Балконний блок
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Балконний блок

Балконный блок в Киеве, Выход на балкон

Балконний блок - один з дуже важливих елементів в квартирі, який відповідає за теплозбереження. Особливо це стосується квартир, в яких сам балкон не засклений, в такому разі на балконний блок лягає основна функція щодо виключення попадання холоду в оселі. У більшості квартир у Києві конструкція балконного блоку виходить з кімнати на балкон, але часто зустрічаються й варіанти, коли двері і вікно - вихід на балкон з кухні. Через старі дерев'яні двері, радянського походження, йдуть величезні тепловтрати, протяги ще сильніше ніж через старі вікна, так як площа відкривання дверей більше ніж вікна. Саме тому, замінивши балконний блок на металопластиковий, Ви відразу відчуєте підвищення температури, а отже і комфорту в квартирі.


Різновиди балконного блоку

Балконних блоком називають вихід з кімнати або кухні на балкон. Найчастіше він складається з двох конструкцій - вікна і двері, які герметично з'єднуються між собою сполучним профілем. Зустрічаються випадки, коли до балконних дверей приєднується два вікна - такий варіант балконного блоку називається "Чебурашка".

Часто в будинках в м. Києві трапляються будинку під назвою - "Чеські проекти". У таких будинках квартири дуже холодні, тому що вихід на балкон і велике вікно у квартирі, що складається з чотирьох частин (його ще називають еркер), займають величезну площу і з'єднані між собою. Якщо міняти балконний блок в "Чешці", краще міняти відразу всю конструкцію, і разом з тим, робити скління балкона. Що стосується самого виходу на балкон, то він складається з високою двері, висотою 2,45-2,5 метра. Так як фурнітура в пластикових вікнах і дверях розрахована не більше ніж на висоту 2,35 м, верхню частина балконної двері, потрібно робити глуху (називається фрамуга). Тоді інша частина залишиться стандартної висоти 2,1 м, що позитивно вплине на тривалість терміну служби. Тільки замінивши балконний блок разом з балконом і вікном у кімнаті, можна домогтися справжнього комфорту в Чешках".

Пластикові двері на балконний блок

Пластикові двері на балконний блок, можуть бути як одночастинні так і двочастинні. В стандартних варіантах балконні двері ділиться на дві частини, в якій верхня частина робиться врівень з вікном, а нижня закривається сендвічем. Зустрічаються випадки, коли нижню частину дверей роблять теж з склопакета, або взагалі вся двері виготовляється з цільного склопакета без імпоста. Але конфігурація балконних дверей без перегородки зменшує термін її експлуатації. Також трапляються балконні блоки, які виглядають як цілісна дверна конструкція, розміром 1,4 м завширшки на 2,1 м заввишки. У таких випадках балконний блок можна поділити на дві однакові частини по вертикалі, і одну з них зробити дверима, а другу частину пластикового вікна залишити глухою. Але ще є можливість зробити балконний блок з двох балконних дверей. Одна з них буде відкриватися постійно, а друга, при необхідності. Такі двері називаються дверима зі штульповим механізмом.

Купити балконний блок в Києві

Вартість виконаної роботи по установці балконного блоку завжди визначається індивідуально, тому в залежності від виробника віконного профілю, розмірів, конфігурації, формули склопакета, ціна буде різниться. Але ні в якому разі не варто переживати! До ваших послуг компанія Wenster надає фахівців-замірників, які можуть попередньо оцінити вартість майбутньої роботи, а також виконати всі необхідні заміри і порекомендувати Вам оптимальну конфігурацію та інші параметри, що підходять для Вашої оселі. Знаючи всі необхідні параметри, ми зробимо найкращу пропозицію на ринку, враховуючи критерій ціна-якість, а потім виконаємо якісний монтаж.Схожі статті

Балкон під ключ

http://oknaeuro.kiev.ua/balkonnyyblok