Металопластикові вікна REHAU Delight-Design
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Вікна REHAU Delight-Design

Лідер світового ринку, одна з кращих виробників металопластикових конструкцій компанія REHAU сьогодні готова представити українським споживачам новий унікальний продукт преміум-класу – вікна REHAU Delight-Design. Основним лейтмотивом інноваційного профілю стало гармонійне поєднання тепла і світла, адже Delight-Design здатний, не тільки надійно захистити кімнату від зовнішніх впливів, не тільки максимально зберегти тепло в квартирі, але і пропустити в приміщення на цілих 10% більше сонячного світла в порівнянні зі стандартними металопластиковими конструкціями. Звичайна квартира або заміський котедж з оригінальною архітектурою – REHAU вдало впишуться в будь-який інтер'єр і дизайн, наповнюючи ваш будинок комфортом і затишком!


Технічні характеристики REHAU Delight-Design

  • Металопластикові Вікна REHAU Delight-Design - це профіль з 5 камерами шириною 70 мм, коефіцієнт теплозахисту яких становить Ro,(m2 × C°) / Вт0,83.

  • Захист від злому: можливість встановлення посилених приладів для замикання завдяки зсуву осі приладового паза приблизно на 13 мм.

  • Повітронепроникність і захист від вологи: два контури ущільнення з нахлестом по 7/8 мм (відповідно всередині і зовні) надійно захистять приміщення від протягів, дощів і пилу.

  • Поверхня конструкції гладка, високоякісна, невибаглива у догляді і довговічна в експлуатації.

  • Збільшений світловий отвір.

Таким чином, представлені вашій увазі віконні конструкції зручно поєднали в собі всі можливі інноваційні досягнення металопластикового виробництва, ставши «номером один» серед вітчизняних покупців.


Переваги вікон Rehau Delight-Design

Основні переваги нової пропозиції від компанії REHAU наочно проглядаються вже у його технічних характеристиках. Однак давайте все ж спробуємо сформулювати їх більш конкретним чином: хоча б для того, щоб ясно розуміти, чому варто вибрати саме Вікна REHAU Delight-Design.


Вікна REHAU Delight-Design: задоволення від сонячних днів

Особливістю і головною «родзинкою» технологічного рішення REHAU стала ідея про збільшення світлового прорізу конструкції, що дозволило впустити в приміщення на 10% більше сонячних променів порівняно з іншими пластиковими вікнами! 


Вікна REHAU Delight-Design: насолоджуємося теплом

Щодо повітронепроникності, то тут варто згадати той факт, що в зимовий час представлена віконна конструкція здатна зберігати до 90% теплових хвиль і, отже, збільшувати температуру в кімнаті до 4-х градусів. А ось в літню спеку Delight-Design, навпаки, подарує кімнаті прохолоду за допомогою відображення інфрачервоного випромінювання. 


Вікна REHAU Delight-Design: насолоджуємося тишею

І цей пункт буде особливо актуальний для галасливих житлових районів – незважаючи на рівень і характер шуму за вікном, завдяки вікнам компанії REHAU, ваша кімната зможе похвалитися несподіваною тишею. 


Вікна REHAU Delight-Design: насолоджуємося дизайном

Високі технічні характеристики – це, безперечно, поважний показник, проте не варто забувати і про естетичну сторону покупки. Компанія REHAU завжди підходила з особливою педантичністю до питань дизайну власної продукції, однак Delight-Design можна по праву назвати одним з найбільш ефектних і правильних розробок. Дизайнерську стулку конструкції відрізняють округлі форми і благородні пропорції, здатні вдало вписатися не тільки в інтер'єр і екстер'єр.


Вікна REHAU Delight-Design: насолоджуємося експлуатацією

Металопластикові вікна не повинні доставляти вам клопоти, про що також не забула компанія REHAU. Виготовлені з екологічно безпечного профілю, металопластикові вікна невибагливі у догляді, мають зручну фурнітуру і максимально захищені від злому. Незважаючи на зовнішні механічні та природно-кліматичні впливи, вони надовго збережуть свій первозданний вигляд, залишаючись не просто необхідним предметом інтер'єру, а справжньою перлиною вашого будинку!

Вікна REHAU Delight-Design стануть відмінним вкладенням фінансів з турботою про ваше майбутнє. Якщо ви справжній цінитель комфорту, затишку, тепла, індивідуального дизайну в поєднанні з високою функціональністю, то Delight-Design – це те, що потрібно саме вам!

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Ціна на пластикові вікна