Обшивка балкона всередині
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Обшивка балкона всередині

Обшивка балкона всередині - це завершальний етап ремонту балкона. Обшивка потрібна для того, щоб можна було надати балкону гарний зовнішній вигляд, а так само зробити набагато тепліше і затишніше. Для цього існує кілька основних різних матеріалів і способів. Але щоб вибрати чим краще обшити балкон зсередини, спочатку треба визначитися, яким він повинен бути теплим або холодним і так само в якому стилі потрібно його оформити. Саме від того, як і для чого буде використовуватися приміщення, залежить вибір необхідних матеріалів для обробки балкона. Так, наприклад, якщо балкон використовується як побутове приміщення або сховище, то він відноситься до холодного типу. При його внутрішній обшивці особливо не потрібно фантазувати в підборі утеплюючих матеріалів. Дуже важливо поєднувати хорошу надійність і практичність, оскільки потрібно максимально ефективно використовувати весь простір на балконі всередині. Тут добре підійде або дерев'яна або пластикова вагонка. Але якщо балкон все ж є продовженням житлового приміщення або повинен використовуватися як окрема кімната, то він відноситься до теплого типу. При його обробці потрібно більш ретельно вибирати матеріали і поєднувати їх у різній комбінації, для створення гарного зовнішнього вигляду. Для цього можна використовувати гіпсокартон, МДФ вагонку або дерев'яну вагонку.

Обшивка балкона вагонкою

Перед обшивкою балкона вагонкою необхідно зробити каркас. Каркас набирається з дерев'яних брусів розмір 20-40 мм або 30-40 мм, які кріпляться або в бетонну або цегляну стіну балкона, а по фронтальній і бічних частинах можуть прикручуватись саморізами в металеві перила. Після, між брусами прокладається утеплювач - стіродур (пінополістирол), пінопласт, в рідкісних випадках мінвата. Від товщини утеплювача залежить і товщина монтажної рейки. І тільки після укладання утеплювача (за бажанням клієнта, буває не закладають на внутрішню стіну балкона), можна кріпити вагонку.

Обшивка балкона деревянной вагонкой

Обшивка Дерев'яною вагонкою

Найбільш універсальним і порівняно простим, екологічно чистим і практичним матеріалом для обшивки балкона є все ж вагонка з дерева. Це дошка, яка має вигляд панелі з сполуками по краях для зручного кріплення між собою. Дерев'яна вагонка вставляються одна в іншу і забивається маленькими цвяхами до бруса. Цвяхи з краю забиваються таким чином, що коли набирається наступна панель вагонки на вже прибиту, вона перекриває сам цвях. У результаті створюється вигляд суцільної красивою конструкції. Дерев'яна вагонка має чотири класи своєї якості, а саме: «Екстра», «А», «В», «С». Вони відрізняються один від одного гладкістю поверхні, наявністю сучків, видом дерева і т. д. Найчастіше балкон обшивають дерев'яною вагонкою з сосни. Її можна чудово використовувати для обробки всіх частин балконного простору: як стіни так і стелі або укосів. Після, на дерев'яну вагонку наноситься лак, який може мати масу кольорів, в тому числі і безбарвний. Це захищає її від корозії, впливу вологи, сонця та інших факторів. До основних переваг вагонки з дерева належать: хороша теплоізоляція; гарний зовнішній вигляд; довговічність в експлуатації. Ще одним плюсом дерев'яної обшивки вагонкою є можливість полакувати її через час в інший колір.


Обшивка балкона пластиковой вагонкой

Обшивка балкона пластиковою вагонкою:

Пластикова вагонка також дуже часто використовується для обробки балкона, оскільки вона відрізняється дуже гарним зовнішнім виглядом, легко розрізається і потім укладається. Вона виготовлена з полівінілхлориду і має внутрішні розділені перегородками порожні відсіки, що робить її дуже легкою та теплою. Найчастіше встановлюються широкі безшовні панелі шириною 25 мм, які ріжуться під необхідний розмір і вставляються одна в іншу. Стики і невеликі щілини, які утворюються вгорі та по кутках перекриваються спеціальними внутрішніми і зовнішніми куточками. Пластикова вагонка може бути матова або глянсова, просто біла або однотонна маса різних кольорів і малюнків. Після обшивки пластиковою вагонкою, на балконі прикручуються плінтуса. Вони можуть бути як під колір вагонки, так і в колір покриття підлоги. До основних переваг пластикових панелей можна віднести:

  • хороші теплоізоляційні властивості;

  • швидкість укладання;

  • екологічна безпека;

  • недорога вартість;

  • довговічність і достатня вологостійкість.


Обшивка балкона вагонкой МДФ

Обшивка балкона вагонкою, МДФ:

Вагонка МДФ є досить привабливим зовні матеріалом. Вона виготовляється шляхом пресування, здавлюванням і впливом високими температурами на дрібну дисперсну дерев'яну стружку. Така вагонка укладається на непідготовлених поверхнях і при необхідності можна просто замінити окремі її частини. МДФ вагонка також має велику колірну гаму з різними візерунками, що дозволяють надати особливий вид балкона або лоджії. Єдиним недоліком цього матеріалу є його нестійкість до вологи. А наступні переваги:

  • гарний вигляд;

  • високі теплоізоляційні властивості;

  • вона екологічна;

  • бюджетна ціна;

  • не змінює свою форму або колір від дії ультрафіолетових променів.


Обшивка балкона гипсокартоном

Обшивка балкона гіпсокартоном

Гіпсокартон - це ще один підходящий матеріал для внутрішньої обшивки, оскільки він має невисоку вартість і дає великі можливості. Він складається з розміщеного гіпсового тіста між двох листів картону. Матеріал добре підійде для обробки балконів або лоджій теплого типу, якщо з нього треба зробити продовження житлового приміщення. Після застосування гіпсокартону виходять рівні стіни. Часто з гіпсокартону роблять підвісні стелі, вставляють красиві галогенні або діодні лампочки. Також з гіпсокартону можна обминути будь-яку перешкоду, зробити арку, який-небудь візерунок на стелі і т. д. Після обшивки балкона гіпсокартоном стіни вирівнюють шпаклівкою, затирають наждачним папером, а потім фарбують водоемульсійною фарбою або клеять шпалери. Єдиний недолік - звичайний гіпсокартон боїться вологи, тому при покупці потрібно вибирати вологостійкий гіпсокартон.


Обшивка балкона всередині. Ціна.

В даній таблиці наведені ціни вартості робіт і матеріалів. У вартість матеріалів, крім вагонки, входять всі сполучні кути. Ціна за доставку матеріалів і підйому на поверх прораховується окремо.

Обшивка балкона дерев'яною вагонкою (без лаку): 350 грн
Обшивка балкона пластиковою вагонкою: 300 грн
Обшивка балкона вагонкою, МДФ: 300 грн
Обшивка балкона гіпсокартоном (без малярних робіт):200 грн

Щоб розрахувати точну ціну, дзвоніть нам за тел 044-221-46-23. Ми надішлемо безкоштовно замірника до Вас додому, щоб зняти точні розміри і розрахувати точну вартість робіт на Вашому балконі.Схожі статті

Балкон під ключ Київ

http://oknaeuro.kiev.ua/obshivkabalkona