Ремонт лоджії під ключ в Києві
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Ремонт лоджії під ключ в Києві

Раніше балкони і лоджії використовувалися лише для того, щоб звалювати туди всякий непотріб. Але зараз же ситуація змінилася. Тепер вони перетворюються в окремі кімнати, кабінети або в інші функціональні приміщення.

Буває, що життя лоджії приходить до кінця і її потрібно зміцнювати, склити і проводити внутрішню і зовнішню обшивку. Загалом - потрібен капітальний ремонт. Для виконання такого ремонту лоджії без допомоги фахівців не обійтися. Компанія Wenster буде рада зробити Вам ремонт лоджії під ключ якісно і з гарантією, ми не забуваємо про найдрібніші деталі, розуміючи всю відповідальність і специфіку капітального ремонту лоджії або балкона.

Зупинимося докладніше на тому, що таке ремонт лоджії під ключ і які види робіт необхідні. Якщо Ви проживаєте в місті Київ, то Вам пощастило - компанія Wenster забезпечить Вам креативний та надійний ремонт. І яке б Ви не захотіли відремонтувати балконне приміщення Ми готові Вам в цьому допомогти!


Ремонт лоджии под ключ в Киеве 1
Ремонт лоджии под ключ в Киеве 2
Ремонт лоджии под ключ в Киеве 3
Ремонт лоджии под ключ в Киеве 4
Ремонт лоджии под ключ в Киеве 5

Ремонт лоджії в Києві

Як і будь-які інші ремонтні роботи, ремонт лоджії під ключ вимагає чіткого розуміння цілей і завдань, а значить планування і виміри неминучі. Після того, як замірник виконає всі необхідні заміри і визначить стан існуючих конструкцій, можна починати ремонтні роботи.

В ремонт лоджії під ключ входить:

- Демонтаж, повний або частковий ремонт старих конструкцій;
- Заміна старих віконних рам на нові металопластикові конструкції;
- Зовнішня обшивка зовнішніх поверхонь;
- Внутрішнє і зовнішнє утеплення;
- Внутрішня обробка стін, стелі і підлоги;
- Додаткові роботи (світло, розетки, установка сушок, шафок, тумбочок, поличок).

Ремонт лоджії під ключ в Києві по порядку

Зміцнення плити:

У разі якщо бетон, арматура зруйновані, то спочатку необхідно виконати їх відновлення: укладається нова решітка з металевих прутів, потім заливається шар бетону. Після цього зміцнюється або встановлюється парапет. Зміцнення конструкцій необхідно для надійності кріплення всіх інших елементів, адже висотні будівельні роботи дуже велика відповідальність.

Зовнішня обробка:

Зовнішня обробка лоджії повинна захищати конструкцію від впливу зовнішніх факторів: вологи, пилу, опадів. Додатковими функціями зовнішньої обробки є тепло - і шумоізоляція. Для ремонту лоджії Ви можете замовити у нас різні матеріали для оздоблення:

профнастил

- висока міцність матеріалу завдяки спеціальній формі хвилі листа;
- тривала експлуатація;
- лист профнастилу не іржавіє завдяки спеціальній обробці;
- колір покриття не вигоряє;
- профнастил має доступну ціну;
- листи профнастилу виготовляються з металу і забезпечують абсолютний захист від пожежі.

сайдинг

- панелі сайдинга володіють високою міцністю;
- обшивка сайдингом має хороші шумо - і теплоізоляційні властивості;
- різні варіанти укладання сайдинга дозволяють враховувати в дизайні не тільки колір, але і фактуру обробленої поверхні;
- укладання та монтаж сайдинга простий і не вимагає багато часу;
- панелі сайдинга мають тривалий термін використання;
- сайдинг не гниє, не вимагає фарбування і чудово миється.

пластикова вагонка

- пластикова вагонка стійка до негативних впливів вологи і температури;
- матеріал і профіль пластикової вагонки затримує тепло і не пропускає шум;
- сучасна пластикова вагонка має широку кольорову гаму;
- довговічність обшивки з пластикової вагонки підтверджена часом, у випадку механічного пошкодження будь-якої панелі пластикової вагонки, вона легко змінюється.

Скління лоджії

Скління проводиться в залежності від типу лоджії. Для холодної лоджії, де теплоізоляція не є вирішальним чинником, застосовуються однокамерні склопакети і вітчизняний профіль, для теплої лоджії — переважно енергозберігаючі склопакети і п'ятикамерний профіль, який оптимальний для облаштування лоджії в якості житла. Якісне скління забезпечить не тільки високі показники енергоефективності, але і підкреслить прекрасні види з квартири.

Утеплення лоджії

Для того, щоб мати комфортну, простору і теплу лоджію, треба добре її утеплити. Навіть якщо Вам подобається літня веранда, то варто мати на увазі, що взимку в ній не дуже затишно: холодно і гуляють протяги.

Для утеплення ми надаємо різні матеріали: ізовер, пінопласт, пінополістерол (стеродур), паробар'єр, пенофол. Утеплення лоджії зазвичай включає наступні види робіт:

- утеплення стелі одним з перерахованих вище матеріалів, гідроізоляція;
- утеплення підлоги, що особливо актуально, якщо у Вас лоджія з'єднується з кімнатою;
- утеплення парапету і зовнішніх стін;
- виконуючи утеплення необхідно врахувати наступні додаткові роботи (світло, розетки, сушарки і так далі) і передбачити місце і конструкції для їх виконання.

Особливості внутрішньої обшивки

Якщо Ви не плануєте поєднувати кімнату з лоджією, то найкращим варіантом внутрішньої обшивки для Вас буде обробка пластиковою вагонкою (практичний і недорогий спосіб облаштувати побутову лоджію), оздоблення дерев'янною вагонкою (відмінно підходить для лоджії будь-якого типу) або обшивка мдф-панелями (високі шумо - і теплоізоляційні властивості; екологічна; не змінює колір і форму). Якщо ж лоджія під ключ виконана як частина кімнати - обробка буде такою ж, як і сама кімната (зазвичай використовується гіпсокартон). Подібні рішення можна віднести до стандартних, але можливі й інші варіанти, наприклад, кімнату, обклеєну шпалерами можна збільшити за рахунок добре утепленій лоджії, обшитої дерев'яною вагонкою.

Як ефективно використовувати простір лоджії

Якщо у Вас є готовий план або ідея, як Ви бачите свою лоджію, ми допоможемо Вам якісно зробити ремонт, чітко дотримуючись заданих цілей, якщо ж готового рішення немає, і Ви остаточно не визначилися з дизайном і функціональністю Вашої лоджії - наші фахівці з радістю нададуть Вам кваліфіковану консультацію і завжди допоможуть Вам з оптимальним вибором дизайну і планування ремонту. В арсеналі нашої компанії широкий вибір дизайнерських рішень - встановлення непрозорих сендвіч-панелей, виготовлення та монтаж шаф і полиць для балконів і лоджій, установка та підключення телевізора, холодильника та інших електроприладів, різні варіанти освітлення і підсвічування.

Фантазуйте, а ми якісно і в строк реалізуємо Ваші ідеї!