> >

Аксесуари для пластикових вікон

Комфорт в будинку може забезпечити якісна віконна система. Відсутність протягів, конденсату на вікнах допоможе вам і вашим домочадцям насолоджуватися життям і відпочинком в домашній обстановці. Щоб удосконалити вашу віконну систему пропонуємо скористатися додатковими аксесуарами.

Аксесуари для вікон пвх

Серед розмаїття компонентів часто зустрічаються якісні і потрібні речі, скориставшись якими ви залишите їх у своєму домі на все життя. До таким простим елементів можна віднести наступні:

  • Москітна сітка. Пристрій складається з металевого або пластикового каркаса, на який натягнуто полотно. Корпус виготовляють по розміру вікна для легкого кріплення і ідеального співвідношення розмірів. Існують також безкаркасні, магнітні моделі. Додаткові опції сітки у вигляді антикошки або спеціальних плетінь допоможуть удосконалити конструкцію.

  • Підвіконня. Необхідний елемент кожної віконної системи. Ширина підвіконня, як і довжина, форма може видозмінюватися виходячи з необхідності приміщення. Дизайн також варіюється виходячи з побажань клієнта. Підвіконня може стати економічним розмежувачами площині, а також функціональним місцем для розташування вазонів. Вибір конструкції, кольору і щільності дозволить оригінально оформити приміщення.

  • Відлив. Ще один необхідний предмет для установки та експлуатації вікон. Металевий, правильно вигнутий оцинкований лист металу встановлюється на зовнішній частині вікна з боку вулиці. Предмет допомагає відвести вологу від підстави вікна і перешкоджає руйнуванню укосу і віконної конструкції в цілому.

  • Нащільник. Даний аксесуар призначений для заслінки зазору між стіною і віконною рамою. Спочатку даний зазор заповнюють піною, але потім закривають пластмасовою або металевою стрічкою для більшої герметизації і збереження піни всередині зазору.

  • Ручка антидетка – це захист і безпека вашої дитини. Додатковий елемент прикріплюється замість звичайної ручки на вікно, але на відміну від стандартного виробу має всередині замок. Замок на ключі допомагає закрити вікно так, що відкривання без повороту ключа не буде можливим.

  • Припливний клапан. Деталь, що забезпечує надходження свіжого повітря в приміщення. Повна герметизація вікон призводить до того, що свіже повітря не проникає в приміщення. Аэроклапаны встановлюються на вікно і бувають як механічними, так і автоматичними.

Представлені види аксесуарів значно спрощують життя і допоможуть створити затишну атмосферу в домі. Описані види далеко не повний комплект атрибутів, які ви зможете використовувати на своїй віконної конструкції.