Тканинні ролети закритого типу
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Тканинні ролети закритого типу


Тканевые ролеты закрытого типа

Тканинні ролети закритого типу являють собою полотно тканини, яке намотане на вал. Основною відмінністю від відкритої системи є наявність алюмінієвого короба, який закриває тканина, захищаючи її від потрапляння бруду, пилу і т. д. Другою відзнакою будуть алюмінієві направляючі, клеяться на штапик або на раму. Всередині направляючих піднімається і опускається утяжувальна планка разом з тканиною. Таким чином виключається поява просвітів. Що стосується самих направляючих, вони бувають двох видів - плоскі і п-образні. Відмінність між плоскими і п-подібними направляючими є те, що при вимірі плоских потрібно міряти ширину по склу, а п-образні по ширині штапика. Клеять обидва види на штапик, крім випадків, коли штапик фігурної форми. Тоді потрібно міряти так, щоб врахувати що направляючі потрібно клеїти на раму. У кожному варіанті зовнішній вигляд встановлених тканинних ролет виглядає дуже симпатично.

У стандартному варіанті короб і направляючі виконуються в білому кольорі. Якщо у Вас стоять вікна коричневого кольору або ламінація під дерево, є можливість замовити комплектуючі в коричневому кольорі або золотий дуб. Що стосується самої тканини, вона може бути як цільним полотном, так і у варіанті День-ніч.


Установка тканинних ролет з закритою системою

Тканевые ролеты в коробе Тканевые ролеты в закрытой системе Закрытые тканевые ролеты


Встановлювати рулонні штори з закритим механізмом ще простіше ніж з відкритим. Спочатку ролету, яка змонтована разом з коробом, прикручують саморізами або клеять на двосторонній скотч до віконної рами. Після, одягаються ковпачки та з'єднувач ланцюжка з ручкою. В кінці установки клеять напрямні. Якщо Ви хочете встановити свої ролети самостійно, це можна зробити, переглянувши відео на нашому сайті.


http://oknaeuro.kiev.ua/tkanevueroletyzakritogotypa