Захисні ролети
м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской номер м. Київ, просп. Возз'єднання 21Б, оф. 14
контактный городской телефон (044) 221-46-23; контактный телефон лайф (073) 049-96-86;
контактный телефон киевстар (068) 352-49-09

Захисні ролети

Захисні ролети вже досить давно довели, що є прекрасним захисним рішенням для вікон і дверей від хуліганів і грабіжників. Встановивши захисні ролети, Ви зможете значно збільшити рівень безпеки свого будинку або офісу, магазину, гаражу або складу. Своєю зручністю і зовнішнім виглядом ролети становлять не малу конкуренцію громіздким і непрактичним металевим гратам. Легко і вільно відкриваються і закриваються, що надає можливість, дивитися зі свого вікна без будь-яких перешкод.


Защитные ролеты 1
Защитные ролеты 2
Защитные ролеты 3
Защитные ролеты 4
Защитные ролеты 5
Защитные ролеты 6
Защитные ролеты 8
Защитные ролеты 9
Защитные ролеты 10

Захисні ролети - переваги:

  • перш за все, захист від крадіжок і вандалізму - захисні ролети забезпечують хорошу безпеку різних будівель і приміщень, зберігають Ваші матеріальні цінності, що запобігають попаданню в вікна різних кинутих предметів, таких як недопалки, пляшки, різноманітне сміття, каміння і т. д.;

  • легкість використання і управління - захисні ролети відкриваються і закриваються за допомогою дистанційного керування і управління виведеного всередині приміщення;

  • пожежна безпека - захисні ролети повністю відповідають всім необхідним нормам пожежної безпеки, досить швидко відкриваються зсередини приміщення, це надає відчутні переваги при евакуації людей і їхніх матеріальних цінностей у порівнянні зі стаціонарними металевими гратами. Додатково електропривод ролет, за бажанням замовника, може бути пов'язаний зі спеціальними датчиками пожежної безпеки, у разі спрацювання яких, ролети відкриються автоматично;

  • енергозбереження і теплоізоляція - у зимовий період захисні ролети запобігають втрати тепла до приміщення 50 %;
  • великий термін служби - в процесі експлуатації захисні ролети не потребують будь-якого спеціального догляду і досить легко миються. Фінансові кошти, витрачені на ролетні системи, в процесі всього терміну їх служби окупаються кілька разів;

  • монтаж - в процесі установки ролети монтують на віконні, так і на дверні отвори, з зовні та всередині різних приміщень, враховуючи особливості фасаду будь-якої будівлі.

Алюмінієві захисні ролети виготовляють із спеціального сталевого профілю, який надає поверхні особливу стійкість до різних видів деформацій, подряпин, стирання, корозії, прилипання бруду і пилу. Алюмінієві ролети користуються попитом у абсолютної більшості наших замовників.

Можливе замовлення спеціальних протипожежних ролет, основна відмінність яких від звичайних алюмінієвих, полягає в тому, що до складу їх конструкції не входить горючий утеплювач.

Екструдовані ролети, ще вони відомі як антивандальні, їх посилена конструкція розроблена спеціально для більш надійного захисту Вашого житлового або комерційного приміщення від небажаних інцидентів. Як і всі інші ролети, екструдовані ролети самі по собі досить прості у догляді, ремонті та експлуатації, їх естетичний вигляд допоможе поліпшити екстер'єр Вашого приміщення. Даний вид ролетів користується попитом у власників офісів, магазинів, різних приватних підприємств, а також, у домовласників, які бажають особливо добре захистити, наприклад, свій заміський будинок.

Перфоровані ролети - на сьогоднішній день дуже популярний вид захисних ролет. Встановлюють в основному для захисту різних торгових і комерційних приміщень. Володіють тим же спектром всіх унікальних характеристик, що і інші види ролет. Але, основна їх відмінність це - дизайн. Вони допоможуть надати особливу дизайнерську індивідуальність, будь-якому приміщенню, це особливо актуально наприклад, у процесі оформлення вітрин. З точки зору безпеки, це не просто сталеві решітки, які як здається на перший погляд досить легко зламати. Будь-якому зловмисникові з набором спеціальних інструментів, відповідним рівнем підготовки і наявності значної кількості часу буде досить складно зламати перфоровані ролети.

Захисні ролети Київ - вартість

Якщо Вас зацікавили перераховані вище переваги, але Ви все ж не можете визначитися з вибором, тоді радимо Вам зв'язатися з нашим консультантом, який надасть Вам всю більш детальну необхідну для Вас інформацію. Допоможе зробити грамотний і правильний вибір, враховуючи Ваші побажання щодо функціональності та дизайну, співвідношення ціни та якості - 0(44) 221-46-23.

Консультації і замір по Києву - безкоштовно! Терміни виготовлення - 3-4 робочих дні.

http://oknaeuro.kiev.ua/zashchitnyerollety