Замовити вікна в будинок
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Вікна в будинок

Кожен, хто вирішив побудувати власний будинок, обов'язково зіткнеться з питанням, які ж краще поставити вікна в будинок? Питання дуже важливе, тому що саме через вікна будинок втрачає до 70% тепла. Якщо зробити неправильний вибір при установці, то враховуючи нинішні тарифи на джерела тепла, витрати кожен місяць за опалення будуть дуже високими. Для того щоб цього уникнути, ми рекомендуємо зупиняти свій вибір мінімум на п'ятикамерних профільних системах. По-перше п'ятикамерні профілі мають монтажну ширину мінімум 70 мм, що допомагає виключити промерзання віконного профілю, навіть у дуже холодну погоду. По-друге, в п'ятикамерний профіль можна встановити двокамерний склопакет товщиною 40-42 мм, а застосувавши в пакет енергозберігаючі скла і закачавши в камери замість повітря аргон, можна значно підвищити коефіцієнт теплопередачі, що знизить тепловтрати і заощадить Ваші кошти.

Чому краще ставити пластикові вікна в будинок?

Всі знають, що пластикові вікна на сьогодні займають лідируюче місце на віконному ринку. Обумовлено це багатьма факторами:

1. Поєднання ціна-якість

За помірну вартість (при правильному виборі) Ви отримуєте якісні вікна в будинок, які простоять довгі роки. Всі розуміють, що пластик не гниє, не піддається корозії, а при наявності якісних вікон та правильної установки будуть служити вірою і правдою довгі роки.

2. Шумоізоляція

Завдяки двокамерного склопакету (саме такі пакети ми рекомендуємо ставити в будинок), наявності каучукових ущільнювачів на рамі і стулці, якісному притискання стулки до рами за допомогою фурнітурного пояси, досягається високий рівень шумоізоляції.

3. Енергозбереження

Якщо правильно вибрати вікна в будинок, енергозберігаючі властивості пластикових вікон не поступляться дерев'яним, не кажучи вже про алюмінієві або фасадні.

4. Ламінація

Завдяки нанесенню ламінованої плівки на профіль, Ви можете підібрати будь-який колір Вікон як під меблі або внутрішній інтер'єр, так і під зовнішній колір цегли, сайдингу і т. д. можна Заламінувати внутрішню або зовнішню частину, а при бажанні, кольорова плівка може бути з двох сторін.

5. Нестандартні вікна в будинок

Далеко не завжди стандартні пластикові вікна впишуться в архітектуру будинку. У такому випадку на допомогу приходять нестандартні конструкції. Вікна в будинок можуть бути виконані в різних варіантах: арочні, круглі, трикутні, багатокутні, трапецієвидні і т. д.


Раздвижные окна в дом
Раздвижные двери в дом
Пластиковые окна в дом
Металлопластиковые окна в дом
Коричневые окна в дом
Панорамные двери в дом

Вартість вікон в будинок

Щоб порахувати точну ціну на вікна в приватний будинок потрібно знати розміри, конфігурацію (поділ вікна на частини), фурнітуру і наявність комплектуючих (підвіконня, відливи, москитки тощо). Для цього достатньо викликати нашого замірника, який грамотно зніме розміри, обговорить з Вами конфігурацію вікон та інші деталі, після чого передасть нашому менеджеру інформацію для остаточного розрахунку вартості.

Компанія Wenster завжди враховує особливості кожного клієнта. Для бажаючих поставити вікна в будинок ми розробили систему знижок залежно від обсягу і складності замовлених конструкцій.

Після узгодження ціни та підписання офіційного договору, почнуться роботи по Вашим замовленням. На всі встановлені металопластикові вікна надається гарантія.

Замовляючи металопластикові вікна для котеджів і приватних будинків в компанії Wenster, Ви переконаєтеся в нашому професіоналізмі, оперативності і якості пластикових конструкцій і виконаних робіт!

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна ALM Plast

Німецькі вікна salamander

http://oknaeuro.kiev.ua/oknadlyakottedzhey