Купити в Києві рулонні штори на кухню
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Рулонні штори на кухню

Сучасна кухня - одне з найбільш улюблених і часто відвідуваних місць в будинку. Це святая-святих кожної поважаючої себе господині. Адже саме тут на світ з'являються унікальні шедеври кулінарії, відбуваються найяскравіші сімейні події, ведуться тихі задушевні бесіди. Оздоблення, її атмосферна краса - запорука затишку та комфорту у всьому будинку. Особливу увагу, звичайно ж, приділяють дизайну вікна. Сьогодні багато дизайнерів все частіше звертають свою увагу на рулонні штори на кухню. Це дуже сміливе і, в той же час практичне рішення, яке вміло поєднала в собі всі переваги горизонтальної жалюзі і атмосферну красу традиційної короткої фіранки.

Навіть якщо рулонні штори на кухню здадуться абсолютно новою штучкою, уявити собі їх буде зовсім не складно. Симетрично рівний відріз полотна, який при необхідності можна опускати і піднімати в залежності від перебігу світлового дня. За допомогою спеціальних кріплень тканинні ролети кріпляться до рами або пластикового вікна. Іноді можуть використовуватися додатково разом з повноцінною тканинної фіранкою. Найбільш поширені два типи виробів, а саме закриті і відкриті механізми. Для закритих механізмів характерна наявність спеціального коробу у верхній частині штори, куди власне і скручується рулон. Що стосується відкритих, то тут полотно згортається в відкритий рулон - вал у верхній частині вікна. Завдяки своїй унікальній різноманітності рулонні штори дозволяють максимально затінювати або надавати найбільшого освітлення в залежності від прихильності кімнати.

Часом нам здається, що всі нововведення потребують до себе значної уваги і обережності у сфері управління. Найчастіше ці забобони змушують домогосподарок остерігатися зайвих механізмів на кухні. Що стосується тканинних ролет, то тут легко впорається навіть дитина. Вся ролетна конструкція приводиться в дію за допомогою спеціального ланцюжка, який дозволяє регулювати рівень поднятости штори одним легким рухом. Абсолютно нічого складного. Звичайно, технічний прогрес не стоїть на місці, не обійшов він стороною і область тканинних жалюзі. Сьогодні можливо підібрати рулонні штори на кухню, які відкриваються і закриваються за допомогою пульта. Вони як не можна краще підходять для вікон, які розташовані занадто високо. Такий підхід дозволить спростити всі питання пов'язані з управлінням і допоможе вирішити нестандартне дизайнерське завдання. Останнім писком моди і техніки вважаються повністю автоматичні рулонні штори. Такий віконний аксесуар відкривається і закривається в залежності від змін освітлення за вікном. Можна тільки уявити собі: перші промені сонця зустрічають господиню на кухні, де все підкоряється її бажанням, і навіть штори відкриваються перед її приходом.

Звичайно ж, технічні параметри грають важливу роль, однак для багатьох одним з найважливіших аспектів завжди був і залишається зовнішній вигляд виробу. Адже дуже важливо, щоб рулонні штори максимально гармонійно вписалися в загальний інтер'єр, підкреслили всі достоїнства і вміло приховали недоліки приміщення. На щастя, з різноманітністю вибору сьогодні проблем немає, адже ринок настільки широкий, що пропонована продукція зможе задовольнити запити самих нестандартних дизайнерських рішень. Орнаменти та візерунки тканинних ролет не просто прикрасять інтер'єр, але за фактурою тканини і стилістики такі штори стануть невід'ємною частиною в загальній картинці дизайнерського проекту. До того ж, термін служби рулонних штор значно подовжено за рахунок використання спеціальної захисної обробки. Це стовідсотково безпечне і, в той же час, надзвичайно практичне рішення. Тепер з плином часу штори не втратять яскравість і насиченість своїх фарб. Їм не страшні вплив зовнішніх чинників, таких як прямі сонячні промені або постійні перепади температури і показників вологості на кухні. Вдячні домогосподарки довгий час зможуть насолоджуватися красою і свіжістю своїх вікон, не переживаючи про вигорілих фіранках.Схожі статті

Рулонні штори на кухню

Рулонні штори День-ніч на кухню

Рулонні штори black out на кухню