирі або арматура під кутом. До них приварюється металевий куточок, який йде паралельно стіні. Під нього вставляються і приварюються порізані під розмір майбутнього виносу частини профільної товстостінної труби. На них наварюються перила, на яких будуть стояти металопластикові вікна.

Зовнішня обробка балкона в Хрущовці

Враховуючи особливості конструкції балконів у хрущовських будинках, зовнішня обробка такого балкона просто необхідна. Обумовлено це відсутністю балконної плити, на яку ставляться вікна в сучасних будинках, замість неї стоять металеві перила і їх потрібно обов'язково закрити. Обшивають балкон в Хрущовці зовні сайдингом або профнастилом. Обидва матеріали мають масу забарвлень. Відрізняються тим, що сайдинг - це пластикові смужки, які з'єднуються один з одним горизонтально. Профнастил - це металевий профіль, який може бути з різною відстанню між ребрами, а також різною товщиною металу. Зовнішня обробка хрущовських балконів застосовується як в балкони з виносом, так і без. При винесенні балкона по підлозі простору, який залишаеться між старою бетонною плитою і новою конструкцією, закриваються металевими коробами.

Скління балкона в Хрущовці

Скління балкона в Хрущовці - це теж дуже важливий етап при ремонті балкона під ключ. Необхідно зробити правильний вибір, з яких саме вікон краще зробити скління балкона. Для того щоб зупинити на чомусь конкретному свій вибір, потрібно розуміти що саме Ви хочете отримати в результаті від цього приміщення. Якщо у підсумковому результаті з балкона повинно вийти тепле опалювальне приміщення, або балкон стане продовженням кімнати, тоді вікна повинні бути максимально энергоеффективними. Для цього добре підходять п'ятикамерні профілі з двокамерними енергозберігаючими склопакетами товщиною близько 40 мм. Якщо підсумковим результатом має стати балкон з менш жорсткими вимогами до енергозбереження - можна ставити металопластикові вікна з трикамерного профілю шириною 60 мм та двокамерними або однокамерними енергозберігаючими склопакетами.

Також, дуже важливим моментом при виборі вікон для скління балкона в Хрущовці є вибір фурнітури. Саме від якості фурнітури залежить робота самого вікна, щільність примикання та зручність регулювання. Фахівці нашої компанії рекомендують для скління балкона в Хрущовці металопластикові вікна з німецьких профілів Salamander або Rehau з фурнітурою австрійського виробника Maco.

Утеплення балкона в Хрущовці

З якого матеріалу утеплювати балкон, так само як і при склінні, потрібно розуміти бажаний кінцевий результат. Якщо вимоги жорсткі, тоді треба утеплятися максимально товстими утеплювачами. Краще застосовувати пінополістирол (стеродур) - він вважається одним з найбільш ефективних утеплювачів. Якщо вимоги до утеплення балкона в Хрущовці менш жорсткі, можна утеплятися пінопластом, але важливо прокласти паробар'єр та гідробар'єр, а також якісно усунути всі щілини за допомогою монтажної піни. Якщо утеплювати балкон з виносом, важливо приділити особливу увагу всім ділянкам, які залишилися після виносу конструкції або підлоги незакриті (козирки, нащільники, підлога тощо). Ці ділянки потрібно максимально утеплити, а козирок краще обесшумити, поклеївши на нього спеціальну стрічку.

Внутрішня обробка балкона в Хрущовці

Внутрішня обробка балкона в Хрущовці - це один із завершальних, але важливих етапів. Обшити балкон зсередини можна дерев'яною або пластиковою вагонкою, обробити гіпсокартоном і пофарбувати фарбою або поклеїти шпалери. Не можна випускати з уваги кількість точок світу (світильники, розетки, антени тощо) при виконанні внутрішньої обробки балкона, потім це буде зробити складніше.

Фахівці компанії Wenster виконають будь-які з перерахованих вище послуг в максимально короткі терміни за розумними цінами. З нами Ваш балкон в Хрущовці стане просторим, затишним і теплим на довгі роки.