Вікна Опентек в Києві
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Вікна Опентек

Опентек

Компанія Опентек вже 7 років успішно працює на українському ринку у сфері металопластикових вікон і комплектуючих до них. Торгова марка виробляє ПВХ профільні системи кількох серій, а також підвіконня, відливи, заглушки. Якщо говорити про ПВХ профілі для вікон, то їх геометрія повна копія самого відомого німецького бренду - Рехау. Іншими словами, купуючи вікна з профілю Опентек, Ви встановлюєте собі бюджетну копію Rehau. Важливо відзначити, що здешевлення вартості відбувається не знижуючи якість готової продукції, а завдяки повному циклу вітчизняного виробництва.

Високі позиції рейтингу популярності профільних систем Open Teck забезпечені відразу декількома факторами:

  • Висока якість як профілю, так і складання пластикових вікон.
  • Бюджетна вартість.
  • Короткі терміни виготовлення і доставки.
  • Широка колірна гамма з допомогою ламінованої плівки.
  • Гарантія на профіль 8 років.

Вікна Опентек виробляються з трьох видів профілів, які складаються з 3-х, 4-х і п'яти повітряних камер відповідно. Зараз ми розповімо Вам про технічні характеристики та переваги кожної профільної системи.

Трикамерні вікна Standart 60

Опентек Standart 60 профиль

Металопластиковий профіль цієї категорії має 3 камери, що забезпечують захист приміщення від низьких температур і шуму. Вікна серії Standart 60 відмінно підходять для квартир з центральним опаленням і бюджетного будівництва.

Конструкція профілю Standart 60 дозволяє монтувати на нього склопакети шириною 24 мм і 32 мм, а при необхідності одинарне скло товщиною 4 мм. Виробник також забезпечує великий вибір в своєму каталозі додаткових комплектуючих (розширювачі, з'єднувачі і т. д.).

Крім конструктивних достоїнств, вікна класу Standart 60 відрізняються невисокою теплопровідністю і міцністю тепловтратам в межах 0,61 м2°С/Вт. Цей параметр дозволяє використовувати вікна як для облаштування адміністративних, комерційних будівель, так і для комплектації житлових приміщень.

Чотирьохкамерні вікна Опентек De-Lux

Опентек De-Lux профиль

Експлуатаційні властивості пластикових віконних систем класу De-Lux можуть використовуватися для комплектації всіх типів будівель. Вікна володіють підвищеною шумоізоляцією, внаслідок чого у приміщенні забезпечується стабільний мікроклімат і комфорт. Профілі De-Lux мають підвищену опірність теплопередачі, що досягає показників 0,71 м2°С/Вт.

Система De-Lux налічує 4 повітряних камери і можливість монтажу на нього одинарного скла товщиною 4 мм. Також можуть бути використані конструкції з установкою склопакетів з параметрами 24 мм і 32 мм

П'ятикамерні вікна Опентек Elit 70

Опентек Elit 70 профиль

Особливістю таких вікон є висока експлуатаційна ефективність. При опірності тепловтратам з показником 0,86 м2°С/Вт, віконний профіль Elit 70 забезпечує максимальний комфорт і стабільність мікроклімату в приміщенні.

Утримання тепла сприяє наявність в конструкції профілю п'яти повітряних камер, які виключать зону промерзання навіть у люті морози. Вікна Опентек Elit 70 можуть бути укомплектовані склопакетами шириною 24 мм, 32 мм і 42 мм. При цьому монтажна глибина становить 70 мм.

Віконні системи Elit 70 - це ідеальне рішення для тих, хто прагне до комфорту, енергоефективності та раціональної експлуатації будівлі. Такі конструкції відмінно підійдуть для будівель з високими вимогами до енергозбереження (котеджі,квартири з лічильниками тепла).

Опентек Стандарт схемаОпентек Делюкс схемаОпентек Елит схема

У компанії ВЕНСТЕР Ви можете замовити вікна Open Teck будь-якої конфігурації, будь-якого розміру і з різною комплектацією.

Ми забезпечуємо безкоштовний замір і швидку установку металопластикових вікон Open Teck, а також гарантуємо сервісне обслуговування при будь-яких обставин.

Замовляючи у нас металопластикові конструкції будь-якої складності, Ви можете бути впевнені, що ваші вікна зміняться вже через 2-3 дні, з урахуванням часу на їх монтаж, виконується нашими кваліфікованими майстрами.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна Salamander

Пластикові вікна WDS

http://oknaeuro.kiev.ua/openteck