Металопластикові двері на балкон
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Металопластикові двері на балкон

Порівняно недавню появу металопластикових профілів на ринку будматеріалів відкрило нові можливості у виробництві подібних конструкцій, витіснивши традиційні дерев'яні та алюмінієві. Пластикові двері здобули цілком заслужену популярність, маючи постійний попит у споживачів завдяки функціональності, а також демократичність цін. Виробляється кілька видів подібних виробів – одними з них є металопластикові двері для балкону.


Металопластикові балконні двері

Найбільш поширеним видом є комбіновані моделі, коли до дверей з двох або однієї сторони примикають вікна. Так само зустрічається варіант окремо встановленої двері, коли вікно розташовується поруч з нею. Останнім часом стало популярним, замість окремих вікон, влаштовувати другу дверь для збільшення освітленості примикаючої кімнати.


Механізм відкривання дверей балкону

Пластикові двері для балкону ділять на два види. Для збереження простору найбільш підходящим варіантом є розсувні моделі. Механізм, аналогічний шафі-купе, дає можливість встановлювати блок навіть досить скромних за розмірами приміщеннях. До другого варіанту відносяться поворотно-відкидні моделі, в яких наявність спецмеханізмами ручки дверей дозволяє відкривати двері не тільки звичайним чином, а лише тільки верхню частину, що дуже зручно для провітрювання.


Заповнення полотна балконних дверей

Металопластикові двері для балкону можуть бути виконані повністю з цільного склопакета. Таке рішення дає можливість збільшити природне освітлення приміщення. Крім цього, прозорі двері здатні візуально збільшувати простір. Особливо добре виглядає подібні двері, коли зовні багато квітів. У разі комбінованого рішення склопакет має додаток у вигляді сендвіч-панелей, за допомогою яких можна приховати як третину двері, так і її половину внизу.


Дизайн двері на балкон

Двері для балкону, зазвичай, підбираються до основного стилю оформлення приміщення. Існує вид дверей, конфігурацію яких багато хто вважає трохи неординарною. Такі пластикові двері для балкону мають кілька стулок і більше підходять для нестандартних прорізів (понад 900 мм). Одна зі стулок у цьому разі виконує функції звичайної двері, в той час як друга – монтується нерухомою.


Комплектація пластикової двері для балкону

Вибір комплектації залежить від наявності скління на лоджії/балконі або ж його відсутність. У першому випадку достатньо однокамерного склопакета і для дверей, і для прилеглого вікна. У другому випадку комплектацію необхідно посилити двокамерними склопакетами, щоб посилити тепло - і звукоізоляцію житла. У склопакетах також можуть бути використані триплекс або енергозберігаючі стекла.

Відкривання пластикових дверей для балкона може здійснюватися назовні або всередину приміщення. Відкриття назовні дозволяє економити простір у приміщенні, а всередину - простір балкона або лоджії. На двері за замовчуванням встановлюється «поворотний» комплект фурнітури (з зовнішньої – ручкою-рогач, з внутрішньої - віконна ручка). Однак з міркувань безпеки, а також експлуатаційної зручності краще встановлювати «поворотно-відкидний» комплект.


Кілька порад від фахівців

Металопластикові двері для балкону, правильно підібрані, – придбання, без сумніву, варте уваги. Також, питання заміни балконної двері і вікна (разом ця конструкція називається балконний блок), стає актуальним при виконанні ремонту балкона під ключ. Сучасний ринок переповнений різними варіантами балконних дверей, що збільшує шанси придбати підробку. Щоб цього уникнути, краще звернутися до перевіреного часом продавцю, який вже заслужив довіру і репутацію у споживачів. Занадто занижена ціна, в порівнянні з конкурентами, вас обов'язково повинна насторожити.