Тканинні ролети відкритого типу
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Тканинні ролети відкритого типу


Тканевые ролеты открытого типа

Тканинні ролети відкритого типу останнім часом стали популярніші навіть звичайних горизонтальних жалюзі. Це пов'язано з простотою установки, управління і недорогою вартістю. Що стосується установки, то можна встановити самостійно, переглянувши відео на нашому сайті.

Свою назву механізм отримав із-за відсутності захисної касети на валу. У складеному вигляді тканина займає мало місця у верхній точці кріплення. Внизу до тканини кріпиться утяжувальна планка, яка закріплена спеціальними фіксаторами під час опускання ролети в нижню точку.

Тканинні ролети відкритого типу встановлюють на:

 • стеля;
 • стіну;
 • віконну раму;
 • віконний проріз.
Тканевые ролеты открытые

Завдяки легкості управління і установки, такі системи є доступними для звичайних покупців. Здійснювати автоматичну фіксацію на необхідній висоті і управляти полотном надає можливість ланцюговий механізм. Самі ж механізми управління дуже прості і надійні, що дає тканинним ролетам значну перевагу перед іншими сонцезахисними пристроями. Ми пропонуємо покупцям різноманіття тканин, з якою вибрати потрібну забарвлення під інтер'єр будь-якої квартири.


Особливості тканинних ролет з відкритим механізмом

Ручне управління виконується зі застосуванням синтетичного ланцюжка, на якій присутні пластмасові кульки. Вони потрапляють в шестерні при русі, які в свою чергу розташувалися на валу. Коли ланцюжок рухається вниз/вгору, то ролет опускається або піднімається. Рідше зустрічається пружинний механізм, який встановлюється як на звичайні вікна так і на мансардні. На мансардних вікнах такий варіант виключає провисання тканини, за рахунок натяжки.

Розрізняють також два типи електричного управління: автоматичний вимикач і настінний вимикач, в якому управління відбувається завдяки пульту дистанційного керування. Крім сонцезахисних властивостей, тканинні ролети вважаються по праву відмінною прикрасою приміщення всередині, так як створюють індивідуальність, оригінальність, а також затишок. Зараз на ринку можна зустріти безліч забарвлень і фактур полотен, а вдало вибрані забарвлення і структура тканини, впишуться в будь-який дизайн кімнати і підкреслять її оригінальність і виразність. Ролетна тканина обробляється спеціальним просоченням, завдяки чому вона не вигорають на сонці і одночасно захищає меблі та інший вміст приміщення.

Крім стандартного цілісного полотна тканини, можна замовити тканинні ролети день-ніч у відкритій системі. День-ніч являє собою смугасту тканину з двох шарів, яка складається з кольорових і прозорих ламелей. Завдяки цьому такі тканинні жалюзі більш функціональні. Вони можуть як повністю затемнити отвір, так і відрегулювати за принципом жалюзі, щоб світло потрапляло в приміщення, а з вулиці неможливо розглянути що відбувається всередині.

Тканевые ролеты

Переваги тканинних ролет відкритого типу

Рулонные шторы

Давайте більш детально розглянемо, чому так багато людей обирає тканинні ролети відкритого типу, і які їх переваги:

 • Зручність. За такими системами не потрібно доглядати. Ви дуже просто зможете контролювати освітлення кімнати;

 • Вартість. Ціна на відкриту систему найдешевша з усіх існуючих видів механізмів для тканинних ролет

 • Надійність. Так як конструкція є нескладною, рулонні штори відповідно практично не ламаються.


 • Як замовити тканинні ролети?

  Щоб замовити тканинні ролети відкритого типу, Вам необхідно зайти в каталог тканини на нашому сайті, вибрати відповідну тканину і відтінок. У кожній рубриці тканин є таблиця з цінами як на відкриту, так і закриту систему. Щоб дізнатися ціну, потрібно поміряти ширину рулонних штор для Вашого вікна, знайти ширину Ваших ролет та дізнатися ціну. Після, через форму зворотного зв'язку або пошту, вказану на сайті, виконайте замовлення. Важливо вказати точну ширину, висоту і сторону, з якої буде управління. Коли наш відділ продажів побачить замовлення, ми зв'яжемося з Вами і в найкоротші строки виконаємо його.


  Схожі статті

  Тканинні ролети

  Тканинні жалюзі День-ніч

http://oknaeuro.kiev.ua/tkanevueroletyotkrytogotypa