Дерев'яні євровікна в Києві
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Дерев'яні євровікна в Києві

У зв'язку з постійним піаром і рекламою пластикових вікон ПВХ конструкцій, дерев'яні вікна злегка втратили свої позиції на ринку серед більшості споживачів, в основному за рахунок своєї ціни. Але це зовсім не означає, що вони стали гірше, менш якісні, адже дерев'яні євровікна – это прежде всего эко сырье, с изначально высоким коэффициентом энергоэффективности 0,84 м²К/Вт. которое использовалось тысячи лет, при чем большинство строений из дерева до сих пор стоят в хорошем состоянии, при надлежащем уходе.


Деревянные окна в интерьере фото 1
Деревянные окна в интерьере фото 2
Деревянные окна в интерьере фото 3
Деревянные окна в интерьере фото 4
Деревянные окна в интерьере фото 5
Деревянные окна в интерьере фото 6
Деревянные окна в интерьере фото 7
Деревянные окна в интерьере фото 8
Деревянные окна в интерьере фото 9
Деревянные окна в интерьере фото 10

З плином часу, як і будь-яка ніша на ринку - дерев'яні вікна розвивалися і вдосконалили свої технології. Наша компанія пропонує Вам євровікна з тришарового євробрусу з перерізом 78х82 мм, і його широкий спектр виробів, а це:

 • Дерев'яні вікна і балконні двері.
 • Розсувні системи з дерева.
 • Вхідні дерев'яні двері.
 • Дерев'яні фасадні системи.

Основні відмінності дерев'яних вікон

Умовно всі віконні вироби з дерева поділяються на 3 основні категорії, а саме:

1) Базова серія «Практик» - доступна лінійка вікон в базовому сегменті, без погіршення якості продукції, з оптимальним набором опцій. Виготовляються виключно прямокутної форми, обмежена можливість вибору склопакета (без декорування, без заповнення камер аргоном або криптоном, без теплої полімерної дистанції і мультифункціонального скла). Максимальні розміри відкривається стулки 900 мм на 2400 мм.


Модель деревянных окон Forest Line

1.1. ForestLine – материал евробруса только сосна; частичная защита рамы и створки алюминиевым водоотбойником; два контура резинового уплотнителя створки к раме; возможность покраски изделия по RALу лакокрасочным покрытием германской фирмы Remmers.


Модель деревянных окон Forest Alu

1.2. ForestAlu – единственным отличием от модели ForestLine является полная, а не частичная защита наружной рамы и створки окна алюминиевым покрытием, белого или темно-коричневого цвета.


2) Стандартна серія «Оптіма» - на відміну від попередньої базової серії «Практик», ця серія має розширений функціонал. Такий як: дана серія може мати різні розміри, нестандартну форму, вибір деревини не обмежується тільки сосною, є можливість виготовлення з комбінованого бруса. Максимальна ширина склопакета в серії «Оптіма» - 42 мм.


Модель деревянных окон Wood Line

2.1. WoodLine – базовая комплектация серии, наружная часть створки окна и рамы частично закрыты алюминиевым отливом. Возможность покраски внешней и внутренних частей конструкции по RALв разные цвета, как самого изделия, так и отливов.


Модель деревянных окон Alu Wood

2.2. Alu-Wood – в отличие от Wood Line наружная часть полностью закрыта алюминиевым коробом, предотвращающим дополнительное подвержение износа конструкции за счет природных факторов.


Модель деревянных окон Thermo Wood

2.3. ThermoWood – повышенный коэффициент сопротивления теплопередачи до 1,56 м²К/Вт за счет использования вместо древесины в средней ламели евробруса - мультифункционального утеплителя (МФУ). Использование цельного алюминиевого обклада снаружи конструкции, с покраской под RAL или под дерево.


3) Преміум серія «Ексклюзив» - у даній серії вікон надана всегоодна модель, під назвою Hi-Tech, основною особливістю якої є покриття зовнішньої або внутрішньої частини стулки гартованим склом, площа якого перевищує площа склопакета. Всі вироби цієї серії виготовляються виключно з евробрусов благородних порід дерева, таких як: американський дуб, меранті, модрина і евкаліпт.


Модель деревянных окон Hi-Tech

3.1. Високі звукоізоляційні властивості.

3.2. Унікальна фарбування внутрішньої частини, із збереженням видимої структури дерева.

3.3. Максимальна захист від природних чинників уразливих для дерева місць.

3.4. За замовчуванням усі вироби серії «Ексклюзив» комплектуються склопакетами з мультифункційним та енерго - склом, термоізоляційної полімерної дистанцією з заповненням газу.


Дерев'яні євровікна ціна

На сьогоднішній день вартість дерев'яних вікон вище ніж металопластикових, за рахунок їх натуральної основи, яка складається з таких порід дерева, як:

 • Меранті.
 • Американський дуб.
 • Евкаліпт.
 • Сосна.
 • Модрина.
 • Вільха
 • Комбінований брус (2 ламелі з сосни, одна з благородної деревини).

Разновидности дерева для евробруса

Євробрус ціна якого більш ніж виправдовується за рахунок його енергоефективних властивостей, екологічної чистоти, а також зовнішнього вигляду, не залишить жодного покупця байдужим, наші дерев'яні вікна навіть у бюджетної серії комплектуються фурнітурою, яка зарекомендувала себе у всьому світу, а саме Maco, GU, Roto.

Купити дерев'яні євровікна в Києві можна зідзвонившись з нашими менеджерами і викликати замірника для точного складання вартості. Розрахунок вартість дерев'яних вікон, відбувається за допомогою спеціального ПЗ, і залежить від багатьох факторів які Ви можете обговорити з нашими менеджерами по зазначеним на сайті контактними номерами телефону.

http://oknaeuro.kiev.ua/derevyannyeevrookna