Горизонтальні жалюзі
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Горизонтальні жалюзі

Наша компанія пропонує жалюзі не тільки як доповнення до вікон наших замовників. Ви можете замовити жалюзі окремо на вже встановлені вікна або балкони в Києві і передмісті.

Горизонтальні жалюзі набрали більшу популярність відразу після появи на Українському ринку. Горизонтальні жалюзі дуже прості у використанні, практичні і не вимагають особливого догляду. Ламелі жалюзі виготовляються з алюмінію і не пропускають сонячні промені. Завдяки великому вибору кольору ламелей, їх можна підібрати практично під будь-який інтер'єр. Також одні жалюзі можуть містити в собі ламелі двох і більше кольорів. Установка горизонтальних жалюзі на двох або трьохчастне вікно займає всього 20 - 30 хвилин. Встановлюються жалюзі прямо на віконну раму, тим самим заощаджуючи місце біля підвіконня, на відміну від штор або тюлі. Горизонтальні жалюзі дуже просто знімаються і миються під душем. Не варто мучитися, протираючи кожну ламель, як це роблять багато господинь.

Горизонтальные жалюзи 1
Горизонтальные жалюзи 2
Горизонтальные жалюзи 3
Горизонтальные жалюзи 4
Горизонтальные жалюзи 5

Ще одною безперечою перевагою горизонтальних жалюзі є ціна. У порівнянні з недорогими шторами, вона відрізняється практично в два рази. А якщо вибирати штори з щільної тканини, які не будуть пропускати сонячне світло, то різниця може бути дуже істотна. Ціна на горизонтальні жалюзі вираховується виходячи з їх площі.

Спектр застосування горизонтальних жалюзі дуже великий. Їх можна встановлювати в будь-якому приміщенні. У міжофісних перегородках їх використовують для того, щоб співробітники сусідніх кабінетів могли спокійно працювати не відчуваючи погляд ледачого сусіда. В офісах вони захистять монітори від сонячних променів. Кухні, кімнати, приватні будинки, виробничі приміщення.

http://oknaeuro.kiev.ua/gorizontalnye