Пластикові вікна Рехау в Києві
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Пластикові вікна Rehau

Для більшості споживачів, пластикові вікна Rehau асоціюються з високим рівнем якості та надійності. Протягом останніх 50 років, німецька компанія виробляє якісні віконні профільні системи з полімерних матеріалів, а фахівці компанії, займаються їх постійним удосконаленням, покращуючи і допрацьовуючи пластикові профільні системи, до максимального рівня якості та відповідності вимогам сучасного дизайну і технологій. Завдяки широкому вибору металопластикових віконних профілів, їх надійності і якості, торгова марка впевнено займає лідируючі позиції на ринку пластикових конструкцій.

Якщо Ви вирішили купити вікна Рехау в Києві, тоді у Вас, швидше за все, виникне ряд питань - перш за все, як правильно підібрати профіль і фурнітуру для пластикових вікон. Для правильного вибору необхідно детально вивчити і зрозуміти всі відмінності і переваги віконних конструкцій. Спробуємо у всьому розібратися разом і по порядку!


Пластиковые окна REHAU
Пластиковые окна REHAU
Пластиковые окна REHAU
Пластиковые окна REHAU
Пластиковые окна REHAU
Пластиковые окна REHAU
Пластиковые окна REHAU
Пластиковые окна REHAU
Пластиковые окна REHAU
Пластиковые окна REHAU

Трикамерні вікна Rehau Euro 60

Трехкамерные окна 

Окна Рехау Euro 60

Трикамерні пластикові системи Rehau Euro 60 виробляються з трикамерного профілю - це бюджетний варіант пластикових вікон, які встановлюються в квартирах, що не мають автономного опалення або лічильників тепла. Іншими словами, якщо Ви хочете заощадити, можна на трикамерний профіль з монтажною шириною рами 60 міліметрів, встановити двокамерний енергозберігаючий склопакет шириною 32 мм (краще з аргоном). Такий варіант виготовлення вікон є оптимальним для більшості квартир як у Києві, так і в області. Придбати можна два види трикамерних профілів:

Rehau Euro 60 – это, пожалуй, самый продаваемый из стандартных профилей

Rehau Euro Design 60 (Ecosol) – самый бюджетный пластиковый профиль из ассортимента Рехау, он дешевле за счет внутренней стенки, которая на 2 микрона тоньше чем у обычного Euro 60.


П'ятикамерні Rehau Euro 70

Пятикамерные окна 

Рехау Euro 70

Пластикові вікна Рехау Євро 70 виробляються з п'ятикамерного профілю. Такі системи відносяться до категорії преміум. Монтажна ширина профілю - 70 мм, а п'ять повітряних камер не допускають промерзання навіть самої холодної зими.

На п'ятикамерний віконний профіль можливо встановити енергозберігаючі склопакети шириною 40 мм. Такий варіант пластикових конструкцій Рехау рекомендується встановлювати в квартирах з автономним опаленням або із встановленими лічильниками тепла, а також в приватних котеджах і будинках.

Різниця вартості між трикамерним та п'ятикамерним профілем близько 9%, але заплативши один раз, ви будете економити щомісяця до 25% на опаленні і кондиціонуванні за рахунок енергозбереження самих конструкцій.

П'ятикамерні профілі випускаються трьох видів:

Rehau Euro 70 - стандартний п'ятикамерний профіль від компанії Rehau.

Rehau Euro Design 70 (Ecosol) - так само як і з трикамерними вікнами, Euro Design 70 відрізняється від Euro 70 внутрішньою стінкою.

Rehau Brillant - енергоефективний профіль, з глибиною 70 мм Rehau Brillant використовується для виготовлення пластикових вікон різних геометричних форм (круглі, арочні і т. д.) з широким спектром колірної гами.

Шестикамерные вікна Rehau Geneo

Шестикамерные окна 

Rehau Geneo

Шестикамерні Rehau Geneo - одна з останніх розробок компанії. Пластикові системи Geneo забезпечують максимальний рівень енергозбереження за рахунок монтажної ширини профілю (86 міліметрів) і наявності шести повітряних камер.

Унікальність профілю Geneo полягає в тому, що основна його маса виготовлена зі скловолокна, яке використовується в авіабудуванні. Завдяки цьому досягається максимальна міцність самого профілю, що дозволяє не встановлювати в середину пластикового вікна залізне армування. Використання Rehau Geneo при виготовленні конструкцій дозволяє досягти повної відсутності зони промерзання, крім того, вага профілю Geneo зменшено на 41% при максимальному показнику енергозбереження - 76%. Металопластикові вікна з даного профілю відносяться до категорії елітних вікон.


Основні переваги вікон Rehau

  • Готові конструкції екологічно чисті, що підтверджено гігієнічним сертифікатом, мають тривалий термін служби і 4 клас шумоізоляції - це ідеальний варіант для скління офісних будівель, освітніх або медичних установ.
  • Металопластиковий віконний профіль виготовляють з високоякісного полімерного матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень та різних кліматичних умов. Вікна з профілю Рехау витримують температуру від -50° до +80° С.
  • У пластикових вікнах передбачена можливість встановлення протизламної фурнітури, що значно підвищує рівень безпеки віконної системи.
  • Широкий вибір кольорів і відтінків ламінації дозволяє виготовляти вікна бажаного кольору для досягнення гармонійного поєднання з навколишнім інтер'єром.

На сьогоднішній день, металопластикові конструкції з профілю Rehau є еталоном довговічності і надійності.

Ми пропонуємо повний асортимент профілів Rehau для конструкцій будь-якої складності форм і колірних рішень.

Якщо ви не можете вирішити які вироби краще купити для вашої квартири в Києві або заміського котеджу, тоді ми пропонуємо Вам зв'язатися з нашими менеджерами, які кваліфіковано допоможуть з вибором та нададуть вичерпну інформацію про профілі Rehau і фурнітури для пластикових вікон.

Консультації і замір по Києву і області - безкоштовно! Терміни виготовлення пластикових вікон з профілю Rehau - 2-3 робочих дні.

Крім виробництва металопластикових систем, наша компанія пропонує послуги по установці, обслуговуванню і ремонту віконних блоків з профілю Rehau. Наші фахівці з монтажу оперативно, якісно і з гарантією виконають всі види робіт по установці вікон.

Схожі статті

Пластикові вікна

http://oknaeuro.kiev.ua/rehau