Дах на балкон
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Дах на балкон

Легкий міцний і довговічний дах на балкон незмінно актуальний для власників квартир, особливо з широкими балконами на останніх поверхах, приватних будинків.

Вибір даху залежить від того, засклений балкон, на якому поверсі розташований і яке навантаження буде нести дах, чи повинна вона забезпечувати звукоізоляцію і максимальне проникнення світла в приміщення, а також від індивідуальних уподобань замовника.


Види конструкцій даху на балкон

Крыша на балкон

Новий дах на балкон може бути оформлений у вигляді залежної чи незалежної конструкції. В першому випадку вона буде спиратися на несучі елементи у вигляді опори з одного боку і стіни будинку - з іншого. Такий варіант підходить для невеликих балконів, зокрема, якщо одночасно проводиться скління. В такому випадку конструкція може спиратися навіть на металопластикові вікна. Залежний дах дозволяє використовувати важкий покрівельний матеріал, він простий у зведенні, довговічний і обійдеться недорого. На верхніх поверхах, де взимку випадає багато снігу, необхідно використовувати тільки залежну конструкцію.

Для вузьких балконів без скління краще незалежний дах. У такого варіанту є власний складний металевий каркас з несучими елементами. Згодом, легко монтуються будь-які профілі системи скління. Його легко утеплювати самостійно.

Для великих балконів є обмеження у виборі матеріалів – вони повинні бути максимально легкими, не гнучкими.


Як вибрати матеріали для даху на балкон?

Сварка крыши на балкон

Якісний, не протікаючий дах на балкон може вийти тільки з хороших спеціальних матеріалів: сталевих листів, особливо легкого профільованого настилу, бітуму, гнучкої черепиці, оцинковки. Професійними будівельниками використовуються також склопакети для покриття балконних даху, рулонна покрівля, ондулін, ламінований профнастил.

Кожен з цих матеріалів має свої особливості при установці і експлуатації. Міцний, стійкий до погодних умов і недорогий профнастил необхідно шумоізолювати. М'який бітум або ондулін потрібно буде зміцнити жорстким каркасом, зате такий еластичний матеріал не потребує звукоізоляції. Єдиним недоліком даху з склопакетів є його дорожнеча, тому в цілях досягнення максимальної прозорості краще використовувати полікарбонат.

Самим популярним, недорогим і одночасно якісним матеріалом з перерахованих покриттів вважається профнастил.


Особливості монтажу балконного даху

Постройка крыши на балконе

Щоб дах на балкон прослужив довго і був безпечним у використанні, його необхідно правильно встановити, що можуть зробити тільки фахівці з багаторічним досвідом.

Насамперед, необхідно перевірити якість кріплення несучих конструктивних елементів: кутових рам, вертикальних стійок, обрешітки. Глибина кріплення за допомогою анкерних болтів повинна становити не менше 8 см.

Якщо застосовуються дерев'яні балки, вони повинні бути ідеально рівними і обробленими антисептиком (проти гниття), вогнестійкими і антикорозійними речовинами. Це відноситься і до інших дерев'яних елементів.

Небажано нарізати профлисти болгаркою - це зіпсує їх краю. Краще застосовувати спеціальні інструменти для металу: ножиці, ножівку.

Утеплювач перед укладанням не повинен намокати. В якості утеплювача зазвичай використовують мінеральну вату, покриту фольгою, щоб уникнути її розсипу. Дах на балкон прослужить довше, якщо під профлистами або іншим покриттям встановити мембранну гідроізоляцію.


Вартість даху на балкон

Монтаж крыши на балконе

Вартість даху на балкон складається з декількох складових:

  • З яких саме матеріалів буде виготовлена;
  • Буде утеплятися, якщо так, тоді чому;
  • Розміри;
  • Поверх, на якому будуть проводитися роботи.

З вищесказаного стає зрозуміло, що ціна даху на балконі буває досить різною.

Мінімальна ціна починається від 1000 гривень за один квадратний метр, але точну ціну можна дізнатися тільки після виконання всіх вимірів.
Схожі статті

Дах для балкона під ключ

http://oknaeuro.kiev.ua/krishanabalkon