Енергозберігаючі вікна
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Енергозберігаючі вікна

Сама назва Енергозберігаючі вікна говорить про те, що даний вид металопластикових вікон передбачає підвищенне енергозбереження. Сучасні енергозберігаючі металопластикові вікна виготовляються таким чином, щоб знизити витрати споживачів до мінімуму. Завдяки спеціальним технологіям можна забезпечити енергозбереження до 40%, що важливо в нинішніх реаліях ціноутворення в періоди опалювального сезону, або при опаленні приватних будинків або котеджів. Більш високий результат досягається за допомогою установки вікон з п'ятикамерних або шестикамерних профілях, а також енергозберігаючих стекол для виготовлення та встановлення склопакетів в Києві.

Энергосберегающие окна

Профіль для енергозберігаючих вікон

Енергозберігаючі вікна вважаються тоді, коли на них встановлений склопакет з енергозберігаючим склом. Тому будь-який вид профілю можна використовувати для виготовлення металопластикових вікон з енергозбереженням. Але значно кращими стануть характеристики теплопередачі при використанні мінімум п'ятикамерних профілів з монтажною шириною не менше .мм, Чим більше монтажна ширина профілю та кількість камер. тим менше ймовірність промерзання вікон у люті морози70, Фахівці компанії Wenster рекомендують встановлювати вікна з німецького профілю Рехау 70 Salamander Streamline або українських профілів WDS . і Ореn teck Elit, Встановивши енергозберігаючі вікна в Києві з п'ятикамерних профілів з двокамерними склопакетами12%, Ви переплатите близько 30%-. але одержите за цю ціну економію на опаленні і кондиціонуванні не менше 30% кожен місяць.

Енергозберігаюче скло для вікон і їх види

Конструкція енергозберігаючого скла відрізняється від стандартних стекол - на внутрішню поверхню скла наноситься невидимий шар спеціального складу, в якому містяться іони срібла, а порожнина між стеклами заповнюється аргоном, що утримує тепло всередині будинку. Напилення в енергозберігаючих вікнах допомагає відображати тепло у зворотний бік. Це гарантує відмінну ізоляцію і зменшує теплопровідність скління. Порівняно із звичайним склопакетом, енергозберігаючий зберігає до 40-50% тепла в приміщенні, рівномірно розподіляє температуру по всьому вікна.

На даний момент на ринку існує кілька різновидів енергозберігаючих стекол для вікон:

  • Склопакети зі спеціальним напиленням (k і i типи):
  • k-скло – скло з твердим покриттям оксиду олова наносяться безпосередньо при виготовленні скла, на зовнішню її частину (E=0,2);
  • i-скло – скло з нанесенням покриття оксиду срібла всередину склопакета, має хорошу енергоефективність на відміну від k-скла (E=0,04).

Склопакети з так званим k-склом (E=0,2) мають відмінності від інших варіантів. В якості напилення тут використовується оксид металу, що дозволяє зберігати тепло всередині приміщення. На етапі виготовлення конструкції проводитися нанесення тонкого шару матеріалу, що надає склу особливих властивостей. Подібний вид енергозберігаючих вікон не сильно користується популярністю із-за одного істотного недоліку. Склопакет з нанесеним покриттям, при нерівномірному розподілі речовини може мати ефект райдужності або відблисків на склі.

Другий варіант нанесення покриття i-скло (E=0,04) є більш популярним і загальнодоступним в Києві. В якості енергозберігаючого шару використовується найтонше покриття з металу. Найчастіше застосовують оксид титану або срібла. Енергозберігаючі вікна з такими стеклами користуються великою популярністю за рахунок своєї функціональності та ефективності. Вони гарантують збереження тепла протягом холодного періоду року, а також запобігають надходження сонячної енергії влітку.

Не маловажним фактором при виборі скла для збереження теплоізоляції є його коефіцієнт емісії, і чим він нижче, тим краще енергозбереження. Як ми бачимо, у i-скла цей показник нижче в 5 разів! Час не стоїть на місці, і прогрес теж, так що на зміну одного методу нанесення енергозберігаючого напилення на вікно, приходить інший, більш ефективний. Наші фахівці рекомендують енергозберігаючі скла для вікон i-типу.

Энергосберегающие стеклопакеты

Енергозберігаючі склопакети для вікон

Енергозберігаючі склопакети можуть бути як одно - так і двокамерні (рідко бувають трикамерні). Чим більша кількість камер і ширше дистанція склопакета, тим вище коефіцієнт енергозбереження. Підвищення коефіцієнта теплопередачі досягається установкою двох енергозберігаючих стекол – одне всередині приміщення, а друге на вулицю. Ще підвищити теплозберігаючі якості можна за допомогою заповнення повітряних камер між стеклами аргоном. Газ має менше теплопровідність, ніж повітря, відповідно разом з ним і склопакет.

Переваги енергозберігаючих пластикових вікон

  • відображення ультрафіолетового випромінювання перешкоджає вигорянню меблів і збереження прохолоди влітку;
  • енергозберігаюче напилення і газ аргон допомагають збільшити ефективність теплоізоляції, зберігаючи тепло в будинку;
  • рівномірний розподіл температури по всьому вікну перешкоджає утворенню конденсату усередині склопакета;
  • економія бюджету сім'ї не менше 30% за рахунок енергозбереження.

Як купити енергозберігаючі вікна і яка їх ціна?

Ціна на енергозберігаючі вікна в Києві залежить від багатьох факторів. Вартість вікна розраховує спеціальна програма, в яку вносяться конфігурація вікна, профільна система, вид енергозберігаючого склопакета, фурнітура. Щоб порахувати ціну вікон, необхідно врахувати і комплектуючі - підвіконня, відливи, козирки, москітні сітки, які також вносяться в програму для розрахунку вартості вікон. Для того, щоб купити енергозберігаючі вікна в Києві, зателефонуйте фахівцям компанії Wenster. Ми допоможемо Вам визначитися з вибором пластикових вікон, а наш замірник безкоштовно зніме точні розміри для заміни вікна.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Німецькі вікна salamander

http://oknaeuro.kiev.ua/energosberegayushchieokna