Москітні сітки. Купити москитки в Києві за ціною виробника
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Ціни на москітні сітки

Ціни на москітні сітки розраховуються в залежності від механізму і розмірів. Ціна москітних сіток вказана з урахуванням необхідних комплектуючих.

Всі представлені в каталозі москітні сітки повністю готові до установки. Вартість монтажу розраховується окремо.

Якщо ви не впевнені у виборі москітної сітки, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами і отримати всі необхідні консультації.

Купити москітні сітки в Києві - вибираємо правильно

Що потрібно знати, щоб вибрати і купити москітні сітки правильно. Не можна сказати, що москітні сітки дуже складний у виборі і дорогий товар, але, все ж, є кілька типів москиток, які кардинально відрізняються один від одного.

Інтернет рясніє пропозиціями купити москітні сітки за найвигіднішими цінами, віконні компанії пропонують купівлю з установкою по всіх регіонах - Київ, Харків, Рівне, Черкаси і т. д., складається враження, що купівля та встановлення москітних сіток - це складний процес, в якому не обійтися без фахівця. Чи це так?

Купити москітні сітки - модифікація та характеристики

Для того, що б не купити абсолютно не ту москітну сітку, необхідно мати уявлення про те, які москітні сітки бувають і для чого вони потрібні.

За способом використання, москітні сітки прийнято поділяти на віконні та дверні, однак, будь-яку москітну сітку можна купити і встановити як в заскленому отворі, так і у відкритому, не залежно від наявності та конструкції вікна або двері.

За типом механізму, москітні сітки поділяються на безрамні (на магнітах), рамкові, ролетні та плісе.

  • Безрамна москітна сітка (або москітна сітка на магнітах) - по своїй суті, безрамна москітна сітка являє собою штору, яка кріпиться в отворі і закриває його за допомогою магнітів чи липкою стрічки.
  • Рамкова москітна сітка - москитка, натягнута на раму з пластикового або металевого профілю. Рамкові москітні сітки найбільш поширений тип москиток, завдяки невисокій вартості і простоті експлуатації. Рамкові москітні сітки бувають жорсткої фіксації і відкриваються на петлях.
  • Ролетна москітна сітка - москитка з ролетним механізмом, зразок тканинних ролет з пружинним механізмом. Ролетна москітна сітка зручна у використанні - її не потрібно знімати і встановлювати у разі необхідності, достатньо один раз встановити, а закриття і відкриття виконується за допомогою ролетного механізму без зайвих зусиль, крім того, ролетні москітні сітки не вимагають додаткового місця для зберігання.
  • Москітна сітка плісе - антимоскітна сітка, що складається гармошкою в спеціальну касету. Завдяки спеціальним направляючим, москітна сітка плісе дозволяє закривати значні по ширині пройми, де використання інших типів москиток буде утруднено.

Визначивши, яка конструкція москітної сітки найбільш підходить під ваші завдання, ви легко можете вибрати і купити москітні сітки, які повністю відповідають вашим вимогам.

Купити москітні сітки - варіанти використання

Функціонал москітних сіток широкий. Звичайно в першу чергу продукт призначений для захисту приміщення від комах, але матеріал з якого зроблені захисні системи, так само дозволяє запобігти попаданню в приміщення сміття та недопалків. Останнє дуже актуально в багатоповерхових будинках, де частота випадків загоряння від кинутого недопалка перехожим або сусідом, занадто велика, як в Києві так і в інших населених пунктах України.

Так само москітні сітки прекрасно пропускають повітря, тому спокійно можна залишити домашніх вихованців з відкритими вікнами не боячись, що в спеку їх самопочуття погіршиться. Додаткова функція москітної сітки, що втеча тварин з дому виключена навіть при відкритих вікнах і дверях, а непрохані гості не відзначать свою присутність у вашому домі. Якщо ваша веранда, балкон, вікно або альтанка ще не захищені - залишилося тільки зробити правильний вибір і купити москітні сітки.

Ми пропонуємо для Києва і області москітні сітки усіх типів, а наші майстри, в разі необхідності, допоможуть встановити куплену конструкцію. Для жителів інших регіонів України ми пропонуємо москітні сітки зі зручною формою оплати та доставкою.

Для замовлення обраної вами москітної сітки, ви можете скористатися формою на сайті або зв'язатися з нашими менеджерами по зазначеним на сайті телефонами.