Металопластикові ламіновані двері в Києві
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Металопластикові ламіновані двері в Києві

Всі знають, що одним з головних атрибутів інтер'єру в будинку є двері. У більшості випадків її зовнішній вигляд і дизайн впливає на те, як виглядає житло в цілому. У разі якщо інтер'єр дверей достатнім чином відрізняється від загального дизайну приміщення, то це відразу «кидається» в очі, а також навпаки старі двері поганої якості тільки зіпсують вигляд житлового приміщення. Саме із-за цього до вибору надійної двері високої якості необхідно ставитися з усією серйозністю.

На сучасному ринку досить популярною стала металопластикова ламінована (кольорова) двері. У випадку якщо Ви збираєтеся встановити двері такого типу, не слід йти до першого ж виробника і купувати найбільш дорогий продукт, тому що не завжди ціна є показником якості. Для правильного вибору потрібно відповідним чином підібрати профіль і тип комплектації ламінованих металопластикових дверей.

Переваги придбання металопластикової ламінованої (кольоровий) двері

Сьогодні досить часто двері з пластику покривають ламінованої плівкою. На відміну від інших видів металопластикові ламіновані (кольорові) двері мають масу достоїнств, які і обумовили їх достатню популярність серед покупців і замовників.

По-перше, ламінація дозволяє досягти максимальної подібності під мармур або дерево, чого дуже важко добитися під час стандартного фарбування, хоч і фарба краще тримається під час експлуатації.

По-друге, вартість такого роду двері є доступною, що дасть змогу кожному бажаючому покупцеві придбати бажане виготовлення і не витратити величезну кількість фінансових коштів.

По-третє, металопластикові ламінована двері високої якості не будуть поступатися повноцінній дерев'яній двері, а в деяких моментах навіть перевершить.

По-четверте, зовнішній вигляд і дизайн таких дверей зможе тільки прикрасити і підкреслити унікальність інтер'єру будь-якого приміщення, так як сучасні технології дозволяють виробляти ламінацію високої якості, яку досить важко відрізнити від справжнього дерева.

Як правильно підібрати ламіновані двері?

Металопластикові ламіновані двері виробляються з двох видів профілів:

1. Двері зі звичайного профілю (прикладом можуть бути металопластикові балконні двері, які стоять у багатьох з нас в квартирах).

2. Вхідна група - посилений профіль стулки шириною 118 мм (для порівняння звичайна стулка 60 мм). Такі двері комплектуються трьома посиленими петлями, посиленим металевим армуванням і алюмінієвим порогом. Також на вхідні ламіновані двері може встановлюватися як звичайна двостороння ручка нажимна, так і ручка-дуга. На вхідні пластикові двері в магазини і офіси можуть встановлюватися доводчики.

Дуже важливим моментом при виборі дверей ставаться питання при вибору замка на вхідні двері. Однорігельний замок – бюджетний варіант, який притискає пластикові двері посередині, і встановлюється при невисоких вимогах до енергозбереження. Пятипунктный (рейковий замок) більш дорогий, але надійний замок, який притискає вхідні двері в п'яти точках.

На сучасному ринку будівництва нерідко використовуються європейські матеріали і обладнання, але все-таки досить часто можна зустріти недобросовісного виробника, який виготовляє двері низької якості. Щоб не витратиться на неякісні металопластикові ламіновані (кольорові) двері, і підібрати виробництва з високою якістю під час вибору слід враховувати деякі фактори:

  • По-перше, під час придбання слід поцікавитися, який матеріал використовувався для покриття двері. Якісні пластикові двері повинні бути покриті спеціальною плівкою.

  • По-друге, в дверний профіль повинен бути встановлений енергозберігаючий склопакет, так як він краще зберігає тепло, на відміну від цільного пластикового масиву.

  • По-третє, слід пам'ятати, що профіль є основою двері і якщо він буде виготовлений неякісно, то це, насамперед позначиться на терміні експлуатації.

Вартість металопластикових ламінованих дверей

Ціна на металопластикові ламіновані двері залежить від багатьох факторів:

  • Виробник профілю для дверей (Rehau, Salamander, Alm Plast)

  • Вид профілю (звичайні балконні двері або вхідна група)

  • Види ламінації (зовнішня, внутрішня, двостороння)

  • Комплектація (замки, ручки, доводчики і т. д.

  • Точні розміри

Враховуючи всі деталі при розрахунку металопластикових ламінованих дверей, правильніше і простіше, буде безкоштовно викликати замірника від компанії Wenster, який на місці зможе проконсультувати Вас з вибором ламінованої плівки і всіх комплектуючих, і порахувати точну вартість.

Схожі статті

Вхідні пластикові двері