Підлога на балкон
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Зробити підлогу на балкон в Києві

Вимоги до ремонту в квартирі, будинку, котеджі з кожним роком підвищуються, і це не дивно, враховуючи, що з кожним роком якість і різноманітність матеріалів для облаштування комфортного житла підвищуються. Підлога на балконі не виняток.

Важливо правильно підібрати покриття для підлоги на балконі. Воно має не тільки захистити балкон від впливу кліматичних факторів або виступати в ролі теплоізоляції. Важливо зробити конструкцію підлоги на балконі таким чином, щоб він не давав великої вагової навантаженності на балконну плиту.

Як правило, підлога на балконі або лоджії повинна поєднуватися з підлогою в кімнаті і бути на одному рівні. Пройшли вже ті часи, коли для того що б зайти на балкон треба було переступати через величезний бетонний поріг, що часто створювало ряд незручностей. На щастя досвідчені майстри компанії Wenster, впораються з роботою будь-якої складності.

Як вирівняти підлогу на балконі і лоджії.

Для того що б вирівняти балконну підлогу, або підлогу на лоджії, необхідно для початку підготувати її основу. Основою виступає бетонна плита. Підготовчий етап починається з огляду на наявність тріщин і нерівностей, після чого бетонну плиту вирівнюють, роблять стяжку і прибирають сміття.

Пол на балконе

Далі підлогу на балконі стелять, укладаючи дерев'яні лаги з бруса по всьому периметру. Висота дерев'яного бруса залежить від того, наскільки необхідно підняти підлогу. Після, потрібно прокласти утеплювальний матеріал і добре продути між лагами монтажною піною. Це робиться для того, щоб утеплити балкон знизу. В якості утеплювача для балконної підлоги вибирається пінополістирол, або пінопласт - більш бюджетний утеплювач. Ні в жодному разі, ми не рекомендуємо укладати мінвату на підлогу - вона набирає вологу. Далі йде закріплення OSB (Oriented Strand Board) плити, вона виступає в ролі фундаменту для подальшого покриття підлоги на балкон.


Різновиди покриття балконної підлоги.

«Из какого материала сделать пол на балконе?» – уверен, что этот вопрос задавал себе абсолютно каждый человек, решивший сделать ремонт, либо заменить уже имеющееся покрытие пола на балконе.

Для того що б на нього відповісти, треба для початку розуміти, яким цілям буде служити балкон, і яким він буде сам:

  • Відкритий балкон – тераса.
  • Засклений балкон.
  • Балкон – як продовження кімнати.

Найпоширенішими варіантами покриття підлоги на балкон, є:

  • Ламінат
  • Лінолеум
  • Підлогова дошка
Ламинат на балконе

Ламінат – такой вид пола на балкон должен лежать только на утепленном балконе, влажность на него действует губительно. Если пренебречь этим правилом, при укладке на открытом балконе на поверхности могут образоваться пузыри, возможно расслоение ламината. Поверхность, на которую планируется положить ламинат, должна быть ровной. Главное положительное качество - легкая подгонка панелей, благодаря механизму «защелка» пол на балкон кладется идеально ровно, стыков между панелями не наблюдается.


Линолеум на балконе

Лінолеум – самый доступный и популярный вариант для покрытия. Разнообразие модельного ряда и расцветок, позволит найти решение в выборе даже для самых привередливых покупателей. Одним из самых приятных качеств в выборе данного материала – является цена на линолеум.


Половая доска на балконе

Підлогова дошка - дерев'яний масив товщиною не менше 35 мм, покладений в якості підлоги на балкон буде виділяти тепло, навіть без спеціального укладання теплоізоляції. До того ж, що може бути краще і екологічніше натурального матеріалу? З даного матеріалу рекомендується укладати підлогу на лоджію або балкон, захищений від зовнішнього впливу погодних факторів.