Вікна Рехау євро 70
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Вікна Рехау євро 70

Зараз, коли в нашій країні все стрімко дорожчає, проблема економії, стають на одне з перших місць. Одним з головних способів суттєво зменшити витрати на опалення і кондиціонування приміщень, є професійна установка якісних металопластикових вікон. Оскільки в конструкції будь-якого приміщення саме вікна є найбільшим джерелом втрати тепла і елементом, через який проникає підвищена температура, використання для скління перевірених і надійних віконних систем, дозволяє заощадити майже третину тепла в холодну пору і зменшити необхідність охолодження при жаркій погоді.

Компанія Wenster надає своїм клієнтам, вікна Rehau Euro 70 з п'ятикамерного преміум-профілю, який не тільки забезпечить надійний захист від зовнішнього температурного фактора, але і дасть максимально можливу шумоізоляцію приміщення.

Основні характеристики металопластикових вікон Rehau Euro 70

 • Монтажна ширина 70 мм - ця ширина, дає можливість установки 40 мм товщини склопакета;
 • кількість камер - 5;
 • ширина армованої камери становить 35 мм, що дозволяє виготовляти з Rehau Euro 70 габаритні конструкції;
 • Rehau Euro 70 має поверхню HDF (Hign Definition Finishing), що дозволяє забезпечити зручний і ефективний догляд;
 • показник теплоізоляції становить Uf= 1,3 Вт/м2К/Rf**= 0,77 м2К/Вт;
 • показник звукоізоляції становить Rw,P= 43 дБ, що при закритих вікнах гарантує повну ізоляцію від шумів навіть дуже жвавій вулиці;
 • по зламобезпеці відноситься до другого класу (згідно ENV 1627);
 • за повітропроникності Rehau Euro 70 відноситься до четвертого класу (згідно EN 12207);
 • вологопроникність 9А класу (згідно EN 12208), до того ж, за рахунок скошеної конструкції фальца профілю Rehau Euro 70, досягається ефект додаткового водовідведення;
 • вікна Rehau Euro 70 оснащуються ущільнювачами EPDM;
 • два контури ущільнення при закритому вікні дозволяють ефективно утримувати повітряний потік, перешкоджаючи потраплянню пилу і вологи.

Компанія надає два варіанти систем вікон Rehau Euro 70 - це Rehau Euro Design 70 і його модернізований варіант, Rehau Euro Design 70 Ecosol.

Металопластикові вікна Rehau Euro Design 70 Ecosol

Rehau Euro Design 70 Ecosol - це новітня альтернатива безрамному оформлення. Подібний варіант рішення віконного скління отвору, дозволяє значно знизити витрати, як на установку вікна так і на його вартість.

Головною відмінністю Rehau Euro Design 70 Ecosol, є суттєве зменшення висоти профілю, порівняно зі стандартним варіантом, яке складає третину всієї його величини. Зменшення висоти профілю дозволило збільшити кількість освітленості приміщення на тринадцять відсотків, а так само значно розширити панораму огляду з вікна на 5-7%. Віконні системи Rehau Euro Design 70 Ecosol дозволяють сучасній людині відчути простір і свободу, дають можливість відчути легкість, візуально збільшують внутрішній простір приміщення, наповнюють повітря свіжістю і чистотою.

Металопластикові вікна Rehau Euro Design 70

Особливістю всіх віконних профілів Rehau Euro 70 є можливість найрізноманітнішого дизайнерського та конструкторського виконання. Вікна з профілів Rehau Euro Design 70 можуть бути виготовлені різної форми, від квадратних і трикутних, до овальних та круглих. Це так само може бути виготовлення з використанням різних технологій обробки та оздоблення поверхонь, таких як використання алюмінієвих накладок, застосування лакування тощо, а так само, виконання віконних профілів в будь-яких кольорах і фактурі, будь це обробка під дерево або яскравий пластик.

Використовувати віконні системи Rehau Euro Design 70, економічно обгрунтовано, як для квартир і будинків з індивідуальними системами опалення, так і для приміщень, в опалювальних системах яких є лічильники тепла. П'ятикамерні металопластикові вікна, будучи всього на десять відсотків дорожче, порівняно з трикамерними, в кінцевому підсумку, дають на чверть більш ефективну теплоізоляцію приміщень.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна

Ціна на пластикові вікна