Тканинні ролети День-Ніч
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Тканинні ролети День-НічПісля установки вікон часто виникає питання, як захистити своє житло від сонячних променів і одночасно створити незвичайний інтер'єр з родзинкою? Чудовим варіантом, що поєднує функції рулонних штор та зручності горизонтальних жалюзі, є тканинні ролети день-ніч - інноваційне рішення для внутрішнього декору в приміщенні.


Тканевые ролеты День Ночь 1
Тканевые ролеты День Ночь 2
Тканевые ролеты День Ночь 3
Тканевые ролеты День Ночь 4
Тканевые ролеты День Ночь 5

Тканинні ролети день-ніч являють собою двошарове полотно з смуг, що чергуються прозорою і непрозорою тканиною. У верхній частині системи встановлено круговий ролик, за допомогою якого виконується регулювання положення прозорих і непрозорих смуг між собою, а традиційний ланцюговий механізм забезпечує підйом і опускання всього полотна ролети на необхідну висоту.

Механізм тканинних ролет День Ніч

Тканевые ролеты день ночь открытый механизм

Так само, як і звичайні рулонні штори, системи День-Ніч бувають двох типів: з відкритим і закритим механізмом. У відкритій конструкції полотно намотується на ролик, що кріпиться зверху на раму (або вгорі отвору), в закритій (касетна) - прибирається в спеціальну касету. Тканинне полотно у відкритій системі намотується на вал зверху, а в нижній частині полотна закріплюється утяжувальна балка у вигляді труби, що перешкоджає утворенню складок. Вантаж фіксується на лесці, щоб тканина довільно не хиталася на рамі. Ролети відкритої системи є більш доступними для споживача із-за їх меншої вартості і можливості монтажу без залучення кваліфікованих спеціалістів. При використанні механізму закритого типу, додатково встановлюються алюмінієві направляючі, які щільно притискають полотно і перешкоджають її провисання. Установка ролет закритої системи (як, правило, вироби преміум-класу) не вимагає просвердлювання профілю - їх можна закріпити монтажною стрічкою.


Режими функціонування системи день-ніч

Тканевые ролеты День-ночь

Існує два основних режими функціонування системи день-ніч. Вранці та вдень непрозорі смужки можна поєднати, впускаючи в кімнату максимум сонячних променів. Такий режим називається День - непрозора смужка верхнього шару поєднується з непрозорою тканинною смугою нижнього, а сітчасті прозорі смуги, у свою чергу, накладаються один на одного, пропускаючи максимум світла.

Режим Ніч передбачає поєднання непрозорих тканинних смуг верхнього шару полотна з сітчастою тканиною нижнього. Таке положення дозволяє перетворити рулонні штори день-ніч у цілісну штору, що приховує мешканців будинку від сторонніх поглядів і повністю перешкоджає проникненню світла.

Використовуючи стандартний механізм можна згорнути жалюзі День Ніч в рулон, повністю або частково відкривши отвір вікна або двері.


Види кріплення рулонних штор День Ніч

Тканевые ролеты День-ночь для кухни

Тканинні жалюзі можна кріпити не тільки на раму або стулку вікна - ними можна також обладнати дверний отвір, надавши інтер'єру додатковий затишок і неповторну індивідуальність. Сучасні виробники пропонують безліч варіантів для оформлення будь-якого виду приміщень. Різноманітність дизайну, величезна кількість відтінків колірної палітри і зручне кріплення регулювального механізму дозволяє задовольнити будь-які потреби покупців при оформленні інтер'єру. Розміри ролет підбираються індивідуально, залежно від конфігурації вікон і прорізів, колірні рішення поєднують з відтінками підлоги, стін і меблів. Для виготовлення тканинних ролет день-ніч ми використовуємо тканину типу Зебра, яка зовні нагадує горизонтальні жалюзі, з чергуванням смужок контрастного кольору.


Залежно від цілей і завдань, рулонні штори День-Ніч поділяють на кілька типів:

1. Системи МІНІ (Mini) - являють собою ролет з відкритим механізмом і використовуються для невеликих по площі прорізів вікон і дверей. Штори Mini оснащуються обтяжувачем у вигляді ТРУБИ в нижній частині полотна.

2. Системи Уні (Uni) - виконані з закритим механізмом, додатково оснащується плоскими або п-подібними направляючими з боків та в нижній частині штори.

3. Системи Стандарт (Standart) - мають відкритий тип механізму. Система Standart відрізняється від систем Mini діаметром валу і посиленою конструкцією, так як призначені для широких дверних і віконних прорізів. Тканинні ролети День Ніч Standart можуть бути виконані у вигляді настінних і стельових карнизів.

4. Комбіновані Системи КОМБО-МАКСІ (Combo - Maxi) - призначені для широких отворів з великою висотою. Такі жалюзі в основному використовуються на підприємствах, в аеропортах, залізничних вокзалах, у фойє концертних залів і досить рідко зустрічаються у побуті.

Тканини, з яких виготовляють тканинні ролети день-ніч, не вимагає спеціального догляду, так як просочуються спеціальними засобами, що запобігають осіданню пилу і бруду. Достатньо витерти смужки вологою губкою. Сучасні матеріали на основі міцного синтетичного волокна не схильні до вигоряння на сонці, міцні і довговічні. Іноді у виробництві застосовуються натуральні тканини: шовк, льон, віскоза.Купити тканинні ролети День Ніч в Києві

Звернувшись до нас, ви отримаєте грамотну консультацію, якісне виконання і найкращу ціну на сонцезахисні системи. Ми здійснюємо доставку товару по всій території України поштою або перевізниками.Схожі статті

Рулонні штори

http://oknaeuro.kiev.ua/tkanevieroletisistemudennoch