>
Логотип
Логотип

Арочні і круглі вікна

Модернізації архітектурної будови можуть підкреслити унікальність і красу всій вулиці. Вежі, віконниці, колони та інші будови можуть використовуватися в декоративних цілях і бути функціональною річчю, виконуючи де-яку роботу. Аркове вікно також відіграє роль функціональної декорації, яка наповнює приміщення світлом і підкреслює стиль всього будинку. Наша компанія пропонує вам купити арочне вікно з найкращих варіантів профільних систем за доступною ціною.


Процес створення архітектурного шедевра

Металлопластиковые арочные окна p>Кожна будівля має схожі риси. Оригінальні елементи фасаду і конструктивні особливості допоможуть зробити будинок неповторним. Арочні вікна можуть стати унікальними атрибутами, які підкреслять красу всього будови. Цей виріб відрізняється від стандартних прямокутних варіантів, за рахунок закругленої форми у верхній частині. А в повністю круглих варіантах спостерігається візуальне створення форми рівномірного кола або кулі.

Рішення забезпечити будівлю при забудові нестандартними прорізами – відмінне нововведення в архітектуру. Встановлення функціональної речі залежить від призначення будівлі і бажаного дизайну екстер'єру. Вибираючи конструктивні варіанти, перед вами відкривається вибір:

  • Напівциркульні. Унікальність форми полягає у витягнутому прямокутнику, який у верхній частині закруглюється і не має гострих кутів. Даний отвір популярний в будівлях храмів та інших високих спорудах, де важливо зробити вікно високим і вузьким.

  • Мавританські. Даний стиль зустрічається не тільки в будівництві прорізів але, як і окремий архітектурний стиль. Прорізи оформляються у вигляді прямокутника з арочним верхом у формі підкови, тобто діаметр закругленої частини більше, ніж у напівциркульном оформленні.

  • Стрілчасті. Вікно являє собою вузький прямокутник з кутовою або гострою аркою вгорі. Часто цей стиль називають готичним, з-за того що такі арки використовувалися в будівлях раннього середньовіччя в країнах Європи.

  • Англійські арки. Цей різновид має форму напів еліпса. Дана арка знайшла застосування у великих будівлях і залах з виходами на балкон або великими вікнами. Отвори під варіант вносять у проект будівлі з подальшим заскленням.

Запропоновані варіанти мають візуальні відмінності. Вибір кожного оформлення лягає на плечі клієнта, а наша фірма допоможе замовити якісні конструкції і встановити арочні вікна пвх правильно і акуратно.

Пластикові вікна арочні і круглі

Арочные окна

Запропоновані варіанти вище мають в основі прямокутник, який пом'якшується вгорі півколом конструкції. Але якщо ви хочете встановити повністю кругле вікно, то наступні варіанти вам підійдуть:

  • Глухе. Можливість відкриття в даному варіанті виключена. Установка відбувається заради більшого попадання світла в приміщення. Із-за того, що вікно не відкривається, відсутні імпости, які впливають на прохідність освітлення. Конструкція має порівняно невелику вартість і може застосовуватися у вигляді міжкімнатного освітлення всередині, а також як додаткове джерело світла з вулиці.

  • Зі створкою. Кругле вікно купити з можливістю відкриття – практично і оригінально. Варіант відкриття може бути як вертикальний, так і горизонтальний. Додаткова фурнітура підтримує функцію мікропровітрювання. У вигляді зміцнення в моделі використовується один або два імпоста, які поділяють окружність на 2 або 4-ри частини, отже, світла потрапляє менше, ніж через глухе вікно.

  • Середньопідвісне. Дане кругле вікно ціна відрізняється від попередніх видів, так як в конструкції задіяна дорога фурнітура. Модель зручна і легка у використанні, так як можна відкрити у вертикальному і горизонтальному положенні.

  • Нижньопідвісний. Запропонований вид може відкриватися у двох напрямках всередину приміщення і прокручуватися за закріпленій осі.

Арочні пластикові вікна у круглому варіанті можуть мати різні розміри і застосовуються в склінні, як невеликих горищних кімнат, так і об'ємних залів і виставкових площ. Дачні котеджі часто мають дані системи, розташовані на мансардах і кухонних отворах. Вибір залежить від дизайну і оформлення фасаду будівлі.

Особливості виконання арки

Круглые окна

Арочні пластикові вікна ціна залежить від вибору профілю, фурнітури, і конструкції. Складність виробництва залежить від додаткових операцій, які змушують пвх профіль вигинатися під впливом температур. Нагрівання можливо гарячим повітрям або розчином гліцерину. Після чого вигинають необхідну форму для подальшої установки в пройму будівель. Вартість закруглених систем вище, ніж у стандартних прямокутних. Обумовлена ціна застосовуваними складними технологіями і додаткової обробки, якій піддають профіль.

Арочні пластикові двері також можуть використовуватися запропонованих форм. Основний отвір у формі прямокутника з округленими кутами виглядає красиво і оригінально в будинку. Дізнатися остаточну вартість по вашому проекту та оформити замовлення на замір та виготовлення ви зможете після зв'язку з нашими колегами за вказаними даними.


Схожі статті

Вікна Rehau

Пластикові вікна ALM Plast

Німецькі вікна salamander

https://oknaeuro.kiev.ua/arochnyeokna