Москітна сітка на двері
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Москітна сітка на двері

Щоразу з приходом весни нам доводиться замислюватися про захист від докучливих комах. Особливо гостро це питання стоїть для мешканців в Києві, житло яких знаходиться поруч з водоймами. Уникнути попадання мух, комарів і іншої живності в квартиру або приватний будинок, а також тополиного пуху або викинутих недопалків від невихованих сусідів, допоможуть москітні сітки. Одним з поширених видів москітних сіток є москітна сітка на двері.


Москитная сетка на дверь
Москитная сетка на дверь фото
Москитная сетка на балконную дверь
Коричневая москитная сетка на дверь
Балконная москитная сетка
Раздвижная москитная сетка
Коричневая балконная сетка
Выход на балкон москитка
Выход на балкон москитная сетка
Входная москитная сетка
Балконная москитная сетка фото
Москитка на балкон
Входная москитная сетка плиссе

Москітна сітка на двері найчастіше виготовляється з алюмінієвого прямокутного профілю, розміром 17:25 міліметрів. Дверні москітні сітки робляться в білому кольорі для стандартних вікон і коричневому для ламінованих. Спочатку збирається каркас під розмір Вашого отвору, після чого на необхідній висоті прикручується імпост (перегородка). Імпост є важливим елементом для всієї конструкції. Він додає міцності для всієї дверної москітної сітки, а також на перегородку прикручується ручка (безпосередньо при установці). У деяких випадках, коли москітна сітка на двері великих розмірів, прикручується два імпоста, щоб зробити її міцніше.

Установка рамкової дверної москитки проходить досить просто і швидко. На саму сітку прикручуються петлі, друга частина яких закручується в дверну раму. Важливо дивитися при установці, щоб петлі були прикручені рівно, від цього залежить якість експлуатації Ваших москітних сіток. Після прикручується ручка і клямка або магніт (за бажанням клієнта). Якщо Ви не впевнені, що зможете якісно встановити москітну сітку на двері самостійно, тоді можна скористатися послугами фахівців компанії Венстер. Вартість установки за одну дверну москітку 150 гривень. Якщо москітних сіток 2 або більше, установка рахується по 100 гривень за 1 одиницю.

Ролетна москітна сітка для дверей

Роллетная москитная сетка для дверей

Бувають випадки, коли місця для відкривання рамкової москітної сітки не вистачає. У таких випадках встановлюють ролетну москітну сітку на двері. Вона складається з алюмінієвого короба, пружинного механізму, сітки, напрямних, за бажанням клієнта встановлюється механізм гальмування.

Установка такого виду сіток теж не складна. З боків до дверної рами прикручуються напрямні, короб з пружинним механізмом та самої москітною сіткою вставляється в напрямні зверху. Внизу направляючих встановлюються фіксатори, а при необхідності алюмінієвий куточок, в який при закриванні впирається нижня частина сітки щоб уникнути маленьких щілин. Вартість встановлення однієї ролетної москітної сітки нашими фахівцями 100 гривень.


Москітна сітка плісе на двері

Москитная сетка плиссе на дверь

Бувають випадки, коли дверні прорізи дуже великих розмірів, і рамкову або ролетну сітку на двері встановлювати не доцільно. Часто такі прорізи зустрічаються на розсувних конструкціях. Тоді відмінним варіантом будуть москітні сітки плісе. Їх висота може досягати 3 метри, а ширина 1,8 метра. Якщо отвір по ширині більше 1,8 метра, є можливість встановлення подвійної москитки плісе на двері, що дозволить досягти ширини до 3,6 метрів.

Москітна сітка плісе ходить по направляючій вгорі і алюмінієвому порогу в нижній частині. В процесі експлуатації сітка складається гармошкою в бік і прилягає щільно до напрямних у відкритому вигляді. У закритому стані вона впритул замикається в бічну напрямну частину, завдяки чому виключає найменші щілини.

Не рекомендуємо встановлювати самостійно москітні сітки плісе, не маючи спеціальних знань - цим можна тільки нашкодити. Вартість установки такого виду москітних сіток в Києві 300 гривень за одну одиницю.


Як правильно поміряти москітну сітку на двері

При вимірі будь-якого з перерахованих видів москітних сіток, замір проводиться світлового прорізу. Ширина і висота указується в міліметрах.

При вимірі рамкових москітних сіток, до ширини і висоти світлового прорізу додають 30 мм - це дозволить зробити нахлест, який допоможе уникнути щілин в закритому положенні.

При вимірі ролетних москітних сіток, до світлового прорізу додають 64 мм по ширині (ширина двох направляючих) і 45 мм по висоті (висота короба).

Кожен вид москітної сітки на двері має свої переваги. Якщо Ви хочете купити москітну сітку на двері, дзвоніть за вказаними телефонами на сайті, і ми надамо інформативну безкоштовну консультацію, розумну ціну і якісну продукцію.

http://oknaeuro.kiev.ua/moskitnayasetkanadver