Скління балкона вікнами Рехау
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Скління балкона вікнами Рехау

Будь-який балкон — це не менше чотирьох метрів квартири, з яких, при бажанні, можна отримати максимум користі. Зима часто настає несподівано, приносячи з собою холод, що проникає у кожну щілину. Захистити від нього житло допоможе засклення балкону — захід, необхідний в умовах вітчизняного клімату. Правильний вибір профільної системи в даному випадку має величезне значення, тому перевагу варто віддавати тільки надійному виробнику, що добре зарекомендував себе на ринку.

При виборі профільної системи фахівці рекомендують керуватися так званим «принципом достатньої необхідності». В першу чергу значення має тип балкона — це може бути «холодний» балкон, або ж продовження житлової площі. Важливо також, наскільки добре він захищений від природних стихій, виходять вікна на вулицю або в закритий глухий двір. У будь-якому випадку, відмінним рішенням стануть вікна Rehau, відомі своєю довговічністю, надійністю і грунтовністю. 

Якщо балконні вікна виходять на вулицю, а не на подвір'я, то холодний вітер обов'язково буде проникати в квартиру, знижуючи в ній температуру. Скління балкона вікнами Rехау — отличный вариант, который поможет решить проблему. Эта немецкая профильная система изготавливается исключительно с соблюдением высоких стандартов ЕС, к тому же, она еще и обеспечивает до четырех классов звукоизоляции. Специальные уровни уплотнения безупречно защищают жилое пространство от проникновения пыли и холодного ветра, надежная конструкция окон гарантирует уют и тепло в квартире при любых погодных условиях. Чтобы уменьшить вес конструкции, стоит устанавливать однокамерные энергосберегающие стеклопакеты, которые демонстрируют более высокие показатели энергосбережения, чем двухкамерные. 

Для багатьох власників квартир величезне значення має не тільки функція енергозбереження та захисні властивості склопакетів, але і їх зовнішній вигляд — конструкція повинна ідеально вписатися в загальний інтер'єр і прикрасити його. Вікна Rehau, крім практичності і функціональності, мають гідним зовнішнім виглядом, будучи еталоном європейської якості. Різноманітність видів, форм і забарвлень даних конструкцій дозволяє легко підібрати підходящий для конкретного випадку варіант. Німецький виробник пропонує досить широкий асортимент стилістичних рішень для встановлення своїх склопакетів на будь-яких балконах і лоджіях. 

Щоб засклити балкон, вікна якого виходять у двір, виробники вікон Rehau рекомендують скористатися конструкціями, виготовленими з трикамерної системи. Два контури ущільнення забезпечать затримання повітря, не допустять проникнення в житло вологи і пилу, сприяючи створенню ідеального клімату в квартирі. Щоб забезпечити високі показники звукоізоляції та енергозбереження, вікна Rehau обладнані спеціальними однокамерними склопакетами з високоякісним енергозберігаючим покриттям.

Склити лоджію потрібно, враховуючи конфігурацію самої лоджії. Кожна стулка такого вікна, за бажанням господаря оселі, може бути зроблена з функцією відкидання і повного відкривання. Встановлена на таких конструкціях фурнітура забезпечує режим мікропровітрювання, завдяки чому свіже повітря проникає в житло в будь-який час. Щоб забезпечити зручний доступ до постиранної білизни, що сушиться на балконі, рекомендується стулки центрального вікна лоджії облаштувати в режимі повного відкривання. Вікна Rehau — це безліч варіантів скління, з урахуванням усіх побажань господарів квартири.