Рулонні штори в Києві
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Рулонні штори в Києві

Природне прагнення людини до вдосконалення свого інтер'єру і до підвищення практичності за останні десятиліття відсунуло звичні штори на задній план. Замість них все частіше для захисту віконних прорізів використовуються сучасні засоби - рулонні штори, ще їх називають тканинні ролети.

У Києві такі сонцезахисні системи можна зустріти в багатьох адміністративних, комерційних і житлових будівлях.

Тканевые ролеты фото
Рулонные шторы фото
Тканевые ролеты
Римские шторы фото
Светлые тканевые ролеты фото

Тканинні ролети

Рулонні штори являють собою сучасний засіб захисту вікон від сонця і сторонніх поглядів. Якщо звичайні класичні фіранки розсуваються по горизонталі, то рулонні штори для регулювання інтенсивності освітлення відкриваються у вертикальній площині, тобто піднімаються вгору.

Конструкція рулонних штор являє собою пристрій, що складається з двох частин:

 • Полотно, що закриває собою віконний просвіт;
 • Механізм підйому штори.

Конструктивні особливості рулонних штор

Нашою компанією випускається декілька модифікацій тканинних ролет. Кожна з моделей має розташований у верхній частині конструкції вал, на який намотується полотно в згорнутому вигляді.

Компанія Wenster виробляє рулонні штори для вікон з валом діаметром 19, 25, 32 розміру.


Выбрать ткань

Механізми для рулонних штор

Функціональну частину в тканинних ролетах виконує механізм, за допомогою якого штора відкривається або закривається.

Існує три типи таких механізмів:

 • Ланцюговий механізм, головним елементом якого є пластиковий шнур. Регулювання освітлення цим механізмом проводиться просто - потрібно потягнути за шнур і зафіксувати його в тому положенні, при якому буде досягнута потрібна інтенсивність денного світла;

 • Пружинний механізм - більш досконала модифікація, що має пружину і стопорний механізм. Щоб відкрити штори, потрібно потягнути за ручку на полотні і зафіксувати в потрібному положенні;

 • Система електронного управління - в таких механізмах використовується електропривод.

Крім цього, різновиди рулонних штор припускають розподіл на дві категорії за типом використовуваної системи. Вона може бути відкритого або закритого типу.

 • Відкрита система передбачає згортання полотна на вал, закріплений на віконної конструкції. Вал розташовується у верхній частині і на ньому кріпляться механізми для підйому і фіксації полотна. На тканинні ролети відкритого типу встановлюються фіксація з лески, щоб штора не бовталася при провітрюванні або фіксується магнітами внизу;

 • Закрита система ще називається касетною. Ця більш досконала конструкція оснащена спеціальним коробом, у якому розташовуються вал і механізми підйому полотна. Також у цій системі передбачаються бічні напрямні для більш щільного прилягання полотна до шибки.


За типом кріплення конструкція тканинних ролет може також відрізнятися. Для облаштування вікон житлових і громадських приміщень використовуються такі типи кріплення:

 • Вгорі віконного отвору.
 • На віконній стулці.
 • Всередині отвору вікна.

Тканина для тканинних ролет

Тканевые ролеты закрытого типа

В якості матеріалу для полотна рулонних штор може використовуватися льон, поліестер, бавовна, віскоза, сатин і скловолокно. У деяких моделях можуть бути скомбіновані два типи матеріалів.

Одночасно з тим класифікація полотен для тканинних ролет включає чотири категорії матеріалу, відмінності яких полягають у світлопропускної здатності:

 • Повністю прозорі матеріали, підходять для прикраси вікон з південної сторони. Крізь таке полотно відмінно відкривається панорама за вікном, але зробити затемнення в кімнаті ними неможливо, вони більше нагадують тюлеві фіранки по своїй прозорості;

 • Напівпрозорі рулонні штори - можна порівняти з легкими гардинами. Вони пропускають трохи світла і відкривають огляд вулиці навіть в закритому стані;

 • Полотно типу Dim-Out - у шторах з такого матеріалу в закритому стані всередину проникає від 10% до 35% денного світла. По своїй структурі таке полотно нагадує звичайну щільну штору;

 • Полотно типу Black-Out - варіант з універсальними властивостями. Такий матеріал взагалі не пропускає світло, може використовуватися для повного затемнення в денний час. Крім того, через тканину блекаут практично не проникає теплова енергія.

Також ми пропонуємо модельний ряд рулонних штор з фотодруком. Це унікальна дизайнерська технологія, що дозволяє створити індивідуальний стиль оформлення віконних штор рулонного типу.

Штори типу «День/Ніч»

Тканевые ролеты день ночь

Ще один тип полотна, що заслуговує окремої уваги - це «День/Ніч», або як його ще прийнято називати - «Зебра».

Тканинні жалюзі день ніч складаються з двох шарів полотна. Особливість таких полотен в тому, що вони включають в себе властивості звичайних штор і жалюзі. Їх конструкція складається з поздовжніх або вертикальних стрічок - ламелей.

Причому світлопропускна здатність тканинних ламелей різна - вони чергуються через одну смугу - прозорі і непрозорі. Інтенсивність потоку світла регулюється за рахунок того, що ці два шари ламелей насуваються одна на одну за допомогою намотування.

Рулонні штори в Києві

У компанії Wenster великий вибір тканинних ролет самих різних модифікацій. Наш товарний каталог містить багато різновидів рулонних штор, а їх перевагами є:

 • Довговічність експлуатаційного періоду.

 • Міцність матеріалу.

 • Проста процедура монтажу.

 • Легкість в догляді за шторами.

 • Обґрунтована вартість всіх товарних позицій.

Крім того, ми пропонуємо вигідні умови покупки рулонних штор з доставкою і установкою не тільки в Києві, але і відправляємо з допомогою перевізників по всій Україні.

http://oknaeuro.kiev.ua/tkanevyerolety