Скління балконів| Вікна на балкон
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Скління балконів і лоджій

Засклення балконів - один з найважливіших етапів при ремонті або утепленні балкона. Ні для кого не секрет, що до 70-ти % тепловтрат житлового приміщення йде саме через вікна, тому коли засклити балкон, в квартирі стає значно тепліше. Крім того в Києві дуже багато будинків, які взагалі не передбачають вікна на балкон, а обмежуються тільки бетонним парапетом або металевими поручнями. У таких будинках питання скління стоїть більш гостро, так як холод потрапляє в квартиру не тільки через вікна, які виходять на балкон, але і через холодні стіни.

Якщо Ви прийняли рішення зробити скління балкона, тоді ми допоможемо Вам у всьому розібратися поетапно. Багато питань виникає у абсолютної більшості споживачів - як зробити правильний вибір і не розчаруватися? Щоб не помилитися і виконати скління, потрібно чітко розуміти, яким Ви хочете побачити свій балкон або лоджію в перспективі. Багато залежить від того, які саме вікна встановити.

Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий
Остекление балконов и лоджий

Вікна на балкон

Пластикові вікна для скління балконів по праву вважаються самим надійним і довговічним матеріалом. На сьогоднішній день широкий вибір виробників віконного профілю дозволяє не тільки орієнтуватися на якість матеріалу, але і враховувати власні можливості щодо вартості вікон. Далеко не завжди варто орієнтуватися на дешевий варіант. Часто недобросовісні компанії проводять здешевлення вікон за рахунок якості. Дуже важливо, щоб у металопластикові вікна вставляли якісне армування (залізо усередині пластикового профілю). Від його товщини залежить термін служби відкриваючих частин. Другим, не менш важливим моментом, при виборі вікон на балкон є фурнітура. Від її надійності залежить не тільки довговічність при експлуатації, але і щільність примикання віконної стулки до рами, що впливає не тільки на теплозбереження, але і шумоізоляцію. Ми рекомендуємо фурнітуру Maco, яка є світовим лідером серед фурнітури для металопластикових вікон.

Вибір профілю та його виробника для пластикових вікон теж не відходить на останній план. Якщо Ви хочете з'єднати балкон, лоджію з кухнею або кімнатою і зробити продовженням житлового простору, тоді краще ставити п'ятикамерні профільні системи з двокамерними енергозберігаючими склопакетами товщиною 40 мм. Якщо ж немає високих вимог до енергозбереження, тоді можна засклити вікнами з трикамерного профілю з одно або двокамерними склопакетами 24 мм або 32 мм. Що стосується виробників профілів, не буде секретом, що краще ставити вікна з німецьких брендів (наприклад Salamander або Rehau). Але це зовсім не означає, що пластикові вікна з профілів вітчизняного виробництва не годяться для скління балконів. Фахівці компанії Wenster засклили дуже багато балконів вікнами WDS та Open Teck, отримавши позитивні відгуки від вдячних клієнтів.

Замір вікон на балкон

Визначившись з вибором профілю, наступний етап виклик замірника. Професійний замірник повинен вміти не тільки правильно заміряти конструкції. Важливо, щоб він порекомендував, яку вибрати конфігурацію і врахував всі комплектуючі, які необхідні, щоб зробити якісне скління балкона. Наприклад, якщо Вам необхідно робити внутрішню обшивку або утеплення після скління, тоді потрібно обов'язково ставити розширювач на раму - без цього неможливо буде відкрити вікно. А якщо відкриваючу частину вікна зробити більше ніж 75 см, це негативно позначиться на терміні експлуатації пластикових конструкцій. Таких нюансів дуже багато, і грамотний фахівець повинен вміти пояснити це замовнику, щоб у майбутньому клієнт був задоволений. Замірники компанії Wenster проходять спеціальне навчання всіх тонкощів, які виникають при вимірі вікон на балкон (і не тільки), тому, високопрофесійний підхід і досвід фахівців нашої компанії допоможе зробити заміри з граничною точністю для подальшого ідеального монтажу скління.

Ціна на засклення балконів, лоджій

Кожного, хто вирішив зробити скління балкона, лоджії, цікавить головне питання, яка вартість цього задоволення? Це, найчастіше, перше питання при дзвінку практично кожного клієнта. Але, той хто уважно прочитав статтю, зрозуміє що ціна на скління балкона, лоджії залежить від багатьох факторів.

Для того, щоб розрахувати точну вартість необхідно знати:

  • Профіль з якого необхідно виготовити конструкцію.

  • Марку фурнітури, що встановлюється на вікна.

  • Вид склопакета.

  • Наявність комплектуючих та їх розміри (козирки, відливи, нащільники, підвіконня, наявність москітних сіток, розширювачів, сполучних профілів, підсилювальні стійки тощо).

Якщо ви не знаєте розмірів балкона або лоджії, а також усіх комплектуючих, тоді ми рекомендуємо звернутися в компанію ВЕНСТЕР і безкоштовно викликати замірника, отримавши на місці повну консультацію.Схожі статті

Балкон під ключ

http://oknaeuro.kiev.ua/ostekleniebalkonov