м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 56, оф. 14
Пн-Сб09:00 18:00;-19; Сб: 10:00-14:00
контактный городской номер м. Київ, вул. Євгена Сверстюка 56, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (063) 377-85-46; контактный телефон киевстар (068) 352-49-09 (viber)
Види фурнітури для пластикових вікон

Пластикові вікна, двері і будь-який інший металопластиковий каркас передбачає використання спеціальної фурнітури. Саме від цього компонента залежить зручність користування, легке відкривання і закривання рами. Якісна фурнітура зможе вберегти від протягів, забезпечуючи щільне прилягання і фіксацію каркаса. Але які бувають різновиди фурнітури і навіщо вона потрібна, обговоримо далі.

Види фурнітури для вікон

Будь-який механізм може складатися як з однієї деталі, так і цілої системи. Якість і виробництво даної деталі повинно відповідати сертифікатам якості та володіти міцністю і надійністю. Матеріали виготовлення, найчастіше беруть витримані і загартовані. Так як представлені елементи витримують на собі всю навантаження і беруть участь при багаторазовому відкриття та закриття стулок.

Фурнітуру для вікон розрізняють за способом відкриття стулки. Бувають такі види:

  • Поворотно-відкидна. Система передбачає вибір положення стулки шляхом регулювання ручки. В даній системі можливо як повне відкриття звичним способом, так і вибір режиму провітрювання трохи відкидаючи верхню частину стулки.

  • Поворотна система передбачає відкриття стулки в горизонтальному напрямку з-за кріплення фурнітури по вертикалі рами.

  • Розсувна. Деталі входять одна в іншу за спеціальною спрямованої осі. Для цього частини фурнітури кріплять як до однієї рамі, так і до іншої.

  • Среднеподвесная. Представлена система дозволяє відкрити раму на повний коло. Фрамужная система допоможе зафіксувати стулку в будь-якому положенні і убезпечить від провисання усієї конструкції. Фурнітура даного типу використовується досить рідко і в нестандартних конструкціях.

Також до віконної фурнітури можна віднести засувки, ручки, планки і інші складові системи. Декоративні планки також є атрибутом фурнітури, хоча і використовуються для створення оригінального зовнішнього вигляду.

Убезпечити себе і уберегти будинок від злому допоможе спеціальні замки, які також відносять до фурнітури для пластикових вікон. Монтується аксесуар в районі деталей для відкриття, і надійно фіксує систему, не даючи можливості відкриття в замкнутому положенні.

Фурнітура повинна витримувати вагу і не деформуватися довгий час. Саме від вартості та якості рухомих деталей залежить легкість експлуатації вашого вікна. Вибирайте якісних перевірених виробників.