Металопластикові вікна Rehau Geneo в Києві
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Металопластикові вікна Rehau Geneo

REHAU – компанія-виробник ПВХ-профілів для металопластикових вікон. Працюючи на ринку послуг більше 50 років, компанія завоювала довіру споживачів і довела якість своїх виробів. Всі віконні системи компанії REHAU – це справжня німецька якість за доступною ціною.

Істотними відмінностями фірми REHAU від інших виробників, є:

 • використання у виготовленні ПВХ-виробів сучасних технологій;

 • екологічна безпека виробів згідно встановленим нормам і стандартам;

 • максимальне енергозбереження;

 • надання гарантії терміном до 20 років;

 • великий асортимент додаткових елементів і нестандартних конструкцій;

 • контроль якості на кожному етапі виготовлення;

 • тривалий термін експлуатації;

 • звуко - і теплоізоляція.

Завдяки всім цим пріоритетам, компанія отримує все більше позитивних відгуків задоволених клієнтів. А, за рахунок, регульованої цінової політики, вікна REHAU доступні абсолютно кожному.

Безмірна кількість розробок за останні 60 років посприяли створенню вдосконаленого віконного профілю. Досконально вивчивши пластик, армований скловолокном, застосовуваний в авіабудівництві, інженери REHAU отримали максимальні показники тепло - і звукоізоляції. Відмінними рисами новаторського матеріалу RAU-FIPRO виступають найбільш можливий показник міцності і задоволена низька теплопровідність. REHAU Geneo здатні заощаджувати енергію до 76% в порівнянні з вікнами, які встановлювалися в будинках 70-х років. Роки, витрачені на розробку цих систем, принесли свої плоди у створенні віконного профілю, що не має металевого армування. Завдяки цьому, вага вікна даної моделі нижче на 40% від попередніх.

Прогресивне рішення у виробництві пластикових вікон Рехау це:

 • глянцево-біла поверхня;

 • три контури ущільнення сприяють максимально можливої шумоізоляції;

 • збільшення коефіцієнта опору теплопередачі на 45% за рахунок відмови від використання сталевого армування.

На сьогоднішній день, металопластикові вікна REHAU Geneo є найкращими в області віконних профілів. Завдяки шестикамерній будові віконного профілю і системною глибиною 86 мм – ви значно зменшите свої витрати на паливо для опалення.

Використовуючи при виробництві широкий фальц скління з показником в 66 мм і додатковий центральний контур ущільнення, розробники домоглися зниження рівня шуму в 2 рази. Тому, навіть якщо ви живете поряд з автострадою, встановивши вікна REHAU Geneo, ви назавжди забудете про шум. Адже домашній комфорт і хороший відпочинок дуже важливий для кожного.

Значною особливістю є можливість встановлення спеціальних звукоізоляційних стекол розміром до 53 мм. Параметри віконної системи Geneo дозволяють це зробити.

З показниками звукоізоляції до 5 класу, коефіцієнта опору теплопередачі не менше 1,05 м2 с/вт і зламобезпеки від класу 2 – це справжній прорив в області металопластикових конструкцій та відповідність вимогам споживачів. А унікальна поверхня Hign Definition Finishing дозволить легко і швидко усунути забруднення за допомогою звичайних миючих засобів.

Виготовлені згідно з нормами і стандартами віконні профілю REHAU Geneo, відмінно підійдуть для установки:

 • у будинках з низьким споживанням енергії;

 • для заміни вікон в старих будинках;

 • у будинках з пасивним опаленням та в інших випадках.

Встановлюючи у своїй оселі вікна REHAU Geneo, ви отримуєте якісну віконну систему німецької якості, здатну максимально запобігти втраті тепла та забезпечити захист від небажаного шуму.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Ціна на пластикові вікна