Винос балкона по підлозі
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Винос балкона по підлозі

Основний житловий фонд наших міст, в тому числі і Києва, складається з будинків, побудованих ще в радянський час. Будівельні стандарти того часу передбачали невеликі, тісні балкони, у конструкцію яких не дозволялося вносити ніяких змін. На сьогоднішній день ситуація змінилася, і з'явилася можливість робити балкони більш просторими. Зокрема, придбав велику популярність такий метод збільшення його площі, як винос балкона по підлозі. Застосовуючи такий метод, можна розширити початкові розміри до п'ятдесяти сантиметрів. На перший погляд, це небагато, але подальше використання розширеного балкона показує, наскільки корисні ці сантиметри.

Існує безліч докладних інструкцій, як зробити винос балкона по підлозі самостійно. Але все ж, фахівці рекомендують звертатися до профільних майстрам, оскільки, економія недоречна і самовпевненість ні до чого доброго не призводить. Такий вид виносу застосовується вже багато років тому, на цьому ринку послуг встигли сформуватися свої лідери - справжні професіонали у своїй справі.

Винос підлоги на балконі - матеріали

Винос балкона по підлозі - процес трудомісткий і відповідальний. При монтажі металевої конструкції, застосовуються наступні матеріали:

 • швелер однотавровый перетином 10 або профільна труба;

 • рівнополочний кут гарячого катання 50х50;

 • рейки дерев'яні для обрешітки розміром 50х50;

 • сайдинг або профнастил для обшивки зовні;

 • для обшивки всередині балкона - вагонка;

 • утеплювач - пінополістирол, пінопласт, стеродур або мінвата;

 • стружкові плити (OSB);

 • для усунення конденсату - паробар'єр;

 • ламінат, дошка, лінолеум;

 • ондулін або профільний лист;

 • піна монтажна;

 • саморізи і анкери у вигляді кріплень.

Плюс до цього списку матеріалів необхідний відповідний якісний інструмент та досвід роботи. Не останню роль відіграють і правильно зроблені виміри. Тому, слід десять разів подумати, довіритися фахівцям, або покластися на свою кмітливість. Як правило, такі роботи проводяться в комплексі з подальшим склінням і оздоблювальними роботами, що також свідчить на користь звернення до добре зарекомендувавших себе організацій: винос балкона по підлозі жителі Києва і його передмістя мають можливість замовити у компанії Wenster під ключ, з наданням гарантії.

Винос балкона по підлозі. Послідовність робіт

Винос балкона по підлозі починається з «обнулення» несучої плити - демонтажу усіх огороджень і конструкцій, які на ній знаходяться. Потім, безпосередньо над плитою свердляться місця, де будуть кріпитися швелер або профільна труба (в залежності від ситуації). Перед тим, як визначити параметри збільшення площі балкона, потрібно оцінити стан і конструкцію стіни, а також стан нижньої плити. Залежно від цих факторів, винос підлоги на балконі може бути тридцять сантиметрів, а може досягати і півметра по всьому периметру. Це дуже важливий момент, оскільки, не правильний розрахунок навантаження може привести до нестійкості конструкції.

Монтаж каркаса починається з того, що профільну трубу за допомогою «лап» і розпірних анкерів кріпиться до стіни потужними дюбелями або забивається в стіну арматура, до якої приварюється швелер. Він буде служити каркасом для конструкції з куточка. Після цього здійснюється монтаж даху та обшивка зовнішньої сторони. Якщо варити дах немає необхідності, тоді верхня частина балкона закривається козирком, який утеплюють стіродуром. Останнім етапом робіт слідкує утеплення стін та підлоги. Все, що залишиться господареві нового балкона, це створити його інтер'єр і дизайн.

Знайти адресу компанії Wenster, фахівці якої зроблять винос балкона по підлозі в Києві, не складає ніяких труднощів. Професіонали нашої компанії в телефонному режимі нададуть кваліфіковану консультацію та приймуть заявку на виклик майстра для попередньої оцінки робіт. Вартість виносного балкона у нашій компанії адекватна ситуації на ринку. І не завжди потрібно шукати винос балкона подешевше, так як недобросовісні фахівці здешевлюють за рахунок якості матеріалів!!!