Обшивка балкона зовні
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Обшивка балкона зовні в Києві

Обшивка балкона снаружи

Для того, що б зробити свій балкон або лоджію тепліше взимку та прохолодніше влітку, затишніше і зрадити йому презентабельний, сучасний вигляд, потрібно, перш за все, зробити обшивку балкона зовні. Зараз в Києві залишилося дуже багато старих будинків, які були побудовані у період СРСР і вони потребують не лише косметичного, але і капітального ремонту. Це будинки з виступаючими балконами, які як ніколи потребують утеплення і привабливому вигляді. Щоб закріпити матеріал для зовнішньої обробки балкона, спочатку набирають каркас з дерев'яних брусів, а потім кріплять сучасні та надійні матеріали, такі як: профнастил, пластикова вагонка та сайдинг. Вони стійкі до атмосферних опадів, температурних явищ і мають високу якість і довговічність. Обшивка балкона зовні, перш за все, буде ефективна в тих випадках, якщо парапет балкона зроблений з металевих поручнів і не має енергозберігаючих властивостей, а також шумоізоляції. Якщо ж парапет зроблений з цегли або бетону, то можна обійтися і без зовнішньої обшивки. Тут кращим варіантом буде утеплення - дешевше і легше.


Обшивка балкона профнастилом:

Обшивка балкона профнастилом

Профнастил - широко поширений будівельний матеріал, який використовується для зовнішньої обшивки балкона, даху на балкон, парканів і багато чого іншого. Це профільований лист з оцинкованої сталі, який має полімерне покриття для захисту, товщина листа не менше 0,5 міліметра. Обшивка балкона або лоджії профнастилом забезпечить його максимальну безпеку і тривале використання інших будівельних матеріалів, які знаходяться всередині балкона. Обшивка балкона профнастилом може бути представлена як у стандартному варіанті - цинкові листи, так і широкої колірної гамою. Починати обшивку потрібно з демонтажу старих матеріалів (якщо вони присутні на Вашому балконі), після набити дерев'яний каркас на металеві перила або в бетонну плиту балкона, і прикріпити листи профнастилу металевими саморізами, які купуються в колір профлистів. Листи профнастилу бувають - ПС 5, ПС 10, ПС 15. Цифри означають ширину хвилі на металевих листах. Попутно з зовнішньою обшивкою використовують і матеріали для утеплення та внутрішньої частини балкона: пінопласт, мінеральну вату та інше. Профнастил - самий популярний будівельний матеріал, який має багато переваг:

 • висока міцність матеріалу завдяки спеціальній формі хвилі листа;
 • тривала експлуатація;
 • лист не іржавіє завдяки спеціальній обробці;
 • колір не вигоряє;
 • доступна ціна;
 • абсолютний захист при пожежі.

Обшивка балкона сайдингом:

Обшивка балкона сайдингом

Сайдинг - це двошаровий будівельний матеріал, виготовлений з полівінілхлориду, але буває сайдинг і з дерева. Обшивка балкона сайдингом дуже популярна, так як це самий красивий матеріал, який надає балкону пристойний вигляд, естетичність і міцний захист від впливу різних факторів зовнішнього середовища. Встановлюється сайдинг дуже просто. На дерев'яний каркас кріпляться кутові напрямні, в які вставляються сайдингові панелі. Потім самі панелі прикручуються саморізами до дошки по периметру, і замикаються на замок. Порівняно з іншими обшивальними матеріалами, сайдинг при покупці буде коштувати приблизно на 30% дорожче. Але, не дивлячись на ціну, якість себе виправдовує. Переваги використання сайдинга при зовнішньої обшивки балкона:

 • володіє високою міцністю;
 • має шумо - і теплоізоляційні властивості;
 • горизонтальний спосіб укладання;
 • швидкий монтаж і укладання;
 • тривалий термін використання;
 • не гниє;
 • не вимагає фарбування;
 • чудово миється.

Обшивка балкона пластиком

Обшивка балкона пластиком

Обшивка балкона пластиковою вагонкою, так само як і вже перераховані матеріали для зовнішньої обшивки, додасть балкону сучасний вигляд, естетичність і красу. Розміри пластикової вагонки різні, в залежності від розміру роботи: ширина може бути до 250 міліметрів, товщина - 15 міліметрів, а довжина - до 6000 мм (в залежності від розмірів балкона). Одним з переваг пластику є те, що з його допомогою можна обшити балкон будь-якої нестандартної конфігурації. Найчастіше вагонку для обшивки використовують на нижніх поверхах. Це пояснюється тим, що матеріал відносно м'який і його може зірвати вітром. У матеріалі поєднується вартість і якість.

Переваги пластикової вагонки:

 • стійкість до вологи і температур;
 • затримує тепло і не пропускає шум;
 • широка колірна гамма;
 • довговічність.

Обшивка балкона зовні. Ціна

Ціна на зовнішню обшивку балкона розраховується за один метр квадратний. У вартість розрахунку входять зазначені матеріали і вартість самої роботи. Ціна не вказана за доставку матеріалів, а також підйом на поверх (ціна підйому вважається в тому випадку, якщо матеріали доводиться заносити пішки, або піднімати канатами).

Найменування роботи: Ціна
Обшивка балкона сайдингом: 300 грн.м2
Обшивка балкона профнастилом: 300 грн.м2
Обшивка вагона пластиком (вагонкою): 280 грн.м2


Схожі статті

Балкон під ключ в Києві

http://oknaeuro.kiev.ua/naruznayaobshivkabalkona