м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 56, оф. 14
Пн-Сб09:00 19:00;-19; Сб: 10:00-14:00
контактный городской номер м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 56, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (063) 377-85-46; контактный телефон киевстар (068) 352-49-09 (viber)
Пластикові вікна з системою клімат-контролю

Більшість мешканців великих міст встановлюють металопластикові вікна з метою зберегти тепло, захиститися від протягів і зменшити вуличний шум.

Пластикові вікна відмінно виконують ці завдання, так як володіють високою герметичністю, але є одне АЛЕ. Герметичність є перешкодою для вільної циркуляції повітря між зовнішнім середовищем та приміщенням.

З часом це починає виливатися в такі "симптоми": підвищена вологість повітря, поява грибка і т. д. Для того, щоб цього уникнути, потрібно регулярно провітрювати приміщення, а тому в приміщенні знову гамірно, гуляють протяги, виникають перепади температури. Так що провітрювання - не ліки в цьому випадку.

Тут на допомогу приходять пластикові вікна з системою клімат-контролю. Клімат-контроль забезпечує припливний клапан «SMARTBOX», який встановлюється у верхню частину віконної рами. Цей клапан дозволяє повітрю надходити в нормальному режимі і забезпечити природну вентиляцію. Клапан забезпечує регулярне надходження свіжого повітря при тому, що вікно може бути повністю закритим.


Тому, як підсумок, можемо виділити основні переваги вікон з клапанами припливного повітря перед звичайними металопластиковими вікнами:

  • Запобігання протягів;

  • Вікна можна тримати зачиненими, що значно безпечніше;

  • Пилок, пил, піщинки з вулиці не проникають у приміщення, що особливо важливо для алергіків;

  • Зупинити приплив повітря з метою збереження тепла в приміщенні достатньо лише повернути клапан.

Схожі статті

Вікна Rehau

Скління балкона

Французький балкон