Москітні сітки
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Москітні сітки

Москітні сітки отримали широке поширення і сьогодні багато хто купує їх для вікон і дверей своїх квартир і будинків. Популярність москітних сіток цілком виправдана - чи варто використовувати для боротьби з комарами і мухами шкідливі для здоров'я хімічні склади і аерозолі, якщо досить просто встановити на вікна або двері москітні сітки. До того ж, ціни на москитки відрізняються демократичністю і доступні широкому колу споживачів. Враховуючи ціни на засоби боротьби з комахами в літній період, буде справедливо відзначити швидку окупність москітних сіток в квартирах і будинках. Варто, так само, врахувати, що встановивши москітку, Ви захищаєтеся не тільки від настирливих мух і комарів, але і створюєте перешкоду для попадання пилу в приміщення.

Москітні сітки виконують наступні функції:

  • не пропускають в житлові приміщення збудники алергії - пил, тополиний пух та інші частинки. Тому якщо в будинку аллергетик, тоді питання купівлі та встановлення москітних сіток на вікна та двері, повинен бути особливо актуальним;

  • встановлені вікна і двері, москітні сітки захищають приміщення від проникнення різних комах;

  • скловолоконне полотно дуже добре пропускає повітря, але, в той же час, перешкоджає появі протягів;

  • ризик вильоту птахів або випадання з вікна Ваших домашніх улюбленців зводиться до нуля. Варто відзначити, що деякі моделі даних пристосувань мають функцію Антикошка;

  • москітні сітки знижують ймовірність попадання в приміщення недопалків або іншого сміття, викинутого сусідами зверху - це попереджає виникнення вогнищ загоряння і пожеж.

Москитные сетки для окон и дверей
Москитные сетки для окон и дверей
Москитные сетки для окон и дверей
Москитные сетки для окон и дверей
Москитные сетки для окон и дверей
Москитные сетки для окон и дверей
Москитные сетки для окон и дверей
Москитные сетки для окон и дверей
Москитные сетки для окон и дверей
Москитные сетки для окон и дверей

Москітні сітки на вікна

Москітні сітки на вікна - найбільш поширений варіант, який підходить для будь-яких приміщень, повністю розкриваючи переваги і ефективність.

За способом установки на пластикові вікна, моситки зустрічаються трьох видів:

1. Внутрішнє кріплення - сітка вставляється всередину вікна, і кріпиться за паз в рамі віконного профілю за допомогою металевих зачепів. Такий механізм установки дуже простий і надійний.

2. Зовнішнє кріплення - з зовнішньої частини вікна кріпляться пластикові куточки, в які встановлюється москітна сітка. Такий спосіб кріплення зручний для дерев'яних вікон, вікон з штульповим механізмом або алюмінієвих вікон.

3.Прикрутивши на профіль вікна петлі і магніт (засувку), можна зробити москітну сітку відкривається - такий варіант актуальний для літньої кухні, веранди, балкону або альтанки.

Москітна сітка на двері

Москитные сетки на дверь

Москітні сітки на двері частіше використовуються у будинках або при виході з квартири на балкон. На відміну від віконних, для виготовлення дверних москиток використовується більш укріплений профіль, до якого кріпляться петлі і засувка (або магніт - за вибором клієнта), посередині сітки ставиться перегородка (імпост), яка зміцнює конструкцію, і служить для установки ручки.


Ролетні москітні сітки

Роллетные москитные сетки в Киеве

Ролетні москітні сітки мають більш широкі функціональні можливості, зручність полягає в тому, що механізм дозволяє повністю відкрити або закрити сітку, а додатковий стопорний механізм забезпечує фіксацію в заданому положенні. Конструкція ролетної москітної сітки досить проста - у верхній частині рами кріпиться ролетний механізм, на який кріпиться сітка, з боків встановлюються направляючі, а в нижній частині рами закріплюється куточок, фіксуючий сітку при закритті.


Москітні сітки плісе

Москитные сетки плиссе в Киеве

Москітні сітки плісе встановлюються у прорізах вікон і дверей будь-яких форм і розмірів, і відмінно вписуються в будь-який дизайн, не викликаючи дисонансу. Особливість і відмінність плісе в тому, що вона закривається і відкривається, складаючись гармошкою, а зафіксувати сітку можна в будь-якому положенні.


Ціни на москітні сітки в Києві

Вартість віконної москітної сітки з внутрішнім кріпленням від 150 грн. За 1 м. кв., коричнева 200 грн. За 1 м. кв., з відкриванням 300 грн. За 1 м. кв.

Вартість дверної москітної сітки 350 грн. за 1 м. кв., коричнева 400 грн. за 1 м. кв. Установка 100 гривень за одну одиницю

Якщо вас зацікавили всі перераховані вище переваги москітних сіток для вікон і дверей, але ви не можете визначитися з вибором, тоді радимо зв'язатися з нашим консультантом, який надасть всю необхідну інформацію і допоможе зробити правильний вибір, враховуючи ваші вимоги до функціональності та дизайну.

Терміни виготовлення - 1-2 робочих дні.

Москитные сетки цена

http://oknaeuro.kiev.ua/moskitnyesetki