Захисні ролети
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Захисні ролети

Захисні ролети вже досить давно довели, що є прекрасним захисним рішенням для вікон і дверей від хуліганів і грабіжників. Встановивши захисні ролети, Ви зможете значно збільшити рівень безпеки свого будинку або офісу, магазину, гаражу або складу. Своєю зручністю і зовнішнім виглядом ролети становлять не малу конкуренцію громіздким і непрактичним металевим гратам. Легко і вільно відкриваються і закриваються, що надає можливість, дивитися зі свого вікна без будь-яких перешкод.


Защитные ролеты 1
Защитные ролеты 2
Защитные ролеты 3
Защитные ролеты 4
Защитные ролеты 5
Защитные ролеты 6
Защитные ролеты 8
Защитные ролеты 9
Защитные ролеты 10

Захисні ролети - переваги:

  • перш за все, захист від крадіжок і вандалізму - захисні ролети забезпечують хорошу безпеку різних будівель і приміщень, зберігають Ваші матеріальні цінності, що запобігають попаданню в вікна різних кинутих предметів, таких як недопалки, пляшки, різноманітне сміття, каміння і т. д.;

  • легкість використання і управління - захисні ролети відкриваються і закриваються за допомогою дистанційного керування і управління виведеного всередині приміщення;

  • пожежна безпека - захисні ролети повністю відповідають всім необхідним нормам пожежної безпеки, досить швидко відкриваються зсередини приміщення, це надає відчутні переваги при евакуації людей і їхніх матеріальних цінностей у порівнянні зі стаціонарними металевими гратами. Додатково електропривод ролет, за бажанням замовника, може бути пов'язаний зі спеціальними датчиками пожежної безпеки, у разі спрацювання яких, ролети відкриються автоматично;

  • енергозбереження і теплоізоляція - у зимовий період захисні ролети запобігають втрати тепла до приміщення 50 %;
  • великий термін служби - в процесі експлуатації захисні ролети не потребують будь-якого спеціального догляду і досить легко миються. Фінансові кошти, витрачені на ролетні системи, в процесі всього терміну їх служби окупаються кілька разів;

  • монтаж - в процесі установки ролети монтують на віконні, так і на дверні отвори, з зовні та всередині різних приміщень, враховуючи особливості фасаду будь-якої будівлі.

Алюмінієві захисні ролети виготовляють із спеціального сталевого профілю, який надає поверхні особливу стійкість до різних видів деформацій, подряпин, стирання, корозії, прилипання бруду і пилу. Алюмінієві ролети користуються попитом у абсолютної більшості наших замовників.

Екструдовані ролети, ще вони відомі як антивандальні, їх посилена конструкція розроблена спеціально для більш надійного захисту Вашого житлового або комерційного приміщення від небажаних інцидентів. Як і всі інші ролети, екструдовані ролети самі по собі досить прості у догляді, ремонті та експлуатації, їх естетичний вигляд допоможе поліпшити екстер'єр Вашого приміщення. Даний вид ролетів користується попитом у власників офісів, магазинів, різних приватних підприємств, а також, у домовласників, які бажають особливо добре захистити, наприклад, свій заміський будинок.

Перфоровані ролети - на сьогоднішній день дуже популярний вид захисних ролет. Встановлюють в основному для захисту різних торгових і комерційних приміщень. Володіють тим же спектром всіх унікальних характеристик, що і інші види ролет. Але, основна їх відмінність це - дизайн. Вони допоможуть надати особливу дизайнерську індивідуальність, будь-якому приміщенню, це особливо актуально наприклад, у процесі оформлення вітрин. З точки зору безпеки, це не просто сталеві решітки, які як здається на перший погляд досить легко зламати. Будь-якому зловмисникові з набором спеціальних інструментів, відповідним рівнем підготовки і наявності значної кількості часу буде досить складно зламати перфоровані ролети.

Захисні ролети Київ - вартість

Якщо Вас зацікавили перераховані вище переваги, але Ви все ж не можете визначитися з вибором, тоді радимо Вам зв'язатися з нашим консультантом, який надасть Вам всю більш детальну необхідну для Вас інформацію. Допоможе зробити грамотний і правильний вибір, враховуючи Ваші побажання щодо функціональності та дизайну, співвідношення ціни та якості - 0(44) 221-46-23.

Консультації і замір по Києву - безкоштовно! Терміни виготовлення - 3-4 робочих дні.

http://oknaeuro.kiev.ua/zashchitnyerollety