Балкон з виносом , розширення балкона
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Балкон з виносом

Вынос пола на балконе

Кожен з нас хоче облаштувати своє житло, зробивши його комфортабельним і просторим, облаштувавши площу квартири максимально корисно. Балкон в даному разі не є винятком. Зробити розширення балкона або лоджії, можливо за допомогою виносу. Балкон з виносом може значно збільшити квадратні метри житла, після чого можна облаштувати його і зробити корисною, житловою площею. Для того щоб визначитися, який саме варити винос на балконі або лоджії, потрібно чітко розуміти бажаний результат. Якщо Ви хочете звільнити місце для квітів або зробити побільше шафу, тоді потрібно замовити балкон з виносом по підвіконню або з виносом від підлоги. Але якщо Ви хочете розширити балкон і зробити з нього справжню житлову кімнату, тоді потрібно замовити винос балкона по підлозі. У будь-якому випадку, при ремонті потрібно враховувати особливості конструкції будинку, стан балкона і балконної плити. Зараз ми детальніше розглянемо кожен з перелічених варіантів розширення корисної площі балкона або лоджії, а також перерахуємо їх переваги.


Балкон з виносом по підвіконню

Балкон с выносом по подоконнику

Даний вид виносу робиться за допомогою кріплення металевих кутиків до бетонній плиті або перилах на балконі. Кронштейни робляться трикутної форми за допомогою зварювальних робіт, закріплюючись перпендикулярно до плити або перилу (ще називають такий винос "косинка"). По верхній частині кронштейнів приварюється куточок або профільна труба, на яку встановлюється металопластикова конструкція – так зване скління балкона. Металопластикові вікна потрібно обов'язково встановлювати на цілісну платформу, а не просто на кронштейни, інакше провиснут імпоста (перегородки в металопластикових вікнах), що призведе до некоректної роботи самих відкриваючихся частин вікна. Після закінчення зварювальних робіт «косинка» закривається металевим коробом зовні, після чого утеплюється пінопластом або пінополістиролом.


Балкон з виносом від підлоги

Балкон с выносом от пола

Такий винос балкона частіше роблять у будинках, на балконі яких стоять металеві перила, найчастіше в Хрущовці, Сталінці, в деяких випадках в Чешці і т. д. Обумовлено це тим, що зробити свій балкон тепліше неможливо, виключно склінням, тому що, встановивши металопластикові вікна, нижня частина залишиться не утепленою. Щоб правильно зробити такий балкон під ключ, до існуючих балконних поручнів приварюють кутик, роблячи трикутну форму перил від самого низу балконної плити. По верхній частині вже розширених перил приварюється металевий куточок, паралельно поручнів по всій ширині, на який встановлюються металопластикові вікна. Після зварювальних робіт балкон з виносом від підлоги обшивається профнастилом, сайдингом зовні. Для цього на зварені перила прикручуються дерев'яний брус, на який кріпитися, сайдинг або профнастил. Заключна частина виносу - це утеплення, без якого зовнішня обшивка не буде ефективною. Утеплюється винос пінопластом або пінополістиролом, також за бажанням клієнта можна простелити паробар'єр та гідробар'єр. Після утеплення балкон з виносом обшивають всередині пластиковими панелями, мдф або дерев'яною вагонкою (за бажанням клієнта).

Винос балкона по підлозі

Вынос пола

Винос балкона по підлозі - один з найбільш ефективних варіантів балкона з виносом. Він більш складний, ніж всі інші, проте в цьому випадку збільшується вся корисна площа, а не тільки ширина одного підвіконня. Демонтажу підлягає старий парапет або огородження. Розширюється плита поверхні з застосуванням зварного сталевого швелера або товстостінній профільної труби. Дані металеві зміцнення приварюються до внутрішньої стінки балкона, в яку забивається арматура під різним кутом, щоб виключити можливість випадання прута із стін. В результаті, внизу з'являються діра, розмір збільшеної площі. Всі щілини зашиваються металевими коробами і нащільниками, після чого утеплюють пінополістиролом або пінопластом і застеляют підлогу. Процес трудомісткий, але в результаті виходить значне розширення балкона, після чого з'являється можливість зробити з нього робочий кабінет або затишну кімнату для відпочинку, поставивши там диван і телевізор.

Балкон з виносом даху

Балкон с выносом крыши

У деяких будинках, балкони, розташовані в шаховому порядку і балкон сусідів над Вами не перекриває всю довжину Вашого. Також далеко не на всіх балконах, розташованих на верхніх поверхах є дах. Бувають випадки, коли бетонна плита занадто коротка і не перекриває площу балкона. Додавання даху – рішення подібних проблем. Дах на балкон перекривається профнастилом, тому що метал повинен мати ребра жорсткості, щоб не було деформації від великих снігових навантажень. Чим товще метал, з якого роблять дах на балкон - тим краще. Найчастіше використовують профлисти товщиною 0,55.

Якщо на балконі не великий винос, і потрібно закрити тільки простір між пластиковим вікном і верхньою бетонною плитою, тоді можуть використовуватися козирки з цинку. Їх кріплять до віконної рами за допомогою металевих кутників у вигляді нащільники, які з одного боку прикручуються до віконної рами, а з іншого засверлівают в сам козирок. Сама рама зверху кріпиться металевою смугою, яка засверлюється в металеве армування рами, а всередині прибивають дюбелями в бетонну плиту. Якщо даху немає взагалі, тоді спочатку робиться каркас з металевих куточків і профільної труби. На нього стеляться профлисти, і ретельно закривають всі щілини, після чого дах утеплюється мінватою і підбивається зверху ОСБ плитою.

У більшості випадків, винос балкона і лоджії виконується за один день, проте все залежить від кількості робіт. Розрахувати точну ціну всього фронту робіт по телефону проблематично, адже необхідно врахувати всі деталі, необхідну кількість використовуваного матеріалу, виконати заміри вікон. Для точного розрахунку вартості балкони з виносом існує безкоштовна послуга виклику штатного консультанта додому. Слід пам'ятати, що основною умовою якісного виконання виносу балкона є грамотна розробка проекту і його подальший розрахунок.

Балкони з виносом і їх ціна

Ціна в більшій мірі залежить від складності проведених робіт і витрат матеріалів. Нижче наведено ціни на балкон з виносом з урахуванням металу, металевих коробів і утеплювачем виносу за 1 метр погонний:

Балкони з виносом і їх ціна
Найменування роботи: Ціна
Ціна балкони з виносом по підвіконню: 650 грн
Ціна балкона з виносом - каркас під обшивку з урахуванням зовнішньої обшивки, але без утеплювача: 1000 грн
Вартість виносу підлоги з профільної труби без перила і без утеплювача: 1100 грн
Винос підлоги з труби з поручнями і зовнішньої обшивкою, без утеплювача: 1700 грн
Дах з паробар'єром, мінватою і роботою за підшивку стелі. Матеріал на підшивку стелі ОСБ плита: 1100 грн

Якщо Ви хочете дізнатися всі ціни на роботи по ремонту балкона, пропонуємо відвідати сторінку Ціна балкона або звернутися до фахівців компанії Вікна-Євро за безкоштовною консультацією за телефонами, вказаними на сайті.

У більшості випадків винос балкона або лоджії та вікна, з усіма відповідними до цього роботами, виконується лише за один день з моменту початку роботи!!!Схожі статті

Балкон під ключ з виносом

http://oknaeuro.kiev.ua/vynosbalkona