>
Логотип
Логотип

Металопластикові вікна ALM Plast

Віконні системи європейського рівня – якісні і надійні комплектуючі у вашому домі. Випущені на високотехнологічному і сучасному австрійському обладнанні вікна almplast відрізняються міцністю, енергоефективністю і надійністю конструкції. Доступну вартість гарантує невелика віддаленість від місця збуту. Замовляючи дані системи, ви отримаєте австрійські конструкції, створені в Україні. Тому витрати на транспортування і митні оформлення виключені, а клієнт платить тільки за готовий продукт.

ALMPlast окна
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALMPlast Киев
Окна ALMPlast
Окна AlmPlast Киев
Окна ALMPlast цена
Пластиковые окна ALMPlast
Окна AlmPlast Deluxe
Окна АлмПласт
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast
Металлопластиковые окна ALM Plast

Варіанти скління

Серед переліку продукції, компанія almplast випускає різний профіль для готових конструкцій. Асортимент і можливість замовлення необхідно уточнювати у наших менеджерів, після чого викликати замірника на дом для правильного виміру отвору. За заданими розмірами завод виготовляє профіль і підбирає склопакети для вашого приміщення. Серед варіантів розрізняють:

  • Almplast. 3-х камерний профіль досить функціональний і має невелику вартість. Надійний варіант захисту для будинку має монтажну глибину 60 мм і може включати скло до 32 мм. Для зміцнення системи використовують Г-образне армування. Функція придушення шуму забезпечить комфортний відпочинок всім мешканцям будинку.

  • ALM Plast Deluxe Пластикова рама має ширину 70 мм та 5 повітряних камер в профілі. Конструкція відповідає європейським стандартам і забезпечить високий рівень теплозбереження та звукоізоляції. Кожна стінка профілю збільшена до 3-х мм, що забезпечить статичні властивості. Зміцнююча арматура має П-подібну форму. Може включати розширений склопакет до 42 мм

Арочне вікно можливо у виготовленні даної марки. Deluxe система дає можливість виготовити задану нестандартну форму при поліпшених характеристиках. Представлені варіанти є енергоефективними і довговічними продуктами, адаптованими під український клімат.

Придбати якісні віконні системи

Вибір торгової марки і конструкції залежить від переваги клієнта і необхідності скління того або іншого приміщення. Якість компанії almplast перевірено часом і багатьма жителями, так як фірма користується попитом серед населення. Якщо ви вирішили придбати якісну продукцію за розумною ціною, то ви можете зіткнутисяся з наступними перевагами:

  • Можливість вибору ціни та характеристик. Доступні системи мають занижену ціну, а преміум варіант з поліпшеними показниками коштують дорожче.

  • Можливість декорування шляхом ламінування. Доступна палітра кольорів дозволить вибрати дизайн для себе.

  • Гарантія складає 8 років після встановлення на профіль. Склопакет і фурнітура мають 2 роки гарантійного обслуговування.

  • Матеріали конструкцій екологічні і безпечні для життєдіяльності, до того ж стійкі до несприятливих погодних явищ.

  • Можливість виготовлення арочних конструкцій.

Вікна almplast Київ – відмінне рішення для оснащення будинку або квартири. Австрійські технології і українське виробництво – прекрасне поєднання для створення єдиного доступного цінового сегмента з високою якістю і характеристик конструкцій. Зв'яжіться з нашим офісом і виберіть доступний варіант для себе.

Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна Рехау

Ламіновані вікна

https://oknaeuro.kiev.ua/almplast