Фурнітура і комплектуючі для вікон
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Віконна фурнітура у Києві

Оконная фурнитура

Вам, напевно, не рідко доводилося спостерігати або чути від знайомих про те, як виходять з ладу металопластикові вікна, як задуває через ущільнювач, погано закривається вікно, важко повертається віконна ручка, затирає частина що відкривається (стулка) о раму, погано притискається стулка до вікна, чи навіть про те, що вікна протікають.

Список проблем, можливих від установки неякісної фурнітури можна довго перераховувати. Саме тому часто постає питання вибору фурнітури, і не даремно. Насправді це питання не менш важливе, ніж вибір профільної системи.

Що ж таке фурнітура?

Фурнітура - це смуги з оцинкованої сталі, затискачі та петлі, які кріпляться в спеціально призначених місцях і дозволяють відкривати вікно в поворотному і відкидному положенні, а також в режимі зимового провітрювання. В поворотному положенні вікна відкриваються на петлях, у відкидному положенні відкриваються не тільки звичні для нас вікна, але і, наприклад, балконні двері, які притримує зверху так звані ножиці.

Смуга з оцинкованої сталі, яка кріпиться в спеціальний паз по всьому контуру частини вікна що відкривається (стулки), називається поясом. Функція даної частини фурнітури - приводити в рух замки і затискачі, тобто відкривати і закривати металопластикові вікна.

Затискачі - це частини фурнітури, які заходять за відповідну планку вікна і забезпечують, щоб пластикове вікно щільно прижималось до рами, тим самим не дозволяючи холодному повітрю продувати через ущільнювач.

Петлі - елементи фурнітури, прикручені до рами або імпосту, на яких тримається віконна стулка. Петлі через профіль прикручуються до потужного армуванню, що не дозволяє стулці просідати і запобігає затирання о раму

Оконная фурнитура

Зимове провітрювання - режим, що дозволяє відкривати металопластикові вікна у відкидному положенні, з щілиною в кілька міліметрів, що дає можливість провітрити приміщення не випускаючи з нього великої кількості теплого повітря. Вікна з режимом зимового провітрювання зручні в будь-якому приміщенні і особливо на кухні, тому що запобігають запотіванню вікна.

Компанія Wenster пропонує три варіанти всесвітньо відомої фурнітури, виробники якої вже давно зайняли одні з лідируючих позицій на світовому ринку металопластикових конструкцій, а саме: Maco (Австрія), Roto (Німеччина), Vorne (Туреччина).

Віконна фурнітура та комплектуючі в каталозі. Ціни

http://oknaeuro.kiev.ua/furnitura