>

Все про скління, утеплення та оздоблення балконів та лоджійБалкон під ключ з виносом на Куренівці

При ремонті балкони «під ключ» і його винесення на Куренівці, наші майстри успішно усунули всі недоліки і якісно виконали всю роботу, а саме...

Читати далі

Переваги утеплення балкона або лоджії

Додаткова житлоплоща як завжди до речі. Саме тому власники квартир вирішили використовувати балкон або лоджію як продовження кімнати або як функціональне приміщення в зимовий період.

Читати далі

Як вибрати балконний блок

Нове скління завжди робить приміщення більш функціональним і естетичним. Змінюючи застарілі конструкції новими, господар житла відчуває істотні зміни в плані ізоляції, економії на опаленні і кондиціонуванні, а також зможе повноцінно оцінити зручність власного житла. Головною деталлю скління квартири є балконний блок. Що це обговоримо докладніше.

Читати далі

Холодний або теплий балкон - що вибрати?

Якісний ремонт повинен втілювати в життя всі задуми та побажання господарів будинку або квартири. Саме тому існує два варіанти: холодне і тепле скління балконів, у чому різниця ми опишемо далі. Для початку, вам слід подумати: що буде встановлено на площі, і що ви очікуєте від виносної кімнати.

Читати далі

Балкони під ключ - етапи і види ремонтних робіт

Оформлення житла дозволить створити комфортні умови і задіяти всі частини невеликого приміщення. Особливо актуально проведення ремонту в невеликих міських квартирах, де кожен квадратний метр площі на рахунку і потребує ергономічного розсташування.

Читати далі

Скління балконів і лоджій під ключ досвідченими майстрами

Вікна виконують безліч функцій, основні з яких: освітлення в денний час доби і можливість провітрювання приміщення. Розміри вікон і їх якість можуть зменшити або збільшити приміщення при цьому виконати дизайнерську задумку і зробити кімнату затишною. Засклити балкон – звичайна справа, яка вимагає особливих навичок досвідчених монтажників.

Читати далі

Балкон з виносом від професіоналів компанії - Wenster

Зробити житло комфортним і функціональним досить просто. Для цього варто звернути увагу на незадіяні ділянки квартири, які можна експлуатувати при правильному ремонті.

Читати далі

Французький балкон під ключ - особливості установки

Різноманітні варіанти оформлення інтер'єру сприяють створенню комфортної атмосфери в будинку. Розширення панорамного виду з вікна допоможе збільшити освітленість і надати будівлі оригінальності і естетичності.

Читати далі

Утеплення балконів і лоджій зсередини і зовні

Господарі невеликих квартир цінують кожен метр площі. Правильно підібраний ремонт і розподіл речей допоможуть зробити навіть з маленької «хрущовки» багатофункціональне приміщення комфортне для життя. Саме тому багато господарів приймають рішення і роблять якісне утеплення балконів і лоджій.

Читати далі