Установка металопластикових вікон в Києві
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Металопластикові вікна. Установка. Монтаж

Металопластикові вікна - установка від компанії WENSTER

Для того, що б металопластикові вікна служили довго, крім якісного виготовлення самої віконної системи, необхідна її правильна установка. Звичайно, встановлення можна провести самостійно, але в цьому випадку на гарантію, яку дає інсталятор, розраховувати не доводиться, так як зроблені вами виміри можуть виявитися не точними, а монтаж всієї системи - далекий від ідеального. Чи варто економити на установці металопластикових вікон, заплативши левову частку грошей за саму конструкцію, питання суто особисте.


Установка металлопластиковых окон 1
Установка металлопластиковых окон 2
Установка металлопластиковых окон 3
Установка металлопластиковых окон 4
Установка металлопластиковых окон 5
Установка металлопластиковых окон 6
Установка металлопластиковых окон 7
Установка металлопластиковых окон 8
Установка металлопластиковых окон 9
Установка металлопластиковых окон 10
Установка металлопластиковых окон 11

Установка металопластикових вікон - підготовка території під роботу

1. Попередьте оточуючих про намічені роботи. Установка металопластикових вікон - процедура галаслива, а стукіт молотка і виття перфоратора не подобається нікому. Рекомендуємо проводити монтажні роботи тільки в денний час.

2. Заздалегідь погодьте час установки пластикових вікон з майстрами, відкладіть всі справи і будьте вдома. Процес монтажу може зажадати більше часу, ніж розраховується, завдяки несподіваних сюрпризів після видалення рами.

3. Заздалегідь визначтеся з місцем для демонтованих старих вікон і мішків з будівельним сміттям, підлога перед вікном повинна бути вільною і чистою.

4. Звільніть проходи для безперешкодного перенесення нових металопластикових віконних систем і виносу старих, які відслужили вікон.

5. Установка металопластикових вікон - процедура не тяне забруднень, але краще подбати про закриття підлог від ушкоджень, особливо при демонтажі. Якщо у вас лінолеумні покриття, то достатньо накрити підлогу щільним целофаном. Ковроліни, ламінати, паркет і паркетні дошки, керамічну плитку краще накривати товстим картоном. Для накриття меблів, особливо м'якою і полірованої, можна використовувати старі простирадла і ковдри.

6. Приберіть всі домашні рослини з підвіконь там, де планується встановлення нових металопластикових вікон. Зніміть штори та тюлі, карнизи - при необхідності. Подбайте про те, щоб в процесі установки не брали участь ваші домашні тварини.

7. Якщо в зоні монтажу / демонтажу вікон знаходяться якісь комунікації, наприклад електрична проводка, обов'язково повідомте про це майстрам, щоб уникнути пошкоджень.

Установка металопластикових вікон - демонтаж

Установка металлопластиковых окон 1

Краса вимагає жертв - тому нові красиві металопластикові вікна повинні встати в ретельно підготовлений заздалегідь отвір. Робота по заміні старих вікон на нові віконні системи починається з демонтажу старих. Процес цей довгий, але по завершенню може подати деякі несподіванки. Стосується це в основному старих будинків Києва і Київської області та будівель сталінської споруди.

Після зняття старих віконних стулок і рам, а так само відправки підвіконня і зливостоку на смітник, наші майстри уважно обстежують отриманий в результаті демонтажу віконний отвір. Наприклад, бували випадки, коли зовні звичайне квадратне вікно, насправді мало арочну форму. Виявити такі моменти при первинному огляді та прорахунку конструкції неможливо, тому переднастановні роботи можуть потягнути за собою непередбачені витрати на цегляну кладку або закладення нестандартного отвору іншими матеріалами. У цьому випадку замовнику необхідно набратися трохи терпіння, так як всі роботи по відновленню прорізів з заданими параметрами зажадають часу, згідно з технологічними нормами і термінами.

Якщо старі віконні рами та стулки потрібні замовнику в подальшому, необхідно заздалегідь попереджати про це майстрів, так як демонтаж відбувається в досить грубій формі, за допомогою лому, перфоратора і інших інструментів для демонтажних робіт. Знову ж таки, потрібно врахувати стан демонтованих вікон, так як старе складно зберегти в робочому стані навіть при всьому бажанні.

Установка металопластикових вікон - монтаж

Установка металлопластиковых окон 1

Після того, як всі роботи з підготовки віконного отвору завершені, майстри приступають до монтажу нових металопластикових вікон.

Існує 2 основні форми монтажу металопластикових вікон, якими користуються наші майстри - це анкерне кріплення (або кріплення на турбошурупи у разі піноблоків і пухких бетонів) і кріплення на пластини (спеціальні вушка, які прикріплюються до рами і можуть згинатися під потрібним кутом). Суть двох методів полягає в тому, що в першому випадку рама металопластикової конструкції встановлюється окремо (склопакет виймається і вставляється тільки на фінішному етапі, коли всі паралелі виведені і рама закріплена), другий метод дозволяє встановити металопластикове вікно в зборі (рама + склопакет). Яка конструкція найбільш оптимальна, у кожному конкретному випадку визначає замірник при первинному огляді віконного отвору і до зняття розмірів. В основному, це залежить від віку будинку і від споруди матеріалів: бетон, цегла, дерево.

Установка металопластикових вікон на анкерні пластини відбувається швидше, але багато хто не люблять цей спосіб, так як вважають менш надійним. З власного досвіду можемо сказати, що це не так. Якщо скління проводиться в будинках з цегляними або бетонними прорізами, то кріплення анкерними пластинами краще.

Анкерна установка металопластикових вікон більш поширена. У цьому разі майстер обережно виймає склопакети і приступає до кріплення рамної конструкції в отвір. Ретельно виміряються горизонтальні і вертикальні паралелі за допомогою схилу і ватерпаса. Звертати увагу на те, що рама не відповідає геометрії отвору, не потрібно, так як в основному всі отвори далекі від ідеалу кута в 90 градусів. З внутрішньої сторони рами свердляться отвори під кріпильні анкери, робиться це свердлом по металу, так як всередині металевий профіль, а зовнішній пластик виконує захисні і декоративні властивості. Отвори висвердлюються по всьому периметру рами, в стандарті - 2 верхніх, 2 нижніх і по 3 з кожної сторони, але ми не економимо на дрібницях і, як правило, кріпимо низ і верх на трьох анкерах, з урахуванням того, що під нижній профіль ще кладеться спеціальна підкладка, компенсуюча навантаження і виконує функції додаткового утеплювача. Після установки рами та її закріплення геометрія вивіряється знову. Далі є 2 шляхи.

1. Закріплена рама металопластикового вікна герметизується, після чого відбувається вставка склопакетів і регулювання вікна.

2. На раму ставляться склопакети і після цього відбувається запінення прорізів з подальшим регулюванням.

Установка металлопластиковых окон 6

Найчастіше роботи з монтажною піною і герметиком відбуваються до установки склопакетів. Після того, як рама металопластикової конструкції закріплена у віконному отворі, порожнечі герметизуються спеціальною монтажною піною. Такий герметик виконує не тільки функції тепло - та енергозбереження, він також працює як розпірка для додаткової надійності всієї конструкції. Необхідно знати, що всі піни такого роду бояться прямого попадання вологи та ультрафіолетових променів, тому після висихання й видалення надлишків піни, рекомендується зміцнити всі стики ззовні спеціальної паро-гідроізоляційною стрічкою, яка відштовхує вологу, відводить конденсат і, завдяки спеціальним властивостям, не пропускає сонячні (УФ) промені, що руйнують структуру монтажної піни. Обробка швів паро-гідроізоляційною стрічкою не включається у вартість стандартної установки і позиціонується як окрема послуга - євромонтаж.

Після того, як рама металопластикового вікна встановлена і закріплена, приступають до монтажу водовідливу. Зовнішній нижній край рами містить спеціальний паз, призначений для встанови водовідливу. Після вставки відливу, стики так само запінюються і герметизуються стрічками (при евромонтажі). Деякі конструкції вікон передбачають додаткове кріплення водовідливів на саморізи безпосередньо до рами.

Процес герметизації і запінення металопластикового вікна не залежить від методу встановлення, наші майстри в будь-якому випадку ретельно і якісно проходять всі стики і порожнечі, без порушення технологій по встановленню металопластикових конструкцій.

Чистова збірка віконної системи відбувається з точністю до навпаки від того, як вікно розбиралось. Спочатку проводиться вставка склопакета і закріплення його штапиками: верх, низ, боковиці. За тим же принципом вставляються всі елементи, в тому числі і розсувні. Після чого перевіряється хід стулок (90 і 45 градусів), необхідно що б стулка не рухалася самостійно.

Коли всі елементи металопластикової віконної системи перевірені і працюють, наші майстри приступають до додаткової герметизації боковиц і верхній частині вікна з внутрішнього боку, після чого відбувається установка підвіконня.


Встановлення металопластикового вікна - фінішні роботи.

Установка металлопластиковых окон 1

До фінішних робіт відносять і встановлення підвіконня. Як правило, розміри його визначаються й обговорюються з майстрами заздалегідь, що дозволяє збільшити або зменшити розміри до допустимих. Розрахунок проводиться за наступною формулою: підвіконня повинно увійти в отвір вікна, зайти під раму і впертися в профіль - підкладку, з заходом на стіни від 0,5 до 1 см. Правильно встановлене підвіконня повиннно мати невидимий для ока ухил у бік кімнати, для цього спочатку розмітку роблять спеціальними кілочками. Потім простір під підвіконням або цементується або заповнюється монтажною піною, після чого він прикручується до віконної рами саморізами.

Для додаткового утеплення та естетики, внутрішні відкоси вікна так само виготовляють з ПВХ, частіше званого бельгійська панель. Установка укосів після монтажу метало-пластикового вікна. Приємний зовнішній вигляд і закінченість конструкції віконної системи радує око. Якщо вдома планується переклеювання шпалер то бельгійські панелі слід встановлювати по завершенню робіт, тоді укоси будуть працювати не тільки на естетику, але і як ребро жорсткості між стіною і вікном, і не дадуть відставати шпалер на стику.

Якщо ви сумніваєтеся у своїх навичках та можливості для правильної установки металопластикових вікон - настійно рекомендуємо звернутися до фахівців.

Наша компанія безкоштовно виробляє всі необхідні виміри, а багаторічний досвід наших монтажників гарантує надійність і якість установки, що виключають виникнення проблем в процесі експлуатації.

Нехай ваші вікна служать довго!

http://oknaeuro.kiev.ua/ustanovka-okna