Рулонні штори, тканинні ролети на балкон
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Рулонні штори, тканинні ролети на балкон

Вже нікого не здивуєш тим, що балкони стають повноцінним продовженням житлового простору, а також тим, що до їх обробці та облаштування ставляться з тією ж ступенем відповідальності, як і інших приміщень квартири. Балкон максимально відкрите місце і тому більше за інших потребує захисту від світла. Для створення стильного і затишного інтер'єру на ньому важливо підібрати відповідні рулонні штори.

Вибрати рулонні штори на балкон

Різноманітність зовнішнього вигляду ролет може виражатися не тільки в їх забарвленні. Вироби для вікон балкону вибираються з більш щільного, непрозорого текстилю, що практично не пропускає світло.

Існує кілька типів конструкцій, їх кріплення, а також способів згортання рулону. Дуже важливо при виборі моделі тканинних ролет орієнтуватися не лише на їх дизайн, але також на правила монтажу, щоб повісити їх таким чином, щоб і до них, і до системи скручування можна було підійти без утруднень і мати можливість керувати ними. Полотна ролети при відкриванні скручуються в рулон або ж ховаються в короб. Кріпляться вони на кожну стулку вікна окремо, що дозволяє, при необхідності, повністю затемнювати приміщення.

Тканинні ролети. Типи механізму

Найбільш бюджетною і простою є відкрита система, яка складається з полотна і кріпильного вала, на який воно намотується. Подібна продукція досить зручна в експлуатації. Існують також рулонно-касетні (або касетні) штори. В їх конструкцію доданий спеціальний карниз - компактний короб або касета, в яку ховається шторка, а також направляючі на штапиках.

Переваги рулонних штор для балкона

  • можливість встановлювати на будь-які вікна, незалежно від матеріалу рам - деревина;

  • пластик чи алюміній;

  • стійкість до вицвітанню, пилу, опадів;

  • різноманітність забарвлень і текстилю;

  • незначна вага;

  • привабливий зовнішній вигляд;

  • надійність і довговічність;

  • простота в експлуатації;

  • не складний догляд.

Як встановлювати рулонні штори на балкон?

Залежить це від типу конструкції штор. Кріпильні кронштейни системи Mini встановлювати можна трьома способами: на пружинний кронштейн (металевий або пластиковий), на саморізи або ж на скотч. Установка ролетної системи виконується у декілька етапів: спочатку на саморізи встановлюється карниз з тканиною, потім приклеюються бічні напрямні. Після цього полотно опускається до необхідного рівня і встановлюється обмежувач ланцюжка управління.

Як доглядати за тканинними ролетами

Тканинні ролети досить чистити за допомогою пилососа один раз в місяць. Піддавати їх вологому прибиранню не варто, так як це деформує тканину. Гладити їх також протипоказано. Плями та інші забруднення прибрати можна губкою, просоченою натуральним засобом для виведення плям.

Тканинні ролети, або як їх ще називають - рулонні жалюзі, є найбільш оптимальним варіантом для оформлення будь-якого балкона, завдяки простоті експлуатації. Виглядають вони в інтер'єрі досить стильно, створюючи на ньому атмосферу витонченого затишку. При цьому вони стали одними з найбільш практичних і зручних способів захистити простір від ультрафіолетового випромінювання. Враховуючи велику різноманітність, запропоновану сьогодні виробниками, підібрати їх для власного балкона можна без особливих зусиль, як для будь-якого інтер'єру, так і при будь-яких фінансових можливостях.Схожі статті

Рулонні штори Київ

Рулонні штори День-ніч на балкон

Рулонні штори black out