Купити вікна ВДС у Києві
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Вікна ВДС

Окна WDS

Торгова марка ВДС отримала початок свого існування у 2006 році, завдяки компанії Міропласт (м. Дніпропетровськ). За цей час була проведена дуже велика робота, вікна з профілю WDS стали найбільш впізнаваними серед українських профілів на вітчизняному ринку. Але і на цьому компанія виробник самих профілів ВДС не зупинилася, а успішно просунула свою продукцію на експорт в країни ближнього зарубіжжя. Важливо зауважити, що профілю ПВХ мають високу якість, екологічно чисті, але при цьому ціна на вікна ВДС набагато нижча, ніж вартість європейських брендів – Рехау, Саламандер і т. д.

Системи пластикових вікон ВДС

Пластикові вікна WDS 400

профиль WDS 400 фото

Найбільш, мабуть, скромною системою з вікон ВДС можна вважати профіль WDS 400. Він нараховує чотири повітряні камери, а ширина досягає 60 мм. Як правило, у вікнах з монтажною шириною 60 мм максимальна ширина склопакета може бути 32 мм, але при менших вимогах до енергозбереження встановлюють склопакет товщиною 24 мм. Армування як в раму так і у стулку вставляється товщиною 1,2 мм. Не можна не згадати про фігурний штапик як для склопакетів 24 мм так і для 32 мм, а також ущільнювач сірого кольору, що додає солідності зовнішнім виглядом.


Пластикові вікна WDS 500

профиль WDS 500 фото

Пластикові вікна з профільної системи WDS 500 складаються з п'яти повітряних камер, завдяки чому мають підвищені властивості тепло і шумоізоляції, а також мають підвищену міцність. Такі металопластикові вікна рекомендують встановлювати в приватних будинках, квартирах з наявністю лічильника тепла на вході, а також в будь-яких будівлях, які мають підвищені вимоги до енергозбереження. Вікна в профілі WDS 500 також виготовляються з фігурним штапиком, армуванням товщиною 1,2 мм і сірим ущільнювачем, але важливою перевагою можна відзначити можливість установки склопакета товщиною до 38 мм, що значно підвищить енергоефективність Ваших вікон.


Вікна ВДС ціна

Одним з найбільш важливих переваг даної торгової марки виступає ціна. Не висока вартість обумовлена лише тим, що даний профіль вітчизняного виробництва. Саме завдяки цьому, Ви можете купити вікна ВДС не переплачуючи за європейський бренд, але і за розумні гроші отримати європейську якість і комфорт.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна Salamander

Пластикові вікна OpenTeck

http://oknaeuro.kiev.ua/oknawds