Міжкімнатні пластикові двері
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Міжкімнатні пластикові двері

Виготовлення міжкімнатних пластикових дверей. Металопластикові двері для приватних будинків, котеджів та офісів. Виробництво і установка коричневих, кольорових і ламінованих дверей в колір дерева, каменю, мармуру і т. д. Міжкімнатні металопластикові двері з профілю Rehau, Salamander і WDS, Open Teck з фурнітурою Maco, Siegenia, Vorne.

Міжкімнатні пластикові двері

Ми звикли бачити металопластикові двері у якості вхідних в магазини, офіси, комерційні та державні будівлі. Насправді, спектр використання дверей ПВХ дуже широкий. Їх часто використовують для балкона або лоджії, можуть бути корисні в заміському будинку або офісі. Ще одне з можливих застосувань пластикових дверей, міжкімнатні двері.

Міжкімнатні двері металопластикові мають ряд переваг над дерев'яними:

  • вони створюють дуже високий рівень звукоізоляції, що буде зручно для офісу з постійними телефонними дзвінками і шумом робочої обстановки. При їх закритті, майже ніякого шуму чутно не буде, і Ви без проблем зможете зайнятися своєю роботою без відволікаючих звуків;

  • високий рівень енергозбереження, що зручно при експлуатації в заміському будинку. Цей плюс дозволяє використовувати пластикові двері при вході в передбанник, літню кухню, засклену альтанку або зимовий сад. Скло не буде закривати світло, а тепло буде залишатися всередині приміщення;

  • щільність закривання дозволяє встановлювати двері при виході з будинку в гараж чи підвал, тим більше, що вони дуже прості в експлуатації;

  • кольорові пластикові двері (ламіновані) можуть бути, як під колір дерева або мармуру, так і просто пофарбовані в зелений, червоний, жовтий і т. д. колір. Такі двері ідеально поєднуються з інтер'єром і стануть в нагоді, як в офісі, так і в приватному будинку, котеджі, дачі або квартирі;

  • особливий стиль. Двері ПВХ можуть бути різних форм. Арочні двері, двері з фрамугою, з цільним склом всередині. Такі варіанти можуть підійти під різний стиль будівлі.

Двері, поділені на дві частини, обидві з яких відкриваються, називаються «двері з штульпом». Така конструкція особливо зручна при вході в зал або інше велике приміщення.


Де купити якісні пластикові двері

Київ - дуже велике місто і купити міжкімнатні двері металопластикові досить просто, адже пропозицій різних компаній дійсно багато. При цьому ціна буде різною.

Чому ціна металопластикових дверей однієї і тієї ж марки може відрізнятися?

Насамперед, потрібно пам'ятати, що хороше не може бути найдешевшим. Пластикові двері складаються не тільки із пластику і скла. Якщо двері дешеві, то цілком можливо, що усередині пластикового профілю стоїть не підходяще армування. Метал, всередині пластикової основи, повинен бути посилений, спеціально для виробництва дверей ПВХ. Обов'язково потрібно звертати увагу на фурнітуру. Фурнітура гарантує щільність закривання і легкість експлуатації. Неякісна фурнітура, слабкі петлі, погане ущільнення та інші спроби здешевити конструкцію впливають на конструкцію в цілому. Такі двері не прослужать довго і якісно, адже будуть весь час просідати або продувати. Просідаючі двері потрібно буде постійно регулювати, а у регулювання теж є свої межі.


З якого профілю, і з яким склопакетом встановити двері

Звичайно, профіль і склопакет теж має велике значення. Чи виходять двері на вулицю, сонячна сторона, як часто двері будуть експлуатуватися, які їх розміри, чи важливий захист від злому і так далі. З подібних критеріїв виходить вибір відповідних матеріалів та комплектуючих для виробництва дверей ПВХ.

Команда компанії Wenster завжди готова відповісти на питання, що стосуються вибору, установки або розрахунку вартості пластикових дверей. Наші фахівці мають великий досвід встановлення вікон і дверей, як в квартирах і офісах Києва, так і в заміських будинках і котеджах Київської області.

Ми встановлюємо металопластикові двері з профілю Rehau (Рехау), Salamander (Саламандер), WDS (ВДС). Дані профільні системи вже давно зайняли лідируючі позиції на ринку металопластикових конструкцій. У виробництві використовується фурнітура провідних світових виробників Maco, Siegenia та Vorne. На всі наші конструкції надається гарантія.


Ціна на міжкімнатні пластикові двері

Вартість міжкімнатних металопластикових дверей залежить від вибору потрібних комплектуючих. Прорахувати вартість можна зв'язавшись з нами за нашими контактами. Для більш точного розрахунку ціни, краще безкоштовно викликати замірника, який визначить вартість дверей з урахуванням всіх особливостей Вашої конструкції.

Компанія Wenster - це якість, надійність і довговічність Ваших пластикових дверей!