Вхідні металопластикові двері
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Вхідні металопластикові двері

Входные металлопластиковые двери

Варіантів установки і оформлення вхідних пластикових дверей досить багато. В залежності від умов прохідності і переваг замовника двері виготовляються з однієї або двох стулок, одночастинні, двочастинні або з шпультовым механізмом. Для посилення конструкції використовується три дверні петлі, оснащується запірною протівовзломной фурнітурою із системою. Чим більше на двері точок замикання, тим надійніше і щільніше притиск стулок з рамою, це забезпечує енергозбереження і обмежує доступ повітря і пилу. При необхідності вхідні пластикові двері оснащуються доводчиками, які щільно притягують стулки до рами. Це дозволить уникнути нещільне закривання дверей і запобігти протягам. Всі вхідні металопластикові двері йдуть з алюмінієвим порогом, який перешкоджає виникненню протягів. Дверні ручки підбираються відповідно загальному дизайну двері - це можуть бути двостороння ручка дуга або звичайні натискні ручки.


Переваги вхідних металопластикових дверей

Вхідні пластикові двері надійно захищають приміщення від зовнішніх погодних умов, не обмежують проникнення світла і витримують посилену експлуатацію. Догляд за дверима не вимагає значних сил та матеріальних витрат. На відміну від дерев'яних дверей вони стійкі до утворення тріщин, подряпин та інших механічних пошкоджень. Очищення від забруднень і пилу виробляється шляхом вологого прибирання з використанням м'яких миючих засобів. На відміну від дерев'яних або шпонированых дверей вони не вимагають щорічного фарбування або покриття лаком. Ціни на пластикові двері досить демократичні, можна підібрати варіанти на будь-який смак і гаманець. Правильно встановлена конструкція практично не деформується під час експлуатації, працює безшумно, витримує більше 5 000 відкриттів.


Технічні характеристики вхідних пластикових дверей

Так як вхідні металопластикові двері мають збільшений профіль, при виборі особливу увагу слід приділити фурнітурі і самому профілю. Навантаження на замки і петлі за рахунок ваги конструкції дуже велика, тому ці матеріали повинні бути міцними. Сам металевий профіль не повинен бути тонким – це дозволить уникнути провисання дверей в процесі експлуатації. Якщо фурнітура не буде витримувати ваги профілю, то не виключено порушення герметичності. Згодом це призведе до промерзання вхідних пластикових дверей і виникненню протягів у приміщенні.


Входные пластиковые двери

Вхідні металопластикові двері мають наступні технічні характеристики:

  • витримують різкі перепади температур. Різниця температури не чинить на них свого згубного впливу. Не розбухає і не деформується;
  • зносостійка;
  • хороші тепло - і шумоізоляційні якості;
  • волого - і повітронепроникна;
  • термін експлуатації більше 20 років.

Варіанти оформлення і область застосування вхідних дверей

Для створення оригінального вигляду вхідної групи, а також вільного проникнення світла в приміщення, вхідні металопластикові двері виготовляються з суцільними склопакетами з переплетеннями профілю. Камери склопакета можуть мати два або три скла, для найбільшого збереження тепла та перешкоді шуму з вулиці. Щоб відгородити приміщення від цікавих очей, склопакети можна тонувати різними світлофільтрами або нанести покриття з ефектом дзеркала. Вхідні пластикові двері призначені для приміщень з великою прохідністю, таких як офіси, торгові центри, готелі, магазини і інші. Презентабельний зовнішній вигляд, міцність, відмінні технічні характеристики, безліч варіантів оформлення і доступна ціна роблять ці конструкції бажаними і популярними.

http://oknaeuro.kiev.ua/vkhodnyemetalloplastikovyedveri