Французький балкон в Києві oknaeuro.kiev.ua
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Французький балкон

Все більшою популярністю при склінні балконів і лоджій в Києві починає користуватися французький балкон. Безумовно цей варіант скління є одним з оптимальних в поєднанні ціна і якість, до того ж, французький балкон надає шикарний огляд зсередини і візуально збільшує простір. Важливою перевагою є і швидкість монтажу, наприклад, якщо робити французьке скління балкона і зовнішню, внутрішню обшивку з утепленням - цей фронт робіт займає всього пару днів.

Французский балкон
Французский балкон
Французский балкон
Французский балкон
Французский балкон
Французский балкон

Популярність французького балкона у Києві. Панорамний балкон

Київ - дуже красиве місто, і чим далі, тим більше з'являється висотних будинків (новобудов). У багатьох з них спочатку закладені в проект французькі балкони або лоджія, так як будівельники розуміють, що панорамний балкон додасть вартості квартирі, особливо якщо з видом на Дніпро або ліс. Багато людей, розуміючи, що квартира купується не кожен рік, а найчастіше один раз на все життя, викидають звичайні вікна і ставлять панорамні, щоб покращити вигляд у квартирі, збільшити кількість світла в будинку і облагородити інтер'єр. Помилковою є думка, що французькі балкони або лоджію встановлюють тільки в нових будинках. У квартирах старого типу таких як "Сталінка" або "Хрущовка" металеві перила на балконі з-за довгих років експлуатації зжили себе, поржавіли і т. д, якщо їх зміцнювати за допомогою зварювальних робіт це може потягнути як зайвий час так і витрачені кошти. Краще і набагато простіше встановити цілісну конструкцію з панорамних вікон від підлоги до стелі - такий вид скління і називається французьким балконом або панорамний балкон.

Установка французького балкона

Французький балкон або лоджія має чималі габарити і вагу, які залежать від площі, конфігурації, а також кількості та різновидів склопакета. Висота балкона, як правило, становить не менше 2,5 метра, а вага двокамерного склопакета 32 кілограма на 1 квадратний метр. Щоб була правильно виконана установка, необхідно грамотно розділити конструкції, з яких буде з'єднуватися французьке скління, на частини і продумати з'єднання елементів рами за допомогою заліза або сполучної стійки. Компанії, виробники віконних профілів рекомендують сполучати французьке скління лоджії сполучними стійками, всередині яких закріплений металевий підсилювач. Потужна сполучна стійка допоможе прибрати вібрацію, завдяки чому французький балкон стане більш міцним. Крім того, важливо правильно поділити французький балкон імпостами, які також додають міцності, з'єднуючи рами для скління між собою. Як показує наш досвід, на надійності з'єднань не можна економити, тому що при неправильному монтажі конструкція буде квола, а рішення проблем спричинить значні витрати коштів і часу. Кріпиться "Француз" анкерами в підлогу (нижню бетонну плиту), бічні стіни і верхню плиту. Сама конструкція балкона, в залежності від конфігурації, з'єднується між собою з'єднувачами, після чого просвердлюючи віконну раму, скручується потужними саморізами. По верхній частині французького скління балкона або лоджії повинен встановлюється козирок, за винятком випадків, коли верхня чверть або утеплення фасаду будинку йде з нахлестом на раму. Всі щілини і стики повинні ретельно оброблятися монтажною піною, після чого закриватися нащільниками, які вигинаються з металу і відбуваються в колір балкона.

Склопакети та профіль

Склопакети в французький балкон або лоджію варто вибирати в залежності від вимог до енергозбереження на балконі або лоджії. Якщо вимоги не дуже високі, можна сміливо встановлювати трикамерний профіль 60 мм і однокамерний склопакет з енергозбереженням. Якщо Ви хочете з'єднати кімнату з балконом або лоджією і зробити житлове приміщення, тоді краще встановити п'ятикамерний профіль шириною 70 мм і двокамерний склопакет 40 мм з енергозбереженням. Нижня частина балкона часто закривається пластиком (сендвіч панель), але сендвіч має мінус - сильно пропускає звук. Тому при низькій поверховості або виході балкона на дорогу, краще встановлювати склопакети. Якщо ж внизу стоять склопакети їх найчастіше тонують в темний або дзеркальний колір, або встановлюють рулонні штори, щоб закритися від вулиці.

Французький балкон ціна

Вартість французького балкона залежить від багатьох факторів. Профіль, товщина склопакета, кількість відкривань, частин вікна, з'єднувачів, козирків, нащільників і т. д. Тому на нашому сайті наведена ціна на французький балкон, розміри якого найчастіше зустрічаються. Щоб дізнатися ціну за Вашими розмірами, необхідно подзвонити чи замовити дзвінок у Компанії Wenster, і наші фахівці із задоволенням проконсультують по всіх питаннях.

Для безкоштовного виклику замірника телефонуйте 044-221-46-23Схожі статті

Французький балкон під ключ

Французьке скління балкона

http://oknaeuro.kiev.ua/frantsuzskiybalkon