Рулонні штори з електроприводом
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Рулонні штори з електроприводом

Комфорт в будинку досягається завдяки багатьом факторам: якісний ремонт, меблі, аксесуари та інші деталі роблять приміщення житловим. Головною складовою будь-якого житла є вікна, які роблять кімнати світлими і яскравими. Але в спекотний сонячний день величезну кількість світла хочеться зменшити, а також сховатися від поглядів ввечері. Для вирішення даних питань наша компанія пропонує зручні електричні рулонні штори, які прикрасять приміщення і створять затишну атмосферу не залежно від часу доби.


Рулонные шторы с электроприводом
Шторы с электроприводом
Жалюзи с электроприводом
Тканевые ролеты с электроприводом

Автоматичні рулонні штори

Сучасні технології не стоять на місці. З кожним днем з'являються нові розробки, які відмінно вписуються в наш побут. Штори з електроприводом з'явилися не так давно, але вже завоювали популярність серед власників будинків і квартир. Дана система нагадує звичні ролети, але відрізняється способом намотування тканинної основи на вал. Штори не мають ланцюжка, нитки та інших елементів для механічної скрутки, але включають електропривод, який виконує дану роботу в автоматичному режимі.

Автоматичні рулонні штори легкі в установці і зручні у користуванні. Вони мають просту конструкцію і включають в себе:

 • Полотно з міцної обробленої тканини.

 • Обважнювача в нижній частині полотна.

 • Кронштейни з двох сторін конструкції.

 • Вал.

 • Двигун і адаптер, які поміщені в корпус разом з валом.

Електропривод для рулонних штор захований в профільній трубі, яка знаходиться у верхній частині виробу і прикріплюється до стін, стелі або укосів. Крім двигуна всередині профілю знаходиться радіоприймач, що дозволяє вловлювати сигнали пульта управління і дистанційно керувати полотном. Тканина може змотуватися і розмотуватись за таким самим принципом, як і механічна система, тобто на вал, розташований в кожух. Але з моторчиком даний процес можна проводити на певній відстані. Даний вид штор знайшов застосування, як і в будинках, так і в офісних приміщеннях, де необхідно відкривати і закривати велику кількість ролет одночасно.

Переваги електроприводу для рулонних штор

Кожна людина, яка вирішила придбати нові жалюзі, зважує всі за і проти, перед здійсненням покупки.

Використання автоматичних ролет має наступні переваги:

 • Зручні для великих вікон.

 • Дозволяють відривати або закривати одночасно кілька вікон у приміщенні.

 • Дистанційне керування.

 • Зручні, якщо вікна високі або знаходяться в недосяжності.

 • Автоматичний режим дбайливо ставиться до тканинного полотна, продовжуючи термін служби.

 • Легке управління.

 • Відсутність ланцюжка.

Список можна продовжувати, так як зручність позитивно позначається на настрої в сім'ї і порядку в будинку. Рівень шуму автоматичних систем відповідає допустимій нормі і складає максимально 25дБА. Електропривод підбирається у відповідності з необхідною потужністю і залежить від розмірів вікна, швидкості відкриття, вагою полотна та інших факторів.

Не якісні автоматичні системи схильні до поломок. Вихід з ладу електродвигуна або приймача - зробить жалюзі повністю не робочими. Наша компанія пропонує тільки якісні і довговічні системи, які прикрасять Ваш будинок і зроблять його сучасним. Купуйте продукцію у компанії Wenster і користуйтеся якісними і красивими ролетами.

Схожі статті

Рулонні штори, тканинні ролети

Ціни на тканинні ролети

http://oknaeuro.kiev.ua/rulonnyeshtoryselektroprivodom