Металопластикові вікна Rehau Brilliant-Design в Києві
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Вікна Rehau Brilliant-Design

Вікна Rehau Brilliant-Design - це система ПВХ профілів, що відноситься до категорії «ELITE» найвищої якості. Відмінною особливістю вікон є найвищі, на сьогоднішній день, технічні та естетичні характеристики: неперевершений стиль, індивідуальність, 5 або 6 камер (глибина профілю рами 70 або 80 мм. відповідно) два контури ущільнення з високоякісної гуми з включенням натурального каучуку, виняткова теплоізоляція. Комплектуючі деталі конструкцій (профіль ПВХ, штапики, розширювачі, з'єднувачі і т. д.) виготовляються виключно у місті Виттмунд (Німеччина).


Виготовлення та властивості вікон Rehau Brilliant-Design

Вікна Rehau Brilliant-Design виготовляються з високоекологічного пластифікованого полівінілхлориду без добавок кадмію і відрізняються чудовою ударною в'язкістю матеріалу, що робить їх виключно стійкими до ударних навантажень (наприклад, удар по крайці рами або стулки молотком, або соскользнувшей при регулюванні фурнітури викруткою). Висока якість пластика має на увазі високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання забезпечує відсутність старіння і зміни кольору, відсутність пористості в масі пластику і на його поверхні, що дозволяє надати вікон незмінний зовнішній вигляд протягом тривалого терміну експлуатації, незмінність розмірів вікна при низьких і високих температурах. Якість продукції підтверджується Європейською (ISO,RAL) і гігієнічної сертифікаціями. Основною естетичною характеристикою конструкцій є неймовірна біла і гладка поверхня з ефектом блиску діаманта і 3D ефектом. Крім білого, в базовому виконанні, профіль у своїй масі може бути тонований в кольору шоколаду, карамелі і багато інші кольори по каталогу RAL, на Ваш смак, а також поверхня вікон може бути декорована під дерево, мідь з платиною і. т. д. Стулки вікон Rehau Brilliant-Design, можуть мати різноманітні за Вашим бажанням форми: закруглені, скошені під різним кутом, зміщені. Стильний дизайн готової продукції з внутрішньої сторони підкреслює фігурний або класичний штапик що встановлюється в стулках.


Фурнітура для вікон Рехау

Вікна преміум класу Brilliant-Design виготовляють тільки з використанням елітної фурнітури ROTO або MACO німецького та австрійського виробництва забезпечує надійну фіксацію стулок до рами і виключає лінійні деформації профілів протягом тривалого (понад 30 років) терміну експлуатації. Так само при виготовленні вікон може бути встановлена додаткова антивандальна фурнітура або фурнітура «для дітей» що зробить експлуатацію вікон до Ваших умов ще більш зручною. 


Склопакети для вікон Рехау

При виготовленні вікон, знову ж таки за Вашим бажанням, стулки можуть бути вставлені однокамерні або двокамерні енергозберігаючі, ударостійкі пакети товщиною 40 мм з будь-яким ступенем термічного опору від 0.6 до 1.5 Вт/м2. Звукоізоляція вікон, залежно від встановлених в стулках склопакетів, утримують звук від 45 ДБ і вище. Вікна Rehau Brilliant-Design (рама і стулки) мають третій клас захисту від злому. Клас захисту всього вікна залежить від встановлених в стулки склопакетів.


Нестандартні вікна Rehau Brilliant-Design 

Особливу еластичність вікна Рехау набувають завдяки використанню при виробництві високоякісних стабілізованих пластмас і гнучкого сердечника. Профілі Rehau Brilliant-Design дозволяють використовувати для виготовлення вікон криволінійного обрису (овальних, арочних, круглих). Вікна REHAU Brillant-Design створюють неповторний інтер'єр і екстер'єр квартири, котеджу, офісу. Безмежна множина варіантів конструкцій вікон, їх форм, колірних рішень відкривають перед Вами неймовірні можливості в оформленні віконних прорізів, а також додадуть будинку індивідуальність.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Ціна на пластикові вікна