Утеплювачі для балконів та лоджій
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Какой утеплитель лучше выбрать для балконов и лодж

Останнім часом досить поширеним стало скління балкона. Але щоб виконати цей процес правильно перед установкою вікон слід утеплити балкон. До підбору якісного матеріалу слід підходити з усією серйозністю, бо від цього залежить економія енергоресурсів, клімату у квартирі, а також це достатнім чином позначиться на зовнішньому вигляді балкона.


Характеристики, якими повинен володіти утеплювач для балконів та лоджій

Для виконання якісного і довговічного утеплення балконів або лоджій слід вибрати матеріал, що володіє деякими показниками на достатньому рівні.

Наприклад:

  • щільність і стискальність. Саме від цих чинників залежить те, наскільки важкою буде конструкція після виконання робіт;

  • теплопровідність. Головний чинник, відповідно до якого підбираються матеріали. Так як теплопровідність – це те, наскільки добре матеріал зберігає і утримує тепло;

  • паронепроникність;

  • негорючість;

  • водовідштовхування;

  • водопоглинаючі та шумоізоляційні властивості.


Поради для правильного утеплення балкона або лоджії

Ніхто не хоче обігрівати навколишнє середовище (вулицю) за власні гроші. Саме із-за цього слід підходити до процесу утеплення балкона або лоджії з усією відповідальністю. Також слід врахувати деякі поради.

По-перше, перед початком виконання робіт потрібно замазати та забезпечити герметичність усіх щілин і швів.

По-друге, найкращим вибором буде починати утеплення саме з зовнішньої сторони балкона. Тому це не дасть волозі потрапити в зимовий час року і зможе зберегти більше дорогоцінного місця всередині балкона.


Який матеріал краще всього підійде для утеплення балконів і лоджій?

Сучасний ринок готовий надати найрізноманітніші матеріали, призначені для утеплення будь-яких поверхонь. Кожен з утеплювачів має свої переваги, а також свої недоліки. Але слід врахувати, що звичайний покупець не може знати всього. Тому слід розібратися з найбільш поширеними матеріалами.

Пенофол

Багатошаровий матеріал, що складається з поліетиленової піни різної щільності, структури і товщини.

Головною перевагою цього матеріалу є його невелика товщина (всього кілька міліметрів), але він зможе з легкістю замінити близько 90 мм утеплювачі з мінеральної вати.

Слід зазначити, що пенофол відбиває близько 97 відсотків тепла, а також він довговічний і може витримати величезний діапазон температур (від -60 до +100 градусів).

Пінополіуретан

Пінополіуретан або ППУ один з найкращих матеріалів, які сьогодні використовуються для утеплення.

Головні його переваги:

  • низька горючість;

  • монтується досить легко (просто напилюється);

  • не пропускає як мороз, так і спеку всередину приміщення.

Пінополіуретан також досить швидко застигає і не вимагає спеціалізованих кріплень, тому він з легкістю прилипає до будь-якої поверхні.

Піноплекс

Одним з кращих матеріалів для утеплення балкона з зовнішньої сторони буде пеноплекс. Це екструзійний спінений полістирол, який завдяки своїй будові має низьку теплопровідність.

Пінополістирол

Найбільш екологічно чистий і нетоксичний матеріал, який забезпечить достатній рівень тепло - і шумоізоляції. Він зарекомендував себе як найбільш економний варіант, який підійде практично кожному. 

Ізовер

Даний матеріал являє собою рулон або лист з мінеральної вати, яка виготовлена на основі скловолокна найвищої якості. Найбільш часто використовується в конструкціях, в яких матеріал теплоізоляції не несе навантаження.

Висновок

Утеплення балкона необхідний і трудомісткий процес. Але у випадку правильного вибору матеріалів, можна забезпечити, щоб на балконі було завжди тепло, комфортно і затишно.