м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 56, оф. 14
Пн-Сб09:00 19:00;-19; Сб: 10:00-14:00
контактный городской номер м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 56, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (063) 377-85-46; контактный телефон киевстар (068) 352-49-09 (viber)
>

Сонцезахисна (дзеркальна) плівка на вікна

ТОВАР ТИМЧАСОВО НЕ ПРОДАЄТЬСЯ!

Захист від сонця на вікна квартири просто необхідний. Літнім спекотним днем потрапляння ультрафіолетових променів негативно позначається не тільки на предметах інтер'єру, але і на загальному самопочутті всіх жителів. Завдяки даному атрибуту можна не боятися гарячого сонця і насолоджуватися комфортним середовищем приміщення.

Сонцезахисні плівки для вікон

Солнцезащитная (зеркальная) пленка на окна

Системи кондиціонування і вентиляції допомагають знизити температуру в будинку і офісі. Але із-за зростання цін на електроенергію дані технічні пристрої стали не вигідними і досить затратними. Підбираючи для оснащення будинку ергономічні системи, ви зможете значно зменшити витрати електроенергії за рахунок правильного підбору додаткових технологічних пристроїв. Таким атрибутом є дзеркальна плівка для вікон купити, яку ви зможете у нас в компанії.

Світловідбиваюча плівка на вікна затримує 80% променів тепла. Завдяки дзеркальній здібності виконує функцію захисника від цікавих поглядів перехожих, не даючи можливості побачити те, що відбувається усередині приміщення за непроникним склом. Дана особливість цінується серед тих, хто раніше встановив вікна без дзеркального відбиваючого покриття, але бажає модернізувати вже існуючу конструкцію.

Купити дзеркальну плівку для вікон можна вже після скління. Наші майстри монтують покриття після установки конструкції і виконують роботу на місці. Для того, щоб замовити послугу необхідно зв'язатися з нашим офісом і викликати фахівців на об'єкт, де потрібна плівка для вікон, що відбиває світло.

Захисна плівка для вікон від сонця. Вибір моделей

Серед величезної кількості захисних виробів представлена поверхня відрізняється особливістю відображати промені і значно зменшувати необхідність кондиціонування. Тому встановивши покриття, ви будете почувати себе комфортніше жарким літнім днем і значно зменшити споживання електроенергії на вентилятори та кондиціонери у теплий період року. Наша компанія пропонує сонцезахисну плівка на вікна наступних типів:

  • Дзеркальна металізована. Покриття має сріблясте напилення класичного варіанту. Також можливі відтінки бронзи, синього і інші варіанти кольорів. Виріб є функціональним, а також надає фасаду естетичний вигляд. Найчастіше виробом покривають великі офісні центри, приватні будинки та інші будівлі з великими отворами.
  • Комбінована. Виріб дозволяє відображати промені і одночасно захищати скло від механічних ушкоджень, ударів. Товщина 115мкм витримує навантаження і захистить ваш будинок від зломів і дрібного хуліганства з боку недоброзичливців, лазаючих в заздалегідь розбиті конструкції.
  • Сонцезахисна металізована. Варіант не має сильного дзеркального ефекту, але також захищає внутрішні деталі, предмети інтер'єру від вигорання і усуває відблиски. Покриття може бути виконане в різних кольорах.
  • Спаттерная. Прозорі варіанти дозволяють на 74% затримати випромінювання. Є преміум варіантами захисту від сонця, максимально ефективними і довговічними.

Будь представлені варіанти солнцеотражающая плівка на вікна підбираються у відповідності з потребами і побажаннями замовників. Покриття наноситься з дотриманням технологій досвідченими майстрами, які розуміють і приділяють увагу всіх нюансів і складнощів нанесення продукції.

Де купити дзеркальну плівку на вікна

Наша компанія пропонує дзеркальну плівку на вікна ціна доступна, а якість відмінна. Серед вибору моделей варто зазначити переваги і особливості кожного з них, що допоможе в остаточному виборі функціонального покриття. Дзеркальні варіанти дозволяють не тільки блокувати, але й відбивати ультрафіолетові промені, які можуть завдати шкоди. Тому виріб рекомендуємо наносити на скління, де потрапляє велика кількість світла. Тобто на південну сонячну сторону. Якщо у вас навпаки – кількість прямих променів мінімальне, але плівка на скло від сонця необхідна варіант без відображення цілком підійде.

Захисна плівка на вікна від сонця монтується нашими фахівцями досить швидко. Фрагмент полотна поверхні проводиться у відповідності з необхідними розмірами скління, і кріпиться на готову конструкцію за адресою клієнта. Фахівці приїдуть до вас за запитом з сучасним обладнанням та високоякісною обраною світлозахисна плівка на вікна.

Серед переліку пропонованих послуг ви також зможете замовити світловідбиваючі плівки на вікна інші варіанти для комфортного і правильного скління. Удароміцні типи і захисна плівка від сонця на вікна допоможуть не тільки захистити ваш будинок від променів, але і протистояти можливим пошкодженням. Вибирайте якісні варіанти і звертайтеся до наших фахівців.

http://oknaeuro.kiev.ua/solntsezaschitnayplenkanaokna